Jak je to u vody s grilem?

Zdravim, zajímalo by mě, jestli je legální u vody grilovat v klasickém grilu, kde je uhlí ze všech stran kromě vrchní zapuštěno a kryto stěnami grilu? Díky za odpovědi
Autor diskuse: biketriall - Profil , 30.5.2012 všeobecné - RŘ, MO, svazy

mipa - Profil | St 30.5.2012 17:54:51

alda2211 >> ... každý gril je otevřený oheň ... i každé jiné topeniště co nemá "pevný základ" ... tak je prostě v této republice nastaven zákon a jak je známo, tak jeho neznalost neomlouvá ... lituji :-)))))))

    jukiny - Profil | St 30.5.2012 17:50:47

    budem si nosit k vodě sušenky , kafe v krabici a je pokoj....

      mipa - Profil | St 30.5.2012 17:45:43

      osud >> ano ... pokud se půjde do důsledků :-) ... a pokud se její použití někde toleruje a nebo dokonce se vůbec nekontroluje, tak to je jiná věc .... bavíme se stále o místě, kde je zakázáno rozdělávání otevřeného ohně ... :-))) ... tedy všude mimo oficiálních tábořišť a některých kempů !!!

        jukiny - Profil | St 30.5.2012 17:41:52

        Anýzový dědek >> a kde se to dá všechno zjistit?

          viceroy - Profil | St 30.5.2012 17:40:52

          chlapi z pohledu zakona o prirode jakkykoliv rozdelany ohen bud na grilu n varici je porad otevreny ohen , a to nemluvim ze se jedna o kempovani tudis s PCR by jsi nic neuhadal a je jedno jestli gril , varic a jine veci , uz vytahnute lehatko u vody se bere jako kempovani takze budme radi ze nemaji na benzin a nedelaji cistky kolem vody

            šmudla007 - Profil | St 30.5.2012 17:37:32

            biketriall - >> Grilovat u vody lze jenom vlastnoručně ulovené ryby které máš zapsané v povolence a na uhlí které bylo vyrobeno ve vlastnoručně vyrobeném milíři z místního dřeva. Jinak samozdřejmě grilovat můžeš jen u sebe na vlastní zahrádce.
            Ryba se dá u vody sníst i syrová- zkus to, nic na tom není, nemusíš sebou pak tahat ten gril.

              jenda.k - Profil | St 30.5.2012 17:34:25

              copak je u na kazdem brehu CHKO zatim jsem se taky nedozvedel zadnou kloudnou odpoved.

                Anýzový dědek - Profil | St 30.5.2012 17:33:42

                osud >> Tak asi máte hodně laksní správu CHKO..o))

                  Fil@s - Profil | St 30.5.2012 17:33:33

                  biketriall - >> Jednorázový gril, tak to řeším já.

                    osud - Profil | St 30.5.2012 17:33:23

                    jukiny >> no já doufám že se tu taky dočtu objesnění.Celkem by mě to zajímalo.

                      Anýzový dědek - Profil | St 30.5.2012 17:32:35

                      jukiny >> ono to je dost ošemetné.....o))

                        jukiny - Profil | St 30.5.2012 17:28:23

                        osud >> nikdo mi to zatím pořádně nesvětlil , ale je....

                          osud - Profil | St 30.5.2012 17:25:52

                          mipa >> v tom případě je i PB láhev s vařičem otevřený oheň.......

                            osud - Profil | St 30.5.2012 17:25:21

                            Anýzový dědek >> ahoj, bydlím v CHKO a grilujem u řeky skoro pořád a to od útleho dětství.dokonce vídám rodinky s dětmi (měšťáky) jak sem jezdí na odpoledne si ugrilovat.

                              jukiny - Profil | St 30.5.2012 17:24:43

                              Anýzový dědek >> souhlasím a ještě musíš schovávat vařič...

                                alda2211 - Profil | St 30.5.2012 17:21:19

                                mipa >> zdar jak muze bejt gril otevrenej ohen to si myslis nebo to je nekde napsane?

                                  Anýzový dědek - Profil | St 30.5.2012 17:21:05

                                  zkus to v CHKO a nadosmrti tě chuť na grilování u vody přejde...o))

                                    mipa - Profil | St 30.5.2012 17:12:18

                                    biketriall - >> gril, i když je kryt ze všech stran a stojí na nožičkách, tak je stále považován za "otevřené" ohniště ... a tudíž je drtivé množství lokalit, kde je zakázán ... :-)))

                                      siri - Profil | St 30.5.2012 11:50:05

                                      Zrovna za soucasneho sucha bych byl s timhle moooc vopatrnej - nejen kvuli moznemu postihu...

                                        REX65 - Profil | St 30.5.2012 11:49:51

                                        Já používám celozakrytý gril na nožičkách tak že nepálí ani trávu pod sebou ale tam kde by hrozilo nebezpečí požáru bych si gril určitě odpustil.