Co si myslíte o tenkara muškaření?

Zajímalo by mne co si myslíte o tenkara muškaření.
Jde o muškaření bez navijáku na dlouhý bič.

Já tak chytám a založil jsem zde blog:
http://tenkara.mrk.cz/

Budu rád za diskuzi a názory..
Autor diskuse: tsuribito - Profil , 24.6.2012 muškaření - techniky lovu

NSven - Profil | St 27.6.2012 12:39:02

tsuribito >>
A teď ? :-)
tsuribito - ® St 27.6.2012 12:28:25
Bohužel jak vydno MRK neumí japonsky.
Zobrazuje to jen část napsaného.

    Ntsuribito - Profil | St 27.6.2012 12:36:51

    Sven >>
    Tak teď jsem poprvé v této diskuzi nepochitil : - )
    Co je "vydno"?

      NPike - Profil | St 27.6.2012 12:35:30

      tsuribito >> Slavný japonský miniaturista Uko Ješita se svého času na zámku na Konopiště tohohle překladu nedočkal.
      Překladatel Miloň Čepelka považoval tento překlad ze těžký oříšek.
      Vyznáš se, všechna čest.

      PS: teda já ti věřím, že jsi to přeložil dobře, bo já tomu vůbec nerozumím, tsuribito-san.

        NSven - Profil | St 27.6.2012 12:34:28

        tsuribito >> no, jestli si tam zadal "vydno", tak s tím ani MRK nehne :-)

          Ntsuribito - Profil | St 27.6.2012 12:30:21

          Pike >>
          Aha, tak dík ?

            NPike - Profil | St 27.6.2012 12:28:33

            tsuribito >> Super, seš lepší než Miloň. Díky

              Ntsuribito - Profil | St 27.6.2012 12:28:25

              Bohužel jak vydno MRK neumí japonsky.
              Zobrazuje to jen část napsaného.

                Ntsuribito - Profil | St 27.6.2012 12:25:30

                Pike >>
                これはおかし​2356;。
                つりのことを​2399;なしましょӓ​8;!
                わかった?

                  Nkunnan - Profil | St 27.6.2012 12:22:40

                  Pike >> :-)))))))))))))))))))))

                    NFiretiger - Profil | St 27.6.2012 12:17:49

                    Pike >> chudák tsuribito...

                      NPike - Profil | St 27.6.2012 12:13:35

                      tsuribito >> Jak jsem se níže dočetl, máš k Japonsku kladný vztah, ba dokonce máš i japonské příbuzné.
                      Měl bych proto na tebe dotaz, který mne a vlastně nejen mne, trápí už nějaký pátek.
                      Je to takový předkladatelský oříšek. Jak se prosím v japonštině správně řekne: Kolik třešní, tolik višní.

                      Děkuji.

                        Nkunnan - Profil | St 27.6.2012 12:09:48

                        tsuribito >> je to o zvyku dějí se tu horší věci :-))

                          Ntsuribito - Profil | St 27.6.2012 11:50:31

                          pepa-č >>
                          O meditaci a filozifii jsem nepsal já ale jiní přispívající.
                          Já v tom taky vidím jen trochu jinou rybolovnou metodu.
                          Meditovat a filosofovat se dá i nad kaprovým prutem u čaje s tím zmiňovaným Tuzemákem.
                          A myslím že líp než při pobíhání vodou s dlouhým bičem.

                          A nevadí mi ty srandičky kolem. Je mi jasné že se někteří znají a taky si tak píšou.
                          Jen se snažím vracet se k tématu aby až to někdo naťuká do vyhledávání se nedozvěděl víc o posledních novinkách ve světě japonského porna :- )

                          Já toho MateseBP ale neznám a on nezná mě. Do očí by mi při prvním setkání taky neřekl to že žvástám. Stejně tak jako ten kdo psal "pryč s japoncema" by to neřekl japoncům do očí (i když možná jo páč by si třeba mysleli že je zve na pivo).

                          Zkrátka diskuze jede dál. Já nejsem nijak dotčený a japonci jsou jen normální lidi ale chytají ryby jinak.

                            Nthym - Profil | St 27.6.2012 11:20:50

                            tsuribito >> no kdybys založil otázku o bukakke, jistě by ses dozvěděl i něco o rybaření, potažmo tenkaře ... vzal jsi to za špatný konec ;)

                              Npepa-č - Profil | St 27.6.2012 11:18:26

                              tsuribito >> a mrk je jen a pouze o rybaření. tak to má být!

                              neblbni. tohle dělá mrk mrkem.

                              bereš to moc vážně. a s tím, že tenkara, ani nic jinýho, z nikoho filozofa automaticky neudělá má Mates pravdu.

                                Ntsuribito - Profil | St 27.6.2012 11:14:21

                                Malá prosba.
                                Je mi jasné že někteří uživatelé se navzájem znají a tak se rádi popichují.
                                Ale piště něco k věci chlapi.
                                Odrazuje to pak od čtení ty, kteří Vás neznají a chtějí jen nějaké informace.

                                Mě řečičky o bukakke a kalhotkách nijak nevadí ale není to rybaření.

                                  NMates PB - Profil | St 27.6.2012 11:10:37

                                  tsuribito >> Frustrovaný nejsem a už vůbec ne sexuálně, psát tedy už nebudu jak si přeješ. Jdu si slepit model Enoly Gay. Přeji ti koničiva.

                                    Ntsuribito - Profil | St 27.6.2012 11:04:40

                                    Mates PB >>
                                    Tak jinak.
                                    O tom mém příspěvku si mysli co chceš.
                                    Prosím nevybíjej si své sexuální frustrace v mé diskuzi o rybaření.

                                    Už sem prosím nic nepiš. Myslím to vážně a žádám tě slušně.

                                    Díky.

                                      NMates PB - Profil | St 27.6.2012 11:01:01

                                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 27.6.2012 10:52:52 >> Kabuki jsou japonský Kissáci.

                                        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 27.6.2012 10:52:52

                                        Mates PB >> je to vlastně neco jako kabuki. Na to jsme taky zapomněli....

                                          Červené karty: bambusový dědek