- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják Daiwa infinity x bra a nebo windcast z
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NGreysmen - Profil | So 16.6.2012 0:36:26
NGreysmen - Profil | So 16.6.2012 0:22:10
NLadiis - Profil | Pá 15.6.2012 23:27:29
Nkotesak - Profil | Pá 15.6.2012 23:16:43
Nwolfjirka - Profil | Pá 15.6.2012 20:32:55
Nwolfjirka - Profil | Pá 15.6.2012 19:36:15
Nkotesak - Profil | Pá 15.6.2012 19:22:21
NVojtěch - Profil | Pá 15.6.2012 9:06:26
spokojenost, až na tu cenu. Ještě jsem je doladil tím,že v dřevěné rukojeti mám 2ks ložisek a tím se
staly bezkonkurenčními!!!
NRedfish_Brno - Profil | Pá 15.6.2012 8:57:26
NGRUPA - Profil | Pá 15.6.2012 8:04:18
Ndukin - Profil | Čt 14.6.2012 20:46:53
Ale stejně, tam kde se může vyvážet jezdím pro nástrahu když ji chci převést, znovu pokládám, všechno mám nachystané ve člunu ať mi na vodě nic nechybí... prostě přijíždím k místu ( tyčovce) a z lehka domotávám, je to pohodička.... Když mám třeba flek jen 80 metrů od břehu jen občas nahodím a stáhnu, to třeba v noci kdy se mi na vodu nechce... 80-90 gramů olovo by měl zvládnout každý naviják...
Jinak si vždycky vyvezu, kvůli přesnosti a pocitu, šetřím tak naviják i svoje ruce :o)
nj, ale používám na člunu elektromotor.. s veslama to je trochu složitější ale dá se to...
NGRUPA - Profil | Čt 14.6.2012 20:28:29
Ndukin - Profil | Čt 14.6.2012 20:22:53
Ndasty carp - Profil | Čt 14.6.2012 20:12:12
NGRUPA - Profil | Čt 14.6.2012 19:30:58
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=632507
Uvažuju o nějaké stavbě, nebo Free Spirit Hi-S, ale nelíbí se mi ta barva. :-(
Nkotesak - Profil | Čt 14.6.2012 19:25:52
Ndasty carp - Profil | Čt 14.6.2012 19:16:25
NLadiis - Profil | Čt 14.6.2012 18:50:04
NGRUPA - Profil | Čt 14.6.2012 18:50:04
NĎóba - Profil | Čt 14.6.2012 18:43:46
NLadiis - Profil | Čt 14.6.2012 18:39:03
NGRUPA - Profil | Čt 14.6.2012 18:30:43
Ahoj
než jsem se dostal až k infinity, tak jsem "urazil" docela velkou cestu. Tica abbys, Scepter, Shimano ultegra xtb 5500, Shimano LC a komnečně infinity. Mám už je nějaký pátek a neměnil bych je ani za nic. O tom, že při stahování větších olov nějak rachtají, nemůže být ani řeč. Je to první naviják u kterého jsem ještě nenarazil na polohu kdy se nějak kousne, či něco jiného, tzv. "zub na zub" Její chod je perfektní. Nemůžu říct nic špatného.
Ať ti to hrrčííí.......
Nkotesak - Profil | Čt 14.6.2012 18:16:04
NLadiis - Profil | Čt 14.6.2012 12:07:07
Ndukin - Profil | Čt 14.6.2012 11:36:27
Které Shimano v podobné cenové relaci je lepší? a v čem? měl jsem i Ultegru XTB dal jsem ji pryč, teď mám Ci4 kterou používám právě na odhoz na lehčí kaprařinu protože se zase podle mě na težší kaprařinu vůbec nehodí.
Mí tři kamarádi mají BB LC každý po dvou kusech, nebudu ty navijáky hanit protože by jste mě tu nejspíše všichni ukamenovali, ale při stahování olova z větší dálky v nich pěkně mektlá. Jde to nejenom cítít na klice ale i dost slyšet. Posuzovat co je a není lepší, jestli Daiwa nebo Shimano, co vydrží a co ne, by mohl snad jen člověk, který by je zároveň oba používal a stejně zatěžoval, po delší době je rozebral a měřil opotřebení.
NLadiis - Profil | Čt 14.6.2012 10:37:36
NGreysmen - Profil | St 13.6.2012 21:05:04
Ndukin - Profil | St 13.6.2012 20:42:06
Ten kdo to tvrdí bude zřejmě Šimpánista :o) Já vlastním Tournament Entoh - lepší navi za tu cenu jsem v ruce neměl (vlastním i Shimano navijáky)
Kamarád má Windcast Z a ten je srovnatelný s Entohem, u vody jsme spolu velice často, jsme kolegové z práce a myslím že vůle, zpracování, chod navijáku atd. máme oba v oku díky oboru ve kterém pracujeme, já jsem navíc uplný puntičkář na takové věci. Jezdíme převážně na Tovačov a tam je to hodně těžká voda.
Ještě pro ty co stahují olova z velké dálky. Není lepší když už to tam vyvezu si pro něho i přijet a položit ho znovu? šetřím naviják atd..
Nesrovnávejte Infinty s BB LC, Shimano má oproti Daiwe jen cenovou výhodu, kdyby to bylo naopak chválili by jste Infinity.
Ndukin - Profil | St 13.6.2012 20:41:26
Nkotesak - Profil | St 13.6.2012 20:05:33
NRubi Spito - Profil | Út 12.6.2012 23:51:40
NGreysmen - Profil | Út 12.6.2012 23:17:34
NLadiis - Profil | Út 12.6.2012 22:42:37
NLadiis - Profil | Út 12.6.2012 22:42:13
Nfeederjaro - Profil | Út 12.6.2012 22:41:32
NBrtek - Profil | Út 12.6.2012 22:25:40
Nkotesak - Profil | Út 12.6.2012 22:08:00
Nkotesak - Profil | Út 12.6.2012 22:06:51
NBrtek - Profil | Út 12.6.2012 19:35:22
NLadiis - Profil | Út 12.6.2012 19:05:13
Nkotesak - Profil | Út 12.6.2012 18:52:16
NLadiis - Profil | Út 12.6.2012 11:04:32
NMichal H. - Profil | Po 11.6.2012 21:28:12
Nkotesak - Profil | Po 11.6.2012 20:16:52
NVojtěch - Profil | Po 11.6.2012 20:02:51
Tak se ptám, proč " nešťastnej"?
NLadiis - Profil | Po 11.6.2012 19:50:28
NLadiis - Profil | Po 11.6.2012 19:46:37
Nkotesak - Profil | Po 11.6.2012 19:31:54
NMichal H. - Profil | Po 11.6.2012 18:57:21
je to jen moje zkušenost.
NLadiis - Profil | Po 11.6.2012 16:40:36
kotesak - Rozmysli se, co od navijáku očekáváš. Windcast je naviják na běžné chytání, není vhodný pro silové stahování tězkých olov z velkých vzdálenosti. Zvládne to samozřejmě, ale není na to stavěný a mohlo by se ti stát, že odejde. Na odhoz jsou to ale vynikající navijáky - vlastnil jsem je. Infinity je oproti tomu dělník pro těžkou práci. O kvalitě se není třeba bavit, infinity je ještě "oldschool" Daiwa, takže kvalitka.. Jediné mínus (pro mou osobu - nemám to rád) je baitrunner...
NMichal H. - Profil | Po 11.6.2012 14:57:10
NVojtěch - Profil | Po 11.6.2012 8:47:09
budeš mít volbu jednodušší. Já vlastním Daiwy infinity_u mne je to č.1 Windcast na kapry taky
OK, ale bez baitu. Pokud Ti nevadí cena za Daiwu Infinity, tak bych šel do ní!!!
Kde to žije - kaprařina
13:02NKyjský rybník, Džbán 50911
11:59NKrátkodobá kaprařina x 10016
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
9:46NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...






















