- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Založení nového pokecu Dravci
Když může být fórum kaprařina - proč ne dravci.
Určitě by si svoje čtenáře našlo .
Zkuste napsat svůj názor.
Slesh
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NSlesh | Čt 5.8.2004 10:56:53
ale hlavně jsou tam krásný candáti a jsou při chuti ... odpoledne pokecáme
Nxycht | Čt 5.8.2004 10:43:23
Nxycht | Čt 5.8.2004 10:42:31
Nrybomil | Čt 5.8.2004 10:41:08
Jseš pro pokec v bulváru po 14.hod? Xycht se možná přidá....
Nxycht | Čt 5.8.2004 10:38:25
NSlesh | Čt 5.8.2004 10:33:14
Nxycht | Čt 5.8.2004 10:30:28
NSlesh | Čt 5.8.2004 10:28:19
Nrybomil | Čt 5.8.2004 7:20:05
A nebo utopit ( za zradu na rybí populaci ).
Njidoš | St 4.8.2004 22:07:56
NRadek Ch. | St 4.8.2004 14:35:22
Jinak, jestli se ti mé výpady proti tvým myšlenkám zdají tvrdé, tak sorry, ale v podstatě to vystihl šeptal slušněji, když ti řekl, že......když ty nechytáš na rybičku, tak ten kdo na ní chytá snad nemusí být vyvrhel jen proto, že prostě chytá jinak než ty? Já holt jsem trochu více prořízlé huby a říkám naplno to, co si myslím. Už vícekrát jsem za to " byl pochválen "
Nšeptal - Profil | St 4.8.2004 10:47:30
Jen prostě občas něco přitáhnout musím, jinak by mi ta paní, co ji mám zapsanou v občance, zarazila vycházky. ;o)
NOtto - Profil | St 4.8.2004 10:40:50
Nšeptal - Profil | St 4.8.2004 10:23:42
Nšeptal - Profil | St 4.8.2004 10:13:06
PS: Na rybičku lapám jen vyjímečně. Teď spíš vláčím. Ale neosuzuju nikoho, kdo dravce chytá právě jen na tu rybičku. OK?
NOtto - Profil | St 4.8.2004 9:55:45
NOtto - Profil | St 4.8.2004 9:48:01
Nšeptal - Profil | St 4.8.2004 7:10:35
NRadek Ch. | Út 3.8.2004 22:29:32
Nšeptal - Profil | Út 3.8.2004 12:52:50
NRobert Černý | Út 3.8.2004 10:09:17
K té položené: Na kmenový vlasec dám na průběžno na bočním návazci ploché olůvko max 30g. Boční návazec je max 20-30cm z tenkého vlasce, aby to fungovalo jako trhačka v případě, že by to olůvko někam zapadlo. Boční návazec je dobrý i v tom, že když olůvko zapadne řekněme do bahna tak jezdec ve kterém prochází na průběžno kmenový vlasec je jemě položen na dně a tudíž při záběru ryba cítzí minimální odpor.
Dále na konec kmenového vlasce dám obratlík a potom návazec alespoň 70cm, ale někdy i 1m, aby živá rybka měla volnost pohybu. Konec toho návazce je samozřejmě tvořen lankem, ale používám nějaký supr výrobek - 5m/cca 250kč. To lanko je krásně měkoučký a ohebný takže to je dobrý i na candáty.
Perlička na konec: Nástražní rybku prošívám na vlas s tím, že candátí háček má píchnutej ke kořenu ocasní ploutve, vlas má jemě prošitý pod kůží před hřbetní ploutev a namísto dvojháku tam dávám klasickou boilí zarářku. Tzn. Je to dostatečně pevný na nához, ryby není prošitá dvojhákem takže i plotice vydrží krásně živá a pohyblivá a pro dravce je to naprosto přirozeně servírovaná nástraha.
PS: Calý to navážu na kaprák cca 2,75lb a pošlu to do hlavního toku Labe s dostatečnou hloubkou nebo podél navigace při vjezdu do plav. komor atd. Jemně došponuju vlasec a dám do stojanu přes pípák jako u klasické kaprařiny.
NOtto - Profil | Út 3.8.2004 9:54:10
šeptal: nic proti Tvé replice, ale otočil bych ji ve prospěch přívlače, která je taky fyzicky náročnější než rybičkaření, podobně jako pořádná šoustačka vzhledem k ruční práci :-).
NOtto - Profil | Út 3.8.2004 9:50:45
NPan Pikesson | Út 3.8.2004 7:58:19
Nrybomil | Út 3.8.2004 7:26:22
šeptal : srovnání ne příliš šťastné, nemyslíš?
NRadek Ch. | Po 2.8.2004 22:58:11
Otto - tak na ty rybky hergot nechytej, ale neser se do těch, kteří na ně chytají ne ? Co ti na tom vadí ? Rybářská základna je velká a tisíc lidí - tisíc chutí. Já si ale nemůžu pomoct a zastávám názor, že proč bych měl někomu do jeho oblíbeného způsobu kecat ? Ser si do vlastního hnízda a ne do cizího. Tuším, že se do mě obuješ a zepsuješ mě, ale nevadí mi to. Jsem všezpůsobář, teda krom muškaření - to neovládám a nikdy jsem nezkoušel, ale NIKDY, opakuji NIKDY bych si netroufl někoho kritizovat za jeho způsob lovu
Nšeptal - Profil | Po 2.8.2004 14:30:41
Soráč, ale nic lepšího mě nenapadlo.
NOtto - Profil | Po 2.8.2004 14:29:25
NSalám - Profil | Po 2.8.2004 14:22:27
Sumcaři: to neni proti Vám, jen reaguji na nelogickou připomínku...
NOtto - Profil | Po 2.8.2004 14:18:08
Nšeptal - Profil | Po 2.8.2004 14:09:24
Nhraji - Profil | Po 2.8.2004 13:22:49
NRobert Černý | Po 2.8.2004 13:11:10
to hraji: Pane kolego, pokud jste bral můj příspěvek jako útok na vaší osobu potom se omlouvám. Nic proti Vám nemám pouze jsem se asi nechal trochu nesmyslně unést vláčkařským lobby. Mám dnes nějaký špatný den. Sorry
to šeptal: Naprostý souhlas, snad jen ještě dodám, že pohled na mizející kačenu a rozhoupanou špičku 7,2m dlouhého prutu je pro mě to pravé vzrůšo. Apropó" Doporučuji vyzkoušet podzimní a zimní lov štik z hloubek na odhoz na položenou přes pípák. V zimní ztichlé přírodě to je teprve koncert.
Zdravím Vás všechny.
Nšeptal - Profil | Po 2.8.2004 12:14:53
NOtto - Profil | Po 2.8.2004 11:45:06
NOtto - Profil | Po 2.8.2004 11:43:50
Nhraji - Profil | Po 2.8.2004 11:38:13
NRobert Černý | Po 2.8.2004 11:27:17
Nakonec to nejlepší: Ryby pouštím , hlavně štiky a ještě se mi nestalo, aby to štika měla zažraný až v prdeli, když používáš správný prut a dobrý systém.
PS: Lov na rybu je totiž také o zkušenostech, umění a etice rybáře. Tak kurva nevím proč všichni hážou rybičkářa do jednoho pytle se zasranýma bobkařema, který nepřemýšlej asežerou na co přijdou
NFolpy | Po 2.8.2004 10:09:21
NJFK - Profil | Po 2.8.2004 9:40:42
NVydra in - Profil | Po 2.8.2004 9:33:27
NMartin M. - Profil | Ne 1.8.2004 11:43:00
Njidoš - Profil | So 31.7.2004 22:23:17
Nxycht | So 31.7.2004 21:59:57
NJosef Viktorin | So 31.7.2004 21:56:13
Nxycht | Pá 30.7.2004 13:49:26
Předpokládám,že technicky není problém nové rubriku vytvořit a navíc si myslím,že by to přispělo k dalšímu růstu MRKu.
Nmirmen - Profil | Pá 30.7.2004 12:46:45
Možná by bylo prospěšnější založit do pokeců něco jako
KLUBY - SPECIALIZACE ( či obdobně)
s podskupinami např.
-parma
-sumec
-tloušt
atd.atd.
Jsou-li léta v provozu stránky zabývající se specializací na tlouště, proč by nemohla být pro pár desítek zájemců o tuto rybu nějaká malá diskuzní škatulka na MRKu.
Zájemce potěší, ostatní navštěvovat nemusí.
Důsledkem by však byla ještě větší pestrost a rozmanitost MRKu a další důvod pro stále větší návštěvnost.
NSlesh | Pá 30.7.2004 12:41:26
NLordProtektor - Profil | Pá 30.7.2004 12:02:50
Nhraji - Profil | Pá 30.7.2004 8:12:36
Nrybomil | Pá 30.7.2004 8:00:22
NIgor - Profil | Pá 30.7.2004 7:23:41
NLEO - Profil | Pá 30.7.2004 0:25:40
Kde to žije - všechna témata
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











