WCC 2012 - Itálie

RST - Profil | Út 4.9.2012 20:16:10

Martin M. >> No to jo ale na Madine se nachytalo za týden skoro to samé co je v Bolsenu ke dnešku:-))

    Martin M. - Profil | Út 4.9.2012 20:14:30

    To zni, jako kdyby je tahali po dvou kusech soucasne, pritom se chyta tak jeden kapr na 500 hektaru denne :-)

      Drinks - Profil | Út 4.9.2012 20:12:28

      RST >> možná následek toho počasí větru atp. Je to tam asi nafoukalo.)

        RST - Profil | Út 4.9.2012 20:10:46

        Drinks >> JJ Pescallis a PVTV tahá jednu rybu za druhou.

          Drinks - Profil | Út 4.9.2012 20:09:35

          Nějak se to pekelně rozjedilo .

            RST - Profil | Út 4.9.2012 20:08:24

            bobrman >> Taloši jedou jak tank, a anglán si je diskvalifikovat nedovolí. Jedinej anglán by pak nepřejel hranice živej:-)

              Ondřej Macků-Maca se - Profil | Út 4.9.2012 20:01:25

              RST >> víťa má druhýho, yeah :-)

                Drinks - Profil | Út 4.9.2012 20:00:31

                RST >> Tak, tak . Doufám že bude někdo z našich na bedně:-)

                  RST - Profil | Út 4.9.2012 19:55:23

                  Drinks >> Hlavně sou tam češi vidět. Myslím že letos anglány přejedou o parník.

                    Drinks - Profil | Út 4.9.2012 19:54:01

                    RST >> Krásnýho kapře .

                      RST - Profil | Út 4.9.2012 19:52:00

                      A další Vit Podoubsky 6,8 Kg

                        RST - Profil | Út 4.9.2012 19:50:42

                        Další češi bodují.Švec má kapra 13,8kg.

                          Drinks - Profil | Út 4.9.2012 18:56:40

                          We are broadcasting LIVE from World Carp Classic HQ in 6 minuets time on worldcarpclassic.com Tune in! #WCC2012 #WCCLIVE ŽIVĚ PRÁVĚ TEĎ .

                            Poušťák - Profil | Út 4.9.2012 17:08:06

                            Ondřej Macků-Maca se - 4.9.2012 16:37:57 >> už jsem mluvil s Danem..o)

                              Drinks - Profil | Út 4.9.2012 17:07:43

                              Hezky, dobře voni:-)

                                Rick - Profil | Út 4.9.2012 17:00:54

                                Poušťák >> to je hotovo makaroni

                                  fotojakes - Profil | Út 4.9.2012 16:55:19

                                  Kocháč >> víš houby, Véna je mistr světa v čelingu, to ti potvrdí více lidí:-)

                                    Rick - Profil | Út 4.9.2012 16:48:18

                                    ajaj JAR skoruje podruhe s 18+, hoší budou muset tlačit více na spomby

                                      Kocháč - Profil | Út 4.9.2012 16:40:54

                                      Poušťák >> seš hovno závoďák

                                        Prchlajs - Profil | Út 4.9.2012 16:39:13

                                        Poušťák >> to je jasný ty přece umíš hezký ...0))...