Co si myslíte o tenkara muškaření?

Zajímalo by mne co si myslíte o tenkara muškaření.
Jde o muškaření bez navijáku na dlouhý bič.

Já tak chytám a založil jsem zde blog:
http://tenkara.mrk.cz/

Budu rád za diskuzi a názory..
Autor diskuse: tsuribito - Profil , 24.6.2012 muškaření - techniky lovu

NŘízek 28,73 - Profil | Út 26.6.2012 14:51:04

tsuribito >> to je klasický vyvoj diskuze na mrku:-)
já proti tenkaře nic nemám , ale trochu mě nadzvihnulo to s tou meditací atd. jako kdyby to nešlo i při jiných technikách, nebo v jiných kulturách.
to at si přebere každej sám, co u tý vody vlastně hledá.

    NMates PB - Profil | Út 26.6.2012 14:48:44

    Řízek 5,125 >> Řízek 28,73 - 26.6.2012 14:44:57 >> Hele v číně už se dělá i Hardy a Simms (větší část) za jak dlouho dojde na toho tvýho sejdže? Tss :-))) Ještě budeš rád, když tě vezmou japonci na milost.

      NŘízek 28,73 - Profil | Út 26.6.2012 14:44:57

      Mates PB >> made in china, že?:-)

        NMates PB - Profil | Út 26.6.2012 14:42:45

        Řízek 5,125 >> Řízek 28,73 - 26.6.2012 14:39:33 >> Asi si neviděl Catanu sensitive....:-))

          NŘízek 28,73 - Profil | Út 26.6.2012 14:39:33

          siri >> tak o tom bych si dovolil pochybovat:-)

            NMichal - Profil | Út 26.6.2012 14:35:38

            tsuribito >> hele, já mám Japonce vcelku rád, japonská kultura je velmi zajímavá, ale s tím vyjebáváním se zákazem lovu velryb mě s prominutím serou, maskují to vědeckými účely a každému je jasné, že ve skutečnosti ty velryby pouze přeměří a zváží a pak sežerou, toť vše

              NMates PB - Profil | Út 26.6.2012 14:29:32

              tsuribito >> Já mám japonci rád, nejvíc Toma Cruize a Bruce Leeho.

                Npepa-č - Profil | Út 26.6.2012 14:26:48

                tsuribito >> není na tom nic sporného. je to zakázané a oni to dělají bo na zákaz serou. co je v tom sporného? nic, naopak je to celkem jasné a přehledné.

                  Ntsuribito - Profil | Út 26.6.2012 14:16:51

                  šumava >>
                  Vzhledem k tomu že iniciátor této diskuze (tedy já) je s Japonskem spřízněn jak pracovně tak rodiným poutem poprosil bych všechny aby příliš neužívaly hesla jako "pryč s japonci" atd.

                  Nechci na autora výroku nijak útočit. Jen si myslím že není správné se tak vyjadřovat.

                  Delfíny japonci nejedí. Tedy 99,99% japonců to nikdy neudělalo a neudělá. Je to jako by jsi řekl že češi konzumují psy protože to pár lidí dělá.
                  Lov velryb je sporná věc. Japonci se za to nestydí. Jen si prostě našli způsob jak to dělat dál.
                  Myslím že lov velryb je jen takové exponované téma aby bylo čím rozdmíchávat emoce a nenávist.
                  Slyšel jsem že velrybí populaci zdecimoval kdysi lov kvůli tuku a ambře a né kvůli konzumaci masa.

                    Nšumava - Profil | Út 26.6.2012 13:38:53

                    Pike >> výstižné, pravdivé.
                    Jo a ještě Japonci žerou delfíny a velryby a stydí se to přiznat, maskujíc to za výzkum.
                    Pryč s Japonci , raději budu chytat ,normálně´a místo saké a čajového obřadu si naleju tuzemák do třikrát vyluhovaného pigi čaje. Ale možná že po prezidentských volbách budeme mít k japonsku tak nějak blíže a tenkara společně s K-70 bude to, co pomůže našemu svazorybolovu k bývalé slávě.

                      Nkunnan - Profil | Út 26.6.2012 13:38:19

                      Michal >> tady už chybí jen :-)) http://www.tomio.cz/

                        NMichal - Profil | Út 26.6.2012 13:13:23

                        Je neuvěřitelný, kam jste se dostali od tenkary :-) od tenkary přes Řízka, který je Japonec (asi si nebere dovolenou a maká do úmoru), k mezigalaktické dálnici a tříprsým děvkám, fakt neuvěřitelný :-)

                          NŠáďa 30,27 - Profil | Út 26.6.2012 13:04:19

                          Svoban76 >> A co teprve tříprsá děvka z Erotikonu 6 :-)))

                            NSvoban76 - Profil | Út 26.6.2012 12:45:22

                            Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 26.6.2012 12:16:17 >> Pivo si dám a už se těším na steak na konci vesmíru.

                              Nsiri - Profil | Út 26.6.2012 12:28:38

                              Řízek 5,125 >> Řízek 28,73 - 26.6.2012 11:53:23 >> Nemas je rad, pac delaji jeste tenci spicky, nez Sage... :)

                                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 26.6.2012 12:16:36

                                Mates PB >> je to japanolog.

                                  NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 26.6.2012 12:16:17

                                  Svoban76 >> rychle do sebe nalej pivo a nacpi pixlu slaných buráků a kolem krku ručník.

                                    Nstrejka - Profil | Út 26.6.2012 12:15:31

                                    Mates PB >> nemůžeš napsat japonista, poloviční blázen bych napsal...

                                      NSvoban76 - Profil | Út 26.6.2012 12:15:07

                                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 26.6.2012 12:12:29 >> Já jsem si teď nepřečetl na vývěsce MÚ, že se kolem našeho domu bude stavět teplovod a teď nevím, kde mi z toho hlava stojí. A ty na mě s takovým kalibrem, jako je Prostetnik Vogon.

                                        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 26.6.2012 12:12:29

                                        Svoban76 >> a my máme zase problém že si nás chtějí podmanit rusáci a celý svět má problém že si ho chce podmanit Rudá Čína a ta má zase problém s tím, že nahoře čeká Prostetnik Vogon Jelc se svojí demoliční flotilou mající za úkol vyklidit prostor pro stavbu intergalaktické expresní dálnice.

                                          Červené karty: bambusový dědek