Kaprárske závody 5.TSCC 2012

Mohol by mi niekto troška popísať sektory na tejto vode(cesta, sahara,...)? Napíšte čokoľvek, čo sa týka tejto vody, preteku....
Autor diskuse: Lucciano - Profil , 5.4.2012 kaprařina - závodní sektor

NPvl - Profil | So 14.4.2012 10:31:59

kroupa >> Máš sračku ? :o§)

    Nkroupa - Profil | So 14.4.2012 10:30:19

    Pvl >> no závody přeci o)))

      NPvl - Profil | So 14.4.2012 10:26:59

      kroupa >> a co ?

        Nkroupa - Profil | So 14.4.2012 10:24:18

        Tak už se nám to blíží , ještě týden a je to tu o))

          Nkroupa - Profil | Čt 5.4.2012 16:24:07

          Lucciano >> jasný , já myslím že to bude šlapat perfektně o)) snad se pár krásnejch dvacek chytne o))))

            NLucciano - Profil | Čt 5.4.2012 16:16:33

            kroupa >>snáď sa nájde zopár záujemcov o foto ;) Tie počty ulovených rýb z posledného ročníka dávajú značný optimizmus...

              Nkroupa - Profil | Čt 5.4.2012 16:07:45

              Lucciano >> myslím že to bude v pohodě , počasí by mělo vyjít, ryby snad spolupracovat budou o)))

                NLucciano - Profil | Čt 5.4.2012 16:01:09

                kroupa >> dik za foto, verím že víde počasie aj tento rok. Ale čo, hlavne nech im chutí :)

                  Nkroupa - Profil | Čt 5.4.2012 15:35:38

                  Úsek chyť a pust a pohled na protější břeh na „cestu”

                    NPvl - Profil | Čt 5.4.2012 15:31:41

                    kroupa >> Je to zásada slušných lidí -tak proč se neomluvit ? :o§)

                      Nkroupa - Profil | Čt 5.4.2012 15:30:36

                      Pvl >> ty se omlouvat nemusíš Pavle o)))))

                        NPvl - Profil | Čt 5.4.2012 15:29:08

                        kroupa >> Já mobil překouknul . Příjmeš omluvu ? :o§)

                          Nkroupa - Profil | Čt 5.4.2012 15:27:58

                          Pvl >> asi já když to mám ve foťáku v mobilu o))))

                            Nkroupa - Profil | Čt 5.4.2012 15:25:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Sám šéf a kapr ze štítu o))))))

                              NPvl - Profil | Čt 5.4.2012 15:20:04

                              kroupa >> A kdo to fotil ? :o§)))

                                Nkroupa - Profil | Čt 5.4.2012 15:18:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Porada íbéček u pifka ...

                                  Nkroupa - Profil | Čt 5.4.2012 15:15:40

                                  Loni bylo na zahájení krásně o)

                                    NPvl - Profil | Čt 5.4.2012 15:15:04

                                    Uvidíš , třeba se něco dozvíš .

                                      NPvl - Profil | Čt 5.4.2012 15:07:56

                                      Lucciano >> Si nemyslí ,že tady budeme vysedávat a dělat kašpárky -- Jde se něco dělat --teda jen někteří :o§)

                                        Nkroupa - Profil | Čt 5.4.2012 15:07:26

                                        Lucciano >> počkej až to zblejskne sám pořadatel , ten nám to tu teprve rozjede o))))