Co si myslíte o tenkara muškaření?

Zajímalo by mne co si myslíte o tenkara muškaření.
Jde o muškaření bez navijáku na dlouhý bič.

Já tak chytám a založil jsem zde blog:
http://tenkara.mrk.cz/

Budu rád za diskuzi a názory..
Autor diskuse: tsuribito - Profil , 24.6.2012 muškaření - techniky lovu

Npepa-č - Profil | St 27.6.2012 10:47:22

Mates PB >> to je jeden z japonských vynálezů

    NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 27.6.2012 10:44:28

    pepa-č >> teda, občas useknou nějakou hlavu katanou, ale opravdu jen málokdy....

      Nsiri - Profil | St 27.6.2012 10:42:23

      pepa-č >> Vsak na MRKu se davno vseobecne vi, ze jinde jsou dal, pausalne, a pres to nejede vlak. A kazda vec (ryba, rybolovna disciplina) chce svoje... Rekneme treba, ze chces jit na lipose - pak je tu pure liposoindikator:
      http://www.fishingmegastore.com/-grayling-float~859​0.html

        NMates PB - Profil | St 27.6.2012 10:42:20

        pepa-č >> Jsem hledal co je bukakee....

        What is bukakee? I'm sorry if this is a dumb question. I really don't know.

        Best Answer - bukakee is an event where men ejacualate on a women usually mutliple men on her face...

        .........a to mě jako dost pobavilo :-)))

          Nsiri - Profil | St 27.6.2012 10:35:50

          tsuribito >> Cece, ten klobouk chapu, ale kdyz jedes v tom zjednodusovani (dokonce jeste vic, nez Pajka...), :) k cemu mas tu vesticku?

            Npepa-č - Profil | St 27.6.2012 10:35:33

            Mates PB >> hele, jednou to bylo na mrku tak je to pravda. Japonci jsou všichni meditující intelektuálové, co skládájí origami, pěstují bonsaje, dělají ikebanu, píší básně tradiční kaligrafií a po večerech s přáteli dělají bukakee. jasný?

              Nboriak - Profil | St 27.6.2012 10:35:15

              tsuribito >> ja vím

              http://vimeo.com/27951481

              i s ,,vacšou,, rybou sa tenkara popasuje

                NŠáďa 30,27 - Profil | St 27.6.2012 10:31:26

                Mates PB >> Jo dokument jo :-)))) Kdoví na co jsi to koukal :-)))))

                  Ntsuribito - Profil | St 27.6.2012 10:29:44

                  boriak >>
                  Tenkara USA má pěkná videa i jiného materiálu ke shlédnutí.

                    NMates PB - Profil | St 27.6.2012 10:27:59

                    tsuribito >> Prokristapána, nepodsouvej mi tvé myšlenkové pochody. Prostě to jen tak neprožívej.

                    A prosím tě, dej sem citaci mého příspěvku ve kterém "dělám za japonců něco víc".
                    Citace:
                    A má to taky svou estetickou hodnotu. I když ne každý to v tom vidí. Ale kdo Japonsko víc zná vidí jak to odpovídá japonskému estetickému cítění.

                    Nedávno jsem viděl dokument o Japonsku o všedním životě a o jejich estetickém cítění jak tam kšeftujou se spocenejma dámskejma kalhotkama, jak tam dělají štětky(pardon společnice) ze sebe školačky, protože manažerům velkých firem se to líbí a jiné prapodivné laskominky.

                    Je to všecko úplně jedno, tenkara je jen prostě další rybolovná technika, nic víc, nic míň.

                      Nboriak - Profil | St 27.6.2012 10:24:21

                      http://vimeo.com/22824065

                      majstri tenkary

                        Npepa-č - Profil | St 27.6.2012 10:22:49

                        Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 27.6.2012 10:20:09 >> :-))) ty mu dáváš.

                          Ntsuribito - Profil | St 27.6.2012 10:22:29

                          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 27.6.2012 10:20:09 >>
                          Myslím že chápu :- )

                            NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 27.6.2012 10:20:09

                            tsuribito >> oni si kluci jen tak dělají srandu, je to nadsázka. Tak se nečerti.

                            Oni prostě asi nechtějí, aby ty mušáky dostala do rukou nějaká žlutá špína ( Christopher Walken copyright).

                              Ntsuribito - Profil | St 27.6.2012 10:19:36

                              kunnan >>
                              Tady na těch odkazech je vidět co nosí japonci při tenkara muškaření. Je to sice v zimě ale představu si uděláš.
                              http://tenkara.mrk.cz/?cid=11
                              Oni mají rádi všechno nejnovější a moderní. Takže žádná kimona nebo tak něco.
                              Moderní broďáky, košili nebo tričko s dlouhým rukávem atd.
                              Obecně japonci ři rybaření i jiných sportovních aktivitách milují vše "hi-tec".
                              Mě se ale víc líbí takové to staromilské anglické pojetí.
                              Já nosím prdelačky, hnědé kalhoty, oblekovou košili, starší orvis vestu (bavlněnou) a klasický tvrdý klobouk.

                                Njehla - Profil | St 27.6.2012 10:13:37

                                G.Moolis >> kunnan, G.Moolis - 27.6.2012 10:07:22 >> ?:-))

                                  Nkunnan - Profil | St 27.6.2012 10:10:47

                                  Jarda Š. >> a hodinky CASIO

                                    NJarda Š. - Profil | St 27.6.2012 10:08:57

                                    kunnan >> K tenkaře, myslím, patří kedsky a šortky (pokud možno Made in Japan), tričko s japonským nápisem a klobouček z rýžové slámy.

                                      Ntsuribito - Profil | St 27.6.2012 10:08:31

                                      Mates PB >>
                                      Já jsem psal jen o svých pocitech. Nepsal jsem obecně.
                                      Když má někdo jiné cítění znamená to že žvástá protože to tak ty necítíš?
                                      A prosím tě, dej sem citaci mého příspěvku ve kterém "dělám za japonců něco víc".
                                      Pokud si pročteš celou diskuzi a blog nenajdeš tam ani jediný takový.

                                      Cítím, že ti nějak vadí to že chytám jinak a snad i to že jsem požádal o to aby jste zde nepsali věty typu "pryč s japonci".

                                      Škoda že tě tenkara neoslovila a škoda že tě můj příspěvek popudil. Tvoje škoda.

                                        NG.Moolis - Profil | St 27.6.2012 10:07:22

                                        kunnan >> To je prosté, drahý Watsone.
                                        http://usuarios.multimania.es/sheiutri/SUMO.htm

                                          Červené karty: bambusový dědek