3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

Njasommato - Profil | Út 30.10.2012 11:11:24

jehla >> mne sa celkom vidi medalist od sejka tennovi je aj LA

    Njehla - Profil | Út 30.10.2012 11:06:34

    imagicien >> kdyby bylo něco se stylovym designem, aby to bylo LA a nebylo to na něm moc vidět...do toho bych asi zkusil jít..Perfect, to je zase velká paměť u runningu i na dobrejch lajnách...úzkej střed...

      Nimagicien - Profil | Út 30.10.2012 10:53:42

      jehla >> co bych ještě navrhoval, je perfect od hardy – ne nově dělanej v číně nebo koreji, starej ... ale ty ceny :–(((((

        Njehla - Profil | Út 30.10.2012 5:18:57

        Písek >> jsem na tebe zvědavej a přeju to to, je to fajn chytání...a krásná hračka...:-))) ještě k tomu vlastnoručně, to mi fakt chybí, ačkoli aspoň jsem si to zase vlastnoručně nezprznil...

          NPísek - Profil | Út 30.10.2012 5:08:13

          jehla >> ano,jistou představu mám,ale konečné rozhodnutí padne v KV,

            Njehla - Profil | Út 30.10.2012 4:59:29

            Písek >> jojo, pro jakej jsi se rozhodnul? Nebo až na místě po vyzkoušení?

              NPísek - Profil | Út 30.10.2012 4:51:44

              jehla >> střídej Pepo,střídej,Nic tím nepokazíš :-))))

                Njehla - Profil | Út 30.10.2012 4:46:14

                @Dědek >> ale von i výrobce toho mýho trávoprutu na to dává moderní navijáky...a blbě to nevypadá...

                http://www.ovidiurods.com/en/

                tak to budu střídat..:-))))

                  Njehla - Profil | Po 29.10.2012 19:36:21

                  sage >> jo, tam jsem s ním mluvil a pak jsem jel nahoru...:-))

                    Nsage - Profil | Po 29.10.2012 7:30:24

                    jehla >> Byl jsem nad Tebou-asi ve prostřed řeky-zelená bunda-hnědej klobouk-vezl mě Tom Belák a ten byl u hřiště:-)

                      Njehla - Profil | Ne 28.10.2012 22:59:44

                      Písek >> dva..tuším roky...u vás na Moravě holt jde čas jinak..povolily asi švy, natáhly se, když jsem si je vzal na bout a nerozepnul kšandy...:-(((

                        NPísek - Profil | Ne 28.10.2012 22:47:41

                        jehla >> vždyť máš nové gatě, viděl jsem tu památnou fotku,kdy Ti byly brány míry
                        a není to tak dlouho :-)

                          Njehla - Profil | Ne 28.10.2012 22:41:05

                          sage >> aha, kterej jsi byl..?

                            Njehla - Profil | Ne 28.10.2012 22:40:43

                            Písek >> já ne včera nekoupal, ale abych přežil, zlil jsem se jinak..ale dnaska jsem byl znova..a to byl neskutečnej nátěr...:-)))) kolečka, kam se podíváš...dejcháče jsem sušil, páč neopren je u ševce a dejcháče u kulí vlhnou...prosakem!!! :----

                              Nsage - Profil | Ne 28.10.2012 22:09:40

                              u.x.a. >> dcera by řekla:-dost hustý!Jo ten by tam prděl parádně:-)

                                Nu.x.a. - Profil | Ne 28.10.2012 22:04:49

                                sage >> nebo tohle by šlo na babmbus Redington Ari T

                                  NPísek - Profil | Ne 28.10.2012 22:04:43

                                  jehla >> co nemáš Pepo ?

                                  to byla narážka na Tvou včerejší koupel, tudíž jsi sušil (dejcháče)

                                    Nsage - Profil | Ne 28.10.2012 22:00:07

                                    jehla >> Ještě jednou pozdrav-viděly jsme se dnes v zahrádkách . . )

                                      Njehla - Profil | Ne 28.10.2012 22:00:05

                                      Písek >> páč ho nemám...:-(((

                                        NPísek - Profil | Ne 28.10.2012 21:58:11

                                        sage >> jasně že sušil,vždyť včera si nabral vodu do gatí a prý jako že dost :-)))