Poruchovost Flajzar Fishtron Q7 a Q9

Všetci čo ste mali niekedy od vzniku týchto signalizátorov ,mám na mysli Q7 a Q9 aké problémy ste mali z nimi a či ste ich niekedy reklamovali alebo nie.Poznám prípady z okolia že sa im vypínali samovoľne alebo pri jazde a záseku keď udrel swinger o hrazdu sa vypínali.Počul som že konektory na svietiace swingre bohvie ako nedržia.Máte takéto alebo podobné skúsenosti?Ak áno ako ste vyriešili reklamáciu alebo ste to neriešili?
27 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nfeederjaro - Profil | Po 11.6.2012 8:53:59

.

    Nfeederjaro - Profil | St 30.5.2012 22:00:31

    .

      NkuBITCHek - Profil | Čt 24.5.2012 19:00:17

      udělal jsem si radost, tak doufám, že se budou držet!!!! doma to funguje na 100% !!! o víkendu se uvidí.......a pak za pár let.......

        NMonty22 - Profil | Po 21.5.2012 11:56:07

        Mam tri roky Flajzar Sx2tx a jsou uplne super. Slapou jako hodinky.

          NErva - Profil | Po 21.5.2012 11:54:12

          Piroš - Ahoj ,hlásiče JRC nejsou žádné kopírky ,ale je to Flaizar ,pod označením JRC ,Flaizar je pro JRC přímo vyrábí ,tudíž jsou totožné jak Q9 ,jen za příznivější cenu :-))

            NPiroš - Profil | Po 21.5.2012 10:27:43

            Mám Q7 TX už dva roky a zatím spokojenost sama !!!! Musím zaklepat na dřevo !!! JRC nebrat to su kopírky !!!

              NDave≻ - Profil | Ne 20.5.2012 15:48:20

              feederjaro - Zeptej se tohodle maníka.Má Q7 a i Q9.On ti o flajzarech napiše co budeš potřebovat. http://www.mrk.cz/clen.php3?id=52117

                NFlorish - Profil | Ne 20.5.2012 15:39:36

                feederjaro >> O žádných poruchách nechci slyšet... mám objednané 2 Q9 ... :))))

                  Npeco - Profil | Ne 20.5.2012 14:45:11

                  Jaro, mam ich 2 roky(Q7) a su bez problemu.

                    Ndukin - Profil | Ne 20.5.2012 14:36:27

                    Mám Q7-TX přes rok a naprostá spokojenost. Využívám je pořád, kdyby něco je na ně tři roky záruka což je fajn a bezproblémový servis. Podle mého názoru jsem lépe koupit nemohl

                      NElgorn - Profil | Ne 20.5.2012 14:11:35

                      Čau, jak jsem psal v jiný diskuzi o Q9, mám je dva roky a fungují v pohodě, jediná závada byla, že po cca 2 měsících se sami začli vypínat po cca 5 - 15 minutách, poslal jsem oba na reklamaci, vrátili s tím, že závadu nenašli, ale přeinstalovali software. Jak jsem se později dozvěděl, u těch starších kusů je s tím občas problém, přeinstalování ale pomohlo a od tý doby dostávaj ještě víc zabrat a už fungujou na 100%, věřím, že i dlouho budou. Jinak pro info, vadný kousky přímo přitahuju a to nejen u rybařiny, ale např. i u elektroniky. Jinak co se týče toho softwaru, tak dnes by snad s tím už problém být neměl.

                        NPallermo - Profil | Ne 20.5.2012 13:51:40

                        Erva >> pohoda

                          NErva - Profil | Ne 20.5.2012 13:47:33

                          Pallermo - Díky kouknu na to :-))

                            NPallermo - Profil | Ne 20.5.2012 13:35:33

                            Erva >> na ty jrc mmt

                              NErva - Profil | Ne 20.5.2012 13:34:43

                              Pallermo - Hod sem nějaký odkaz at se podívám ,popravdě bych ale volil Flaizar než JRC i když je to stejné :-))

                                NPallermo - Profil | Ne 20.5.2012 13:33:53

                                Erva >> ale mohli by sme neco posefovat nejakou slevu treba :D
                                nekde

                                  NPallermo - Profil | Ne 20.5.2012 13:33:28

                                  Erva >> hele to nemam kup jrc 3+1 nebo 4+1 v nemecku :D za 7000ku

                                    NErva - Profil | Ne 20.5.2012 13:25:46

                                    Pallermo - A na Q9 -TX máš taky nějakou rozumnou cenovou nabídku? , možná kdyby jsem to brali společně byla by cena lepší :-)) Případně SZ

                                      NPallermo - Profil | Ne 20.5.2012 12:52:19

                                      Erva >> ja potrebuju 3+1 ale ultra carp top muzu mit 3+1 za 4000k se zarukou

                                        NErva - Profil | Ne 20.5.2012 12:33:03

                                        Pallermo - Mě zatím stačí hlásiče 2 a 3 případně později dokoupím,zatím nejezdím na soukromáky a alespon to nebude pro začátek takový ranec :))

                                          NPallermo - Profil | Ne 20.5.2012 11:23:25

                                          Erva >> ja premyslim o Q9 3kusu a k tomu priposlech a nebo ultra carp top

                                            NSharpeR1 - Profil | Ne 20.5.2012 11:22:08

                                            feederjaro - >> Strejda je pri má a už je reklamoval a neměl je moc dlouho a teď na rybách jeden kolega neměl sice flajzary q7,9 měl jiný druh od flajzaru a tlačítka se mu tam zamáčkli a nechce to fungovat jak má. Já mam doma 6 pipaků jedny od značky berh 400kč jeden pipak hlasitost super bez poruchy 6 roku a druhe nové s příposlechem milfy 3+1 +- 1500kč a 2 měsíce a furd funkční.

                                              Nzaplosak - Profil | Ne 20.5.2012 11:20:53

                                              Hele - má je mraky rybářů, mohlo by to v téhle diskusi vypadat že jsou hooodně poruchový, přidej když tak anketu problém - spokojenost, pro objektivitu... Jarda.

                                                Narnošt - Profil | Ne 20.5.2012 11:12:12

                                                feederjaro - >> Sadu Q7 TX 4+1+2 mám od října 2010.Za tu dobu můžu říct,že co se funkčnosti týče,nebyl se signalizátory ani s příposlechem žádný problém.Na opravu jsem je poslal jen tuším dvakrát,ale to jsem je při dotahování rozbil vlastní vinou,že jsem je přetáhl a praskl kryt.Jinak šlapou až dodnes jako hodinky,bez nejmenšího zaváhání.Co se pamatuju,tak baterky jsem měnil jen v příposlechu,takže výdrž myslím hodně dobrá.Jiné to bylo s čidly,které jsem posílal na reklamaci hned po první výpravě,protože jsem dal citlivost na maximum a oni se spouštěli sami od sebe každou čtvrthodinu.Teď je mám prakticky na minimu,ale stejně se třeba jednou,dvakrát v noci stane,že spustí falešný poplach.Z Flajzaru mi sdělili,že je člověk musí brát spíš jako orientační,že kdyby měli vyhodnocovat,co poplach způsobí,cena by byla absolutně někde jinde.Uvažoval jsem i o tom,že na novou sezonu celou sadu prodám a koupím to samé,ale od Delkimu,jenže pak jsem si vzhledem k dlouhé bezproblémovosti všechno radši rozmyslel.
                                                Před touhle sadou jsem měl model Q7 3+1,ale tam mě vadilo,že konektor vysílače(jack) nefungoval vždycky na 100%,když chtěl člověk odejít na chvíli od hlásičů,musel vyzkoušet,jestli signál příposlech opravdu přijme,popřípadě zahýbat s konektorem.Po téhle zkušenosti jsem se radši Q7 rychle zbavil a koupil vyšší řadu.Co se týče reklamací,nikdy nevznikl ze strany Flajzaru nejmenší problém,do týdne bylo vše vždy zpátky...

                                                  NErva - Profil | Ne 20.5.2012 10:58:42

                                                  Pallermo - Ahoj tak to jsme 2 ,vlastním starší modely TBI a ty jsou bez problému ,ted chci koupit sadu 2+1 Q9-TX , díval jsem se jestli to nebude levnější koupit vše zvlášt a bohužel není to levnější :-))

                                                    NPallermo - Profil | Ne 20.5.2012 10:27:58

                                                    tak na to si pockam premyslim o jejich koupi :D