- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Ultegra 14000 XSC
Autor diskuse: Gazza - Profil , 23.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
30x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
Erva - Profil | Ne 9.9.2012 12:57:42
tandem -Jj, mám na mysli ten samí ,bohužel jsem je v ruce zatím nedržel tak nemůžu posoudit ,ale podle fotky vypadají oproti starším modelům luxusně ,taky si podle mě najdou mnoho spokojených uživatelů ,ale i odpůrců ,mě osobně se líbí a důležitý je chod a spolehlivost navi. a ne design ,ten je až na 2 místě :-))
tandem - Profil | Ne 9.9.2012 12:54:12
Erva >> Já myslel ten kroužek s vodičema proti zapadnutí vlasce pod cívku !!! - ten se hodně nepovedl
Erva - Profil | Ne 9.9.2012 12:50:59
tandem - Ten plast pod cívkama dávají snad od dob starých LC :-))
tandem - Profil | Ne 9.9.2012 12:49:29
Erva >> Na fotkách vypadají lépe,než v reálu.Měl jsem je v ruce a ten černej plast pod cívkama a ta chromovaná koncovka na zádi - připomíná to čínské hračky z tržnice.Chod mají parádní,ale design - FUJ !
Sedli - Profil | Ne 9.9.2012 12:24:16
No ale je důležité si uvědomit že mezi XSB a XSC je také rozdíl dva tisíce.
Erva - Profil | Ne 9.9.2012 11:40:33
elhierro - Ve skutečnosti vypadají mnohem lépe než na fotkách v e-shopech ,jdu do nich :-))
Hadd - Profil | So 25.8.2012 19:58:47
elhierro >> Jsou to krásný kolovrátky a věřím že šlapou jak mají :-)
elhierro - Profil | So 25.8.2012 17:06:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jiz mesic zkousim nove Ultegry. Pokrok oproti starsim verzim je znacny. Jelikoz mam i Technia, pak si dovolim tvrdit, ze nova Ultegra udelala velky pokrok. Co se tyce designu, trochu zmena, ale az tak moc to Daiwu nekopiruje. Co se technickych zalezitosti tyce, vse je popsano u konkurence v duelu. Opakoval bych se. Novou Ultegru doporucuji.
Unca - Profil | So 25.8.2012 16:04:54
Bobin83 >> Gazza - >> Měl sem novou Ultegru v rukách v Olomouci na prodejně a musím říct že je moc pěkná. Pro mě je to teď volba číslo jedna.
škudy - Profil | Pá 24.8.2012 11:51:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Říct,že "céčková" ultegra je to samé,jako předchozí model může říci jen někdo,kdo ji viděl leda tak na obrázku. Je to stejné,jako říci že škoda favorit je stejná jako felicia. Je to úplně něco jiného,jiná technologie!!! V ukládání vlasce,v převodech,rozdílná hmotnost. Má pomalý zdvih,stejně jako např. technium. Oproti předchozím modelům je úplně bez vůlí. Stahování těžkých olov jde zlehounka a ten rozdíl oproti "béčkovým" ultegrám je tak dramatický,že by to poznal i totální rybářský analfabet!!! (samozřejmě nemluvím o vzhledu.) A to mluvím jen z vlastních zkušeností a ne z doslechu,protože na jedněch z prutů je mám od počátku,co se ultegry prodávají v ČR a měl jsem jak XTA,tak XTB a teď i XTC...
loveckaprů - Profil | Pá 24.8.2012 11:49:47
Čau, osobně se mi tyto stroje moc nelíbí, hlavně proto, že už mi designove nepripominaji ultegry, ale nějaké daiwy :) líbil se mi právě ten prvotní vzhled ulteger, a to tahle mašinka jednoduše postrada... Jinak já si letos koupil sta CI4 a ty šlapou jako švýcarský hodinky :)
Wamp - Profil | Pá 24.8.2012 11:22:38
Já Vám nějak nevím, měl jsem to v ruce a párkrát si zatočil a dotáhl i povolil brzdu - nějak mě vzhledem k těm předchozím variantám neoslovila. Má to (podle mého názoru) takový jiný chod, jakoby se nechce rozeběhnout volně, šustění a překonávání tření ploch o sebe. Zřejmě je to způsobené tím celohliníkovým tělem - mě to prostě nesedlo a koupil jsem Shim.- Big. Baitrunner new. (zkušenost tři týdny zpět).
Samozřejmě to může být skvělý ba přímo dokonalý naviják, píši svůj dojem, mě to prostě nesedlo. Jsem u Shimana zvyklý, že se klička v pohodě roztáčí i samospádem....
Samozřejmě to může být skvělý ba přímo dokonalý naviják, píši svůj dojem, mě to prostě nesedlo. Jsem u Shimana zvyklý, že se klička v pohodě roztáčí i samospádem....
lado40 - Profil | Pá 24.8.2012 10:34:19
vundu >> Zdarec Jarouši, nic nechci kurvit. To zdejší prodejci :())))) Navijáky jsou samozřejmě cool...
vundu - Profil | Pá 24.8.2012 10:06:24
lado40 >> ..Laďo,nekurvy mu to :-)))))))
jinak mě se tůze líbí...:-))
ale ultegry už mám..šetřím na technia...:-))))))
jinak mě se tůze líbí...:-))
ale ultegry už mám..šetřím na technia...:-))))))
lado40 - Profil | Pá 24.8.2012 9:14:46
Novinky jsou vod toho aby obchodníky-překupníci si namazali kapsy... Jinak jsi si určitě všiml, že jeto klasická Ultegra :())))
Čtenáři této diskuse také sledují
Shimano Power Aero 100001660
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
Karbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
Kaprařský top vercajk3167
Shimano Power Aero 14000 XTB310
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
Fanclub značky Shimano16402
Domácí swinger - výroba624
Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5347
Navijáky Daiwa Emblem1373
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
2:51Krátkodobá kaprařina x 9995
PáLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
PáATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáKyjský rybník, Džbán 50908
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64













