- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ochrana rybářského vybavení
Zdravim,chci se zeptat jakym zpusobem si chranite u vody svuj rybarsky cajk. Mnozi se zpravy o okradenych rybarich,kteri pouze usnuly v kresle u prutu a po probuzeni mely pruty a vse co nebylo privazano pryc... Nechci zde takovety kecy tupu-jen at prijde a zlamu mu hnaty bejzbolkou,nebo mam sebou kver.
Autor diskuse: deni 79 - Profil , 14.8.2012 kaprařina - příhody, kuriozity
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
21x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Dendy036 - Profil | Pá 15.11.2013 22:39:55
oskus >> na tychto zariadeniach sa da manualne zevraj nastavit citlivost
Dendy036 - Profil | Pá 15.11.2013 22:36:41
oskus >> tento model co mam ja,tak hmyz nerusi.Akurat v luci nasmerovania nemozu byt konare,haluze.Nesmie sa ziadny velky objekt hybat v luči.Pokial rano vide slnko a zacne fukat silnejsi vietor tak niekedy spusti alarm tien hybajucych sa konarov.Ale uz viem ako to nasmerovat aby to nezacalo celu noc hukat,popripade sa da spustit iba gong
oskus - Profil | Pá 15.11.2013 22:27:02
Dendy036 >> jo to je dobré ,ale jak ti tam lítá v noci všelijaká havěť tak to řve,také to používám
Dan.J - Profil | Pá 15.11.2013 22:14:59
Co třeba tohle- http://www.popron.cz/solarni-reflektorytwin-s-pohybem/s-620731/
Dendy036 - Profil | Pá 15.11.2013 22:11:33
deni 79 - >> Ja mam dva kusy,prepinanie alarm,gong,tento mam odskusany,dost hlasity,napajanie 9 volt,co je dost dolezite,cau odkaz http://www.gsmalarm.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=37_34772&products_id=55561516
Dan.J - Profil | Pá 15.11.2013 16:09:32
blaha6600 >> Pesan je to krásnej,jen by mě vadilo na každou tejdení výpravu,tahat sebou pro něj celou krávu :-)
unudle - Profil | Pá 15.11.2013 13:53:43
slavahagen >> Takto má být, člověk pak nemusí řešit zbytečnosti.:-)
slavahagen - Profil | Pá 15.11.2013 13:30:53
oskus >> Já na rybách nespím,vyspím se až doma nebo dám šlofíčka přes den trocha :o)
Killer.Caha - Profil | Pá 15.11.2013 11:55:13
Ahoj, nevím zda tu nebyl podobný příspěvek, protože jsem celou otázku nepročetl, ale pokud chci klidně spát, nechám pruty ve stojanu, pípáky zapnuty, swingry připnu na silony a vlasec i s olovem a montáží natáhnu a vyšponuji pod stojanem a zaháknu pevně za zadní hrazdy. Na příposlechu zapnu vibrační alarm a jdu klidně spát! 100% jistota, že pokud někdo mákne na pruty, stojan, nebo cokoliv jiného, vždy se něco rozezní, buď čidlo, nebo příposlech, nebo obojí... Spím lehce, takže bych byl do pár vteřin venku a mohl ihned řešit :-)
PS: Stalo se mi, že jsem zapomněl pod háčkem nástrahu, a vzbudila mne veverka, která se na ni dychtivě sápala... kdybych měl povolený brzdy, věřím, že by dala i solidní jízdu.
PS: Stalo se mi, že jsem zapomněl pod háčkem nástrahu, a vzbudila mne veverka, která se na ni dychtivě sápala... kdybych měl povolený brzdy, věřím, že by dala i solidní jízdu.
Vendys 65 - Profil | Čt 1.11.2012 22:27:33
Někdy si beru psa,ale s ním stojí rybačka za prd,je moc aktivní to pak nevím jestli mám hlídat psa,nebo pruty,ale jako ostraha supr americký bulík padesát kilo živé váhy
arnošt - Profil | Čt 1.11.2012 22:02:01
kuBITCHek >> Ahoj,já ty pohybový čidla od Flajzaru mám dvě.Máš na nich štelování citlivosti a je potřeba si s nima trošku pohrát,protože jak je dáš na nejvyšší citlivost,tak hlásí i trávu,pokud se pohne ve větru.Na minimum zas nehlásí skoro nic.A stejně se občas stane,že v noci zafouká víc vítr,pohne se okolo nějaká větev a už ti to hlásí na příposlechu.Kočky nebo kachny to hlásí spolehlivě.Myši bych řekl že taky.Takže má člověk někdy v noci o zábavu postaráno,pokud si kachna s kačerem usmyslí,že se budou producírovat sem a tam kus od čidla.Ale je to jak mi řekl na výstavě technik od Flajzaru,ten poplach musíš brát jako orientační,ne že to vyhodnotí,že ten co poplach spustil je zrovna třeba Čórkyn nebo Lapkin,stěhování všeho druhu...
Čtenáři této diskuse také sledují
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
Zlatá kaprařská malina1332
Revír - Jezero Jaroslav1587
Lov z nafukovacího člunu1187
Zkušenosti se čluny Kolibri728
Rybarsky vozik233
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
Mikbaits - pikantní švestka534
Domácí swinger - výroba624
Nakupoval někdo v Anglii1186
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
15:28ATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
14:38Krátkodobá kaprařina x 9912
13:45Harrison - vše o této značce 3722
11:20Výber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06Labe fishing store 14
NeÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeKyjský rybník, Džbán 50903
NeFanclub značky Shimano 16387
NeŽermanky a bivakovani 3
NeTrakker brolly 100 Ev 0
SoSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoZavážecí lodičky boatman 11
SoPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...

















