- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaké vlasce za dobrou cenu?
Na internetu je tak nepřeberné množství vlasců, že si radši nechám poradit od zkušených... Potřebuji vlasec který má dobrý poměr průměr/nosnost a je levný... Tak max do 1Kč za metr. Cívka mi pobere jen 110 metrů na 0,30 tak taky abych tam neměl jen 100 metrů :) Používal bych na plavanou... Naviják shimano exage 2500 FB
Díky za radu
A ještě, abych nezakládal nové téma, to samé řeším i s přívlačí.
Spíše bych šel do šňůry, ale je to na mě moc drahý, převážně si na to šetřím z kapesnýho a nebo někde máknu... Takže byl bych rád za rady :)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nmakass - Profil | Út 3.7.2012 7:38:16
Nmilin - Profil | Út 3.7.2012 7:25:58
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=635898
Nnofish - Profil | Ne 1.7.2012 13:06:15
Navijáky a pruty už nehodlám nakupovat (na přívlač). Nejsem rozmazlený, dokázali jsme vláčet twistry/plandy/rotačky s roenem/stabilem/tapem a plným laminátem tak co. Teda zatím mě to neláká zas nakoupit něco co se pak bude válet v koutě a budu chytat furt s tím původním a stejně se držím v trošku jiných cenových relacích :-)
NButchi - Profil | Ne 1.7.2012 12:59:41
Já jsem na něj zase slyšel hodně lidí nadávat.. Každopádně na feeder a plavku používám Colmic Mimetix.. Teď zkouším Daiwa Hyper Clear, taky zatím vypadá dobře. Nedře se, pokud už se podře a někdo (já například) je líny ho měnit, vydrž :-)))
Já mám jen tři, takže by se mně ještě 1-2 hodily, zatím to vidím na Team Daiwa Match and Feeder a Shimano Rarenium..
Nnofish - Profil | Ne 1.7.2012 12:53:57
Nnofish - Profil | Ne 1.7.2012 12:48:23
Nloveckaprů - Profil | Ne 1.7.2012 12:45:52
Nlada78 - Profil | Ne 1.7.2012 12:43:44
Nnofish - Profil | Ne 1.7.2012 12:37:13
Další naviják? J8 už nenakupuju, už to není kam dávat :-D
NButchi - Profil | Ne 1.7.2012 12:28:00
Jojo, jak už se to tady probíralo X krát - obojí má svoje pro i proti..
Teď mám na jednom navijáku 0.15 Stren Microfuse pletenku a 0.20 Asso
Na druhém mám 0.18 Stroft a koupím nějakou 0.10 šňůru - buď ten Stren, nebo Fireline Crystal..
A pak přijde třetí naviják, na který dám 0.16 :-)
Z vlasců používám Colmic X5000, Asso Ultra a Stroft GTM. Nepotřebuju nic zkoušet ani vybírat :-)
Nnofish - Profil | Ne 1.7.2012 12:17:40
Ale na řece a tam kde je čisto používám radši vlasce, prostě ze zvyku (teda letos asi už nebudu, jestli neseženu ještě jednu cívku na reda- potvory dávají jenom jednu náhradní)
Ale na ten vlasec někde mrknu, stejně potřebuju něco na feeder.
NButchi - Profil | Ne 1.7.2012 12:09:42
Jojo, já včera vláčel s pletenkou poprvé, páč jsem býval ortodoxní vlascař :-)
A musím říct, že je to vpoho.. Hlavně pamatovat na lehce povolenou brzdu :-D
Nnofish - Profil | Ne 1.7.2012 11:08:36
NButchi - Profil | So 30.6.2012 21:49:40
0.20 Asso a vytáhneš, co chceš. Když to pověsíš, dost blbě se to trhá :-)))
Nxxlrybář - Profil | So 30.6.2012 21:47:36
Nbremic - Profil | So 30.6.2012 21:45:47
NMillhouse23 - Profil | So 30.6.2012 20:37:41
Nxxlrybář - Profil | So 30.6.2012 16:28:49
Ndada11 - Profil | So 30.6.2012 12:38:38
NJarda Š. - Profil | So 30.6.2012 12:12:44
Nsanov - Profil | So 30.6.2012 12:09:01
Nsanov - Profil | So 30.6.2012 11:42:54
NTmmy - Profil | So 30.6.2012 11:37:17
150m stojí asi stovku.
Ale jestli chceš na plavačku někam do proudu tak si kup 0. 18mm - 0. 20mm od Awa - Shima.
NKubouš - Profil | So 30.6.2012 11:09:53
Nnofish - Profil | So 30.6.2012 11:04:00
Dvacítku vlassec nedávám, nejsem sportovní rybář, nerad tahám ryby půl dnez vody ba můj styl bys nepochopil, neřeším jak se co má dělat, ale jak mi to funguje :-) (ale obecně řečeno, není to o tom na co a s čím chytáš, ale o tom, jak to těm rybám dokážeš nacat před hubu, aby po tom skočily)
NŽádňas - Profil | So 30.6.2012 10:55:22
Nnofish - Profil | So 30.6.2012 10:51:27
Nnofish - Profil | So 30.6.2012 10:47:40
Nnofish - Profil | So 30.6.2012 10:46:15
NŽádňas - Profil | So 30.6.2012 10:43:54
Nkuba5 - Profil | So 30.6.2012 10:08:06
Vlasec ESOX Raptor Hi-Tech 200 m plavaná a běžné chytání
průměr vlasce: 0.20 mm 69,– Kč
Vlasec ESOX Raptor Hi-Tech 200 m přívlač a kapři
průměr vlasce: 0.31 mm 138,– Kč
Nnofish - Profil | So 30.6.2012 9:49:55
Používám matrix pro od sufixu a dvanáctku už omylem neutrhneš, chce to pořádnou sílu.
Nčeman 29 - Profil | So 30.6.2012 9:48:52
Nkuba5 - Profil | So 30.6.2012 9:43:13
Nnofish - Profil | So 30.6.2012 9:38:24
Jinak tady máš pletenku. Schválně posílám vyzkoušenou. Tuhle mám a jde s tím chytat. Není to top, ale účel splní, špatná není, na devastaci v kamenech na skále nebudu utrácet za drahou pletenku, na istá místa mám zas jinou :-)
http://www.zbozi.cz/?q=sufix%20gyro&typ=nabidky&seradit=nejlevnejsi
Nkuba5 - Profil | So 30.6.2012 9:34:59
Nkuba5 - Profil | So 30.6.2012 9:31:09
Nnofish - Profil | So 30.6.2012 9:00:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Vlasců je hromada, ale co například není vbec špatný kousek tak například http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/vlasce-silony/vlasec-esox-raptor-hi-tech-100-1000-m
Nmipa - Profil | So 30.6.2012 8:25:26
..... a pak je taky už daleko větší možnost výběru jak plavačkových, tak přívlačových vlasců .....
NJarda Š. - Profil | So 30.6.2012 0:38:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - všechna témata
21:32NBoilies TB baits- chytací řada 45
19:39NATTs hlásiče a ATTx příposlech 552
17:20NRybáři a vinařství 929
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











