Kaprárske závody 5.TSCC 2012

Mohol by mi niekto troška popísať sektory na tejto vode(cesta, sahara,...)? Napíšte čokoľvek, čo sa týka tejto vody, preteku....
Autor diskuse: Lucciano - Profil , 5.4.2012 kaprařina - závodní sektor

NRKČR - Profil | Ne 22.4.2012 16:25:39

Na jezeru panuje skvělá nálada :-)

    NRKČR - Profil | Ne 22.4.2012 16:23:04

    První kapr závodů pro CT JPS Baits

      Nmira17 - Profil | Ne 22.4.2012 14:34:47

      TOMtrinec >> Tome ono to přijde a pak ani nezdřímnete :-) Držim palce

        Nfabas - Profil | Ne 22.4.2012 13:57:05

        Luděk Černý(Lc1) Myslím že nic takového nebude. p.Doboš je zcela určitě přesné informace od Tomáše Blažka ihned po vylosování kde sedí a vysvětlení jak k celému nedorozumění s mapoudošlo si už předtím než napsal sem, přečetl na webu závodů v diskuzi a hned tady bečí.Myslím že hraje jen hru zhrzelého hráče.

          NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Ne 22.4.2012 13:43:53

          Zas někdo dostane přes držku..o)§

            Nfabas - Profil | Ne 22.4.2012 13:08:48

            Bobíka si borec. palec nahoru o)))))

              NBOBIKA - Profil | Ne 22.4.2012 12:40:59

              Tak organizátoři opět předvádějí excelentní výkon a mění mapky sektorů jak je to asi napadne bez jediného slova vysvětlení, jen do aktualit umístěj novou mapku s proházenýmí pozicemi v jednom sektoru a nenapíšou k tomu vůbec nic ani slovo. Chaos a opět Chaos. Máme se na co těšit, kdo ví co ještě předvedou!

                NTOMtrinec - Profil | Pá 20.4.2012 20:25:37

                Zatím neberou!!!!!!

                  NBig Carp - Profil | Pá 20.4.2012 19:45:53

                  judas.d >> Tomu bych to přál i když mě už jednou porazil.........

                    Njudas.d - Profil | Pá 20.4.2012 19:43:10

                    Big Carp >> vyhraje to sám velký guru Mazanus Patlalus:-)

                      NBig Carp - Profil | Pá 20.4.2012 19:39:21

                      RKČR >> Hoj kdopak to asi letos vyhraje? No já to nebudu

                        NRKČR - Profil | Pá 20.4.2012 19:21:42

                        Organizační tým 5.TSCC

                          NRKČR - Profil | Pá 20.4.2012 19:19:48

                          Datum konání, harmonogram, organizační informace

                          Závod se bude konat od 21. dubna do 27. dubna 2012.



                          2) Harmonogram:

                          21. dubna 2012 (sobota)

                          12:00 - příjezd závodníků k pískovně Štít

                          16:00 - oficiální zahajovací ceremoniál

                          16:30 - losování míst

                          17:00 - společenský raut (kýty)

                          18:30 - country kapela s posezením a tancem



                          22. dubna (neděle)

                          6:00 - odjezd závodníků na svá vylosovaná místa

                          10:00 - výstřel ze startovací pistole



                          27. dubna (pátek)

                          12:00 - ukončení závodů

                          15:00 - vyhlášení vítězů

                          16:00 - společenský raut (kýty pro závodníky)

                            NRKČR - Profil | Pá 20.4.2012 19:18:03

                            Jak oku lahodí, zlaté pivní jahodí :-)

                              NRKČR - Profil | Pá 20.4.2012 19:16:31

                              Aktuální snímek z jezera

                                NRKČR - Profil | Pá 20.4.2012 19:16:02

                                Příprava zázemí závodů

                                  NRKČR - Profil | Pá 20.4.2012 19:15:16

                                  Sledujte on-line přenos z 5.TSCC Štít na http://www.rybarskyklubcr.cz/

                                    Nkroupa - Profil | So 14.4.2012 10:37:34

                                    Pvl >> o))) kdy dojedeš Pavle ???

                                      NPvl - Profil | So 14.4.2012 10:34:35

                                      kroupa >> Ještě je týden čas :o§)

                                        Nkroupa - Profil | So 14.4.2012 10:34:02

                                        Pvl >> kdepak stolice je pevná o)))))))