garmin etrex 20

nemáte někdo zkušenosti s touto navigací?
2 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPetr2580 - Profil | Ne 24.6.2012 18:45:25

Kup Oregon, je to o tridu jinde. Mame je v praci vsechny, kvuli testovani map.

    Nfydr - Profil | Pá 6.4.2012 22:23:02

    Je to celkem novinka,takže skušenosti....? Znám jejího předchůdce eTrex Legend-a celkem jo. Ta novinka bude fungovat i na chystaného Galilea a když ti upadne,nerozletí se jako Legend,protože není lepenej,nýbrž sešroubovanej.Takže bych řekl-klidně jdi dotoho,shit to nebude.