SBS Soluble All In Flumino Box

Zdarec,
má už někdo nějaké zkušenosti s touto novinkou? Jaká příchuť se vám osvěčila? Dík.
Autor diskuse: vavřinec - Profil , 18.4.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

atika - Profil | St 13.6.2012 9:08:59

Zdarec,taky vyzkousim tuto novinku.na dost velke vode ale snad neco to vezme.Prichut ananas a butiryc čili letní provedení.tak uvidime,pripadne napisu jak to dopadlo...

    ccib - Profil | Čt 26.4.2012 11:31:46

    vavřinec >> diky

      vavřinec - Profil | Čt 26.4.2012 10:07:51

      52 cm

        vavřinec - Profil | Čt 26.4.2012 10:07:04

        44 cm

          vavřinec - Profil | Čt 26.4.2012 10:05:48

          46 cm

            vavřinec - Profil | Čt 26.4.2012 10:05:05

            43 cm

              vavřinec - Profil | Čt 26.4.2012 10:03:58

              2 v 1

                vavřinec - Profil | Čt 26.4.2012 10:02:37

                Tak mám vlastní zkušenost ze čtyř docházek k vodě. 1den - cca 2 hodiny lovu 10 ryb na břehu a 4 upadlé (fantazie), 2 den - zas asi 2 hodiny 8 ryb, 3 den asi 1,5 hodiny (kamoš měl horečku) 6 ryb. Po 5 dnech jsem šel znovu, záběru míň ale, zato větší, nej kapr 72 cm 8 kg.

                  ccib - Profil | St 25.4.2012 18:28:35

                  vavřinec >> no kolik to příde, tady u nás , na Madarskejch stránkách v přepočtu 250 kč

                    Specialist in carp - Profil | St 25.4.2012 17:59:56

                    Ahojte tak došiel som z pretekov... flumino box fungoval na paradu plavačky tak isto používal som polovičku popky squid octopu a polku frankfurt sunsage od zadravca a za 5 hodín 3 zabery proste bomba... vrele doporučujem!!

                      vavřinec - Profil | St 18.4.2012 21:27:32

                      aligator - Je to vše v jednom balení, rozpustné boilí a návnada.

                        aligator - Profil | St 18.4.2012 20:00:08

                        to je nějaký booster?

                          Specialist in carp - Profil | St 18.4.2012 16:19:09

                          Ahoj ja som si to objednal dnes by mi to malo prísť...konkretne som si objednal pinaple a nutric acid...ak to odskušam tak ti dám vedieť

                            vavřinec - Profil | St 18.4.2012 8:10:15

                            Nikdo nezkoušel?