- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co si myslíte o tenkara muškaření?
Jde o muškaření bez navijáku na dlouhý bič.
Já tak chytám a založil jsem zde blog:
http://tenkara.mrk.cz/
Budu rád za diskuzi a názory..
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NŘízek 28,73 - Profil | Út 26.6.2012 14:51:04
já proti tenkaře nic nemám , ale trochu mě nadzvihnulo to s tou meditací atd. jako kdyby to nešlo i při jiných technikách, nebo v jiných kulturách.
to at si přebere každej sám, co u tý vody vlastně hledá.
NMates PB - Profil | Út 26.6.2012 14:48:44
NMates PB - Profil | Út 26.6.2012 14:42:45
NMichal - Profil | Út 26.6.2012 14:35:38
NMates PB - Profil | Út 26.6.2012 14:29:32
Npepa-č - Profil | Út 26.6.2012 14:26:48
Ntsuribito - Profil | Út 26.6.2012 14:16:51
Vzhledem k tomu že iniciátor této diskuze (tedy já) je s Japonskem spřízněn jak pracovně tak rodiným poutem poprosil bych všechny aby příliš neužívaly hesla jako "pryč s japonci" atd.
Nechci na autora výroku nijak útočit. Jen si myslím že není správné se tak vyjadřovat.
Delfíny japonci nejedí. Tedy 99,99% japonců to nikdy neudělalo a neudělá. Je to jako by jsi řekl že češi konzumují psy protože to pár lidí dělá.
Lov velryb je sporná věc. Japonci se za to nestydí. Jen si prostě našli způsob jak to dělat dál.
Myslím že lov velryb je jen takové exponované téma aby bylo čím rozdmíchávat emoce a nenávist.
Slyšel jsem že velrybí populaci zdecimoval kdysi lov kvůli tuku a ambře a né kvůli konzumaci masa.
Nšumava - Profil | Út 26.6.2012 13:38:53
Jo a ještě Japonci žerou delfíny a velryby a stydí se to přiznat, maskujíc to za výzkum.
Pryč s Japonci , raději budu chytat ,normálně´a místo saké a čajového obřadu si naleju tuzemák do třikrát vyluhovaného pigi čaje. Ale možná že po prezidentských volbách budeme mít k japonsku tak nějak blíže a tenkara společně s K-70 bude to, co pomůže našemu svazorybolovu k bývalé slávě.
NMichal - Profil | Út 26.6.2012 13:13:23
NŠáďa 30,27 - Profil | Út 26.6.2012 13:04:19
NSvoban76 - Profil | Út 26.6.2012 12:45:22
Nsiri - Profil | Út 26.6.2012 12:28:38
NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 26.6.2012 12:16:17
Nstrejka - Profil | Út 26.6.2012 12:15:31
NSvoban76 - Profil | Út 26.6.2012 12:15:07
NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 26.6.2012 12:12:29
Červené karty: bambusový dědek
Kde to žije - muškaření
12:46NPovídání JEN o vázání a muškách 22022
9:16NO muškách, umělých 34435
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











