- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak zničíme Labe.
Ahoj.Tak jsem se vrátil z Labe.Byl jsem na místě kam jsme kdysi jezdili s kamarády na pořádné kapry.Nečekal jsem zázraky ,ale to co jsem uviděl u vody mne šokovalo.Tedy se ptám kam až necháme zajít plundrování tak krásné řeky jaká Labe je,co všechno povolíme na této řece,copak dělají porybní kteří mají tuto řeku chránit a dohlížet na dodržování aspoň nějakého pořádku řádu.Copak si opravdu musíme nechat zničit další a další revíry jako jsme to už udělali jinde.Copak dělají naši představitelé které si platíme z našich příspěvků a povolenek??????????Mimochodem se jednalo o úsek který spadal pod Litoměřice a také Štětí.Všem poctivím rybářům kteří to ještě dělají jako koníčka a ne živnost přeji hodně zdaru.Petrův zdar.
Autor diskuse: Hercules - Profil , 3.9.2012 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NVL.K. - Profil | Čt 6.9.2012 21:39:34
Poušťák >> jsem koukal,že jsi se chyt s esexbojem bo jak má nick. Chce to klídek,je to mládě nevybouřené, znám ho, chyt buráka a ještě dnes z toho nespí :-))
NVL.K. - Profil | Čt 6.9.2012 21:29:55
numen >> tak se připrav na vejdkend ty hrdino, bude určo veselo :-))
NFantozi (Aladin) - Profil | Čt 6.9.2012 21:27:04
numen >> "svlékl jsem mikinu".........jsem čekal, co z z tebe vypadne:))
Nnumen - Profil | Čt 6.9.2012 21:20:51
Pvl >> Respekt si nezískáš jen postavou. Když vím ,že dotyčný něco pro.ral ,tak nediskutuji,vlastně vše omezím jen na nejnutnější slova. Slušně ,ale důrazně. Málokdy mám problém.
Dneska zrovna,jel jsem z práce a nějakej blázen zavážel 100litrovej barel jako bojku. vedle měl jeden ukotvenej a k němu přivázanou 2litr petlahev.V tomhle místě,již plavou přivázané tři další ,zapomenuté. Optal jsem se jestli to je jeho. Zle jsem dostal vyčiněno. Svlékl jsem mikinu a vrátil mu to. Měl jsem pod mikinou košily Rs s odznakem a označením RS. ........ Najednou byl jak beránek a kál se. Lidi moc často koukaj na televizi.
Dneska zrovna,jel jsem z práce a nějakej blázen zavážel 100litrovej barel jako bojku. vedle měl jeden ukotvenej a k němu přivázanou 2litr petlahev.V tomhle místě,již plavou přivázané tři další ,zapomenuté. Optal jsem se jestli to je jeho. Zle jsem dostal vyčiněno. Svlékl jsem mikinu a vrátil mu to. Měl jsem pod mikinou košily Rs s odznakem a označením RS. ........ Najednou byl jak beránek a kál se. Lidi moc často koukaj na televizi.
NPYTLAKS - Profil | Čt 6.9.2012 20:10:29
Woohooo >> kontroly jsou nejlepší v noci a jak se setmí,tak měšťák nevyleze,aspoň u nás ne,jsou dobří jen na to,aby ráno stáli u přechodů jak chodí děcka do škol,jediná jejich záslužná činnost
NPrchlajs - Profil | Čt 6.9.2012 19:38:26
Poušťák >> No přece na (.......) porušení kodexu bla bla bla.....
NPrchlajs - Profil | Čt 6.9.2012 19:27:27
Poušťák >> No já spíš na jaře nachytal ty okolo opětadvaceti-většinou teda za kozy :-)
NPoušťák - Profil | Čt 6.9.2012 19:26:06
Prchlajs >> já bych řekl za jaro a na podzim to hryzalo asi víc...o)))))
NPrchlajs - Profil | Čt 6.9.2012 19:24:55
Poušťák >> Tak konečně se našel ten opravdovej lovec mezi námi.My sme fšichni hovnochyti ...-))) Akorát by mě zajímalo kolik těch pětadvác tak mohl chytit? Myslíš že tak třeba okolo 10-20ks za sezonu ??? :-)))
NPoušťák - Profil | Čt 6.9.2012 19:21:49
Prchlajs >> na to nemám čas,natož chuť Honzo,ale je mezi náma první člověk lapající pětadváci jak na běžícím pásu...o)))
NPrchlajs - Profil | Čt 6.9.2012 19:17:27
Poušťák >> Projeď mu tu kartu pořádně fakt tam něco má... :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NRadnice - obecný drbník196435
NORLÍK - volná diskuse240486
NLodě - Loďky - Lodičky18423
NFóry59866
NFotografování z pohledu amatérského rybáře53891
NPlzeňácííííí, ujalo by se pivo?2954
NPlzeňské jádro37319
NKdo z vás je tady řezník?824
NRybářsko-houbařské jádro .-)45001
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
lovtour.cz
Rybářské expedice za tajmenem a ostatními druhy ryb Sibiře. Objevování nových destinací a návštěvy osvědčených míst.












