- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dětský prut na položenou
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Ndrvoštěp - Profil | Po 6.3.2017 17:18:49
NJoe Smoker - Profil | Po 6.3.2017 16:19:28
NVikasgard - Profil | Po 6.3.2017 14:55:53
S navijákem je to horší. Podědil navi po mě, ale po roce na odpis. Koupil jsem mu sellior asi za 300 a ten na odpis po 2 měsících..Asi bych zkusil ten Lidl...
Ndrvoštěp - Profil | Po 6.3.2017 14:29:25
N1975 - Profil | Po 6.3.2017 13:37:35
NPstruh27 - Profil | Po 6.3.2017 13:25:47
NFild@ - Profil | Po 6.3.2017 12:24:07
NPstruh27 - Profil | Po 6.3.2017 12:16:18
NFild@ - Profil | Po 6.3.2017 11:47:34
Chtěl bych koupit malému, bude mu 6 let, nějaký proutek. Mělo by to být něco na splávek i lehoučkou položenou u břehu. Nechci nic drahého, nevím jestli ho to bude bavit. Díval jsem se po tomto http://www.tropicliberec.cz/prut-shimano-joy-spinning-telescopic-210-m/ a http://www.tropicliberec.cz/prut-dam-hypron-tele-spin-60-2-10m-30-60gr/
Který bude lepší zvolit? Naviják mám pořešený, vel.2500.. Díky
Nredy - Profil | Po 16.7.2012 22:05:03
NFil@s - Profil | Ne 8.7.2012 10:33:04
Nredy - Profil | Ne 8.7.2012 10:27:15
NFil@s - Profil | Pá 6.7.2012 20:14:42
NNeBeroun alias Qwert - Profil | Pá 6.7.2012 20:06:32
Nsirahobby - Profil | Čt 5.7.2012 17:24:07
Tady je fotka jak loví se síťkou . Stokrát mu řeknu ať neleze pod prutama a stejně tam leze . Jak je na lovu tak nevnímá .
Nbremic - Profil | Čt 5.7.2012 17:18:54
Nsirahobby - Profil | Čt 5.7.2012 17:11:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nevím jaký divoch je ten tvůj ,ale přeji pevné nervy .
NSven - Profil | Čt 5.7.2012 16:44:19
Osobně bych se ho snažil nenásilně tlačit k plavačce, doplněné třeba vláčkou aby získal potřebné návyky a naučil se u chytání přemýšlet.
NSoulfish - Profil | Čt 5.7.2012 15:55:32
osobně mi feeder připadá jako univerzálnější řešení něž teleskop/kaprák s policajtem
NUnkas - Profil | Čt 5.7.2012 11:45:02
NNeBeroun alias Qwert - Profil | St 4.7.2012 18:04:59
Nthim - Profil | St 4.7.2012 17:49:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.tropicliberec.cz/vlaceci-3/prut-mivardi-reactor-spinn-2-7m-30-60g
k tomu navijak http://www.tropicliberec.cz/zadni-brzda/navijak-mivardi-morpheus-rd-3000 - dělá se i ze přední brzdou, pokud se ti tahle značka navijáků nelíbí tak bych zkusil http://www.tropicliberec.cz/zadni-brzda/navijak-mitchell-avocet-bronze-rd-3-2000 - taky přední i zadni
NUnkas - Profil | St 4.7.2012 9:18:58
NMartas711 - Profil | Út 3.7.2012 20:38:41
NKrosky - Profil | Út 3.7.2012 20:37:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nredy - Profil | Út 3.7.2012 20:30:47
Nroce - Profil | Út 3.7.2012 20:30:36
Nnofish - Profil | Út 3.7.2012 20:09:08
NFlatron - Profil | Út 3.7.2012 20:04:02
NMartas711 - Profil | Út 3.7.2012 19:53:53
Nnofish - Profil | Út 3.7.2012 19:38:37
Nredy - Profil | Út 3.7.2012 19:18:00
Nnofish - Profil | Út 3.7.2012 18:23:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nemá smysl kupovat dlouhé pruty, se s tím udře chudák.
Teď mě napadla třeba sema x-force spinn, ale takových prutů je spousta. MIvardi dělá levné přívlačáky v x délkách a gramážích- třeba. Na pípáka zapomeň, ať sleduje předšpičáka policajta, to ho zabaví a naučí se alespoň chytat :-)
Beru to tak, že co bylo dobré v tomhle věku pro nás, je snad dobré i pro dnešní děti :-)
Nthim - Profil | Út 3.7.2012 18:17:42
Jinak mám dobré zkušenosti s firmama: Mivardi, Shimano, Mitchell, od jmenovaných firmem mám pruty (feederova) a mám jich už 3 a od nějakých 4 roky roky a zatím jsou bez závady.
Jen u Mitchell jsem si zlomil vlastní chybou jeden díl (při jízdě na kole se mi dostal do kola).
Prut bych volil v délce max 3 metry, a 2,75 lb. Naviják by mohl stačil 4000
NPedro1 - Profil | Út 3.7.2012 13:06:10
NGRUPA - Profil | Út 3.7.2012 12:39:13
Ať ti to hrrčííí.......
Nmipa - Profil | Po 2.7.2012 20:45:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
z vlastní zkušenosti ti mohu říct, že je dost tragický pohled na "malou vydru" a vyvalené oči smutně koukající na zlomenou špičku ...
a jestli to bude dražší dělička a nebo teleskop je pro něj pravděpodobně jedno a délka je věcí cviku a umu každého chytajícího, protože jsem měl v kroužku mnoho adeptů Petrova cechu a každý uměl velice slušně zacházet vždy jen s tím svým proutkem a ne s kamarádovým, byť jen o malinko těžším a třeba i delším (ale i kratším) ...
takže neboj, když ho to chytne, tak se naučí švihat se vším ...... :-)))
Nredy - Profil | Po 2.7.2012 20:13:39
NJSOB - Profil | Po 2.7.2012 20:08:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
V patek jsem byl poprve solo s moji malou (6 let) a nejvice ji krome brebenteni bavilo hlidat cervenou spicku. :-)))
Tot ma zkusenost.
NJSOB - Profil | Po 2.7.2012 20:04:41
NKáceč - Profil | Po 2.7.2012 19:59:45
NKáceč - Profil | Po 2.7.2012 19:58:10
Nredy - Profil | Po 2.7.2012 19:53:00
NJSOB - Profil | Po 2.7.2012 19:41:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kdybych byl v tve kuzi tak bych volil jednoznacne feeder (picker) aby mel vice zaberu a bavilo ho to.
Neco takoveho treba
http://www.rsp-fishing.cz/akce-pruty-dragon/feederove/prut-mystery-camou-quiver-2-70m-vyp
nebo drazsi
http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/feederove/prut-team-dragon-se-quiver-2-70m-do-50g
Z nejtvrdsi spickou to pouzijes i jako plavacku.
NVERŇÁK - Profil | Po 2.7.2012 19:37:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
odkazy:
http://www.tropicliberec.cz/predni-brzda/navijak-shimano-hyperloop-2500-fb
http://www.tropicliberec.cz/kaprove-teleskopicke/prut-mivardi-active-telecarp-2-4m-40-80g
ale tak nevim jestli už umí sám nahazovat ale me to vyhovuje a muj 7lety bratranec ten muj cajk v poho zvláda.Jestli chces foto tak vyfotim nedela mi to problem
Kde to žije - kaprařina
16:34NKrátkodobá kaprařina x 10028
15:41NKyjský rybník, Džbán 50912
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
9:46NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












