- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boilies zmes NIKL Enzym Fish
Máte s nou niekto skúsenosti prípadne nejaké iné zmesi od tejto značky? Hlavne by ma ale zaujímala táto konkrétna zmes a to ako ju vylepšiť aby bola selektívna. Ďakujem za všetky rady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NSlavnýLovecPampalini - Profil | St 21.11.2012 16:39:46
Nhona1 - Profil | St 21.11.2012 16:05:16
NJirka Klíma - Profil | St 21.11.2012 15:47:57
Nhona1 - Profil | St 21.11.2012 15:34:37
NPallermo - Profil | St 21.11.2012 15:23:51
NJirka Klíma - Profil | St 21.11.2012 14:57:29
NSlavnýLovecPampalini - Profil | St 21.11.2012 11:06:00
Nčeman 29 - Profil | St 21.11.2012 9:01:34
NSlavnýLovecPampalini - Profil | St 21.11.2012 8:56:55
Nčeman 29 - Profil | St 21.11.2012 8:47:07
NMarSL - Profil | St 21.11.2012 1:23:38
Nadam.fsh - Profil | Po 19.11.2012 11:08:55
Nčeman 29 - Profil | Ne 18.11.2012 21:07:06
Nčeman 29 - Profil | Ne 18.11.2012 17:12:52
NJirka Klíma - Profil | Ne 18.11.2012 16:25:36
Nčeman 29 - Profil | Ne 18.11.2012 16:18:58
NJirka Klíma - Profil | Ne 18.11.2012 15:59:02
Nmeteor - Profil | Pá 6.4.2012 18:05:15
Jinak teda platí, že prodáváš za tolik, za kolik to lidé koupí, to je jasné :-) znám například velkodovozce ručníků z Turecka, jeho nákupní cenu + vícenáklady s tím spojené a prodejní cenu, a taky jsem koukal, jaký že to může být megavývar :-)
Jelikož se v tom už nechceš (a já taky) hnípat, uzavřel bych to suchopárným konstatováním, že si rozumíme a nejsme ve při :-)
NELITE - Profil | Pá 6.4.2012 17:54:23
Nroxtidy - Profil | Pá 6.4.2012 17:51:25
NBullteriér - Profil | Pá 6.4.2012 17:39:39
NBullteriér - Profil | Pá 6.4.2012 17:38:59
Vem si že doopravdy zas takový vejvar to není.musí zaplatit zaměstnance,náklady na výrobu,prostory,suroviny,balení produktu,reklama apod.Vem si třeba balící stroj,který zvladne deně zabalit 1000 pytlíků.kolik asi stojí???
Není to o tom že vydělává hned.Je to o množství prodaného a aby měl hodně zákazníků,tak se zase musí ohánět.
To víš že třeba uděla 1 Kg za 200 kč,ale + režijní náklady apod.,tak musí navýšit cenu...
S toho co vyděla pak taky investujou do filmů,závodů v rybařině,testy nových produktů apod....
Není to sranda....
NBrtek - Profil | Pá 6.4.2012 17:36:03
NBullteriér - Profil | Pá 6.4.2012 17:32:00
Nroxtidy - Profil | Pá 6.4.2012 16:57:33
Ja se tu nechci hadat, ani se prit o to, kolik z toho dotycny ma nebo nema. Ale prijde mi usmevne, kdyz se tu prodejci tvari, ze to delaji z lasky a temer zadarmo.
Nroxtidy - Profil | Pá 6.4.2012 16:49:48
Nmeteor - Profil | Pá 6.4.2012 15:21:40
Tím se samozřejmě nechci nikoho zastávat, ale je třeba toto brát v úvahu - to je stejné, jako když si uválíš koule a nepočítáš do toho svoji práci, že to máš kde sušit a skladovat atd.
Takhle jednoduše to spočítat je zkrátka krapet zavádějící :-)
Nkritik - Profil | Pá 6.4.2012 14:22:12
Množstevní odběr funguje všude stejně, nejenom v rybařině.
Nroxtidy - Profil | Pá 6.4.2012 13:13:49
NBullteriér - Profil | Pá 6.4.2012 13:07:19
Nroxtidy - Profil | Pá 6.4.2012 12:54:14
SARDINKOVÁ&ANČOVIČKOVÁ MOUČKA
pri odberu 25kg baleni vyjde kilo na 60kc
pri odberu 0,5kg baleni vyjde kilo na 130kc
tzn. 118%-ctni navyseni kvuli prebaleni
NBullteriér - Profil | Pá 6.4.2012 12:26:41
Já za sebe mohu říct,že 3 roky jsme chytali na tvoje hotovky,potom jsme dělali 3 - 4 roky boilies s tvých směsí. ( tuším že první byl Krvavý huňáček + patentka )
Mohu jen dodat že jsme nachytali spoustu ryb,takže Michale DĚKUJEME..
Nyní si děláme vše od základu a cena se zas nějak výrazně nelíší pokud si chceš směs tzv. " vytunit "
Takže pokud někomu vadí cena,tak at si děla s 50/50 a bude mít levné svoje koule....
Nalda2211 - Profil | Pá 6.4.2012 12:21:28
NBullteriér - Profil | Pá 6.4.2012 12:16:51
Nmeteor - Profil | Pá 6.4.2012 8:58:55
Já už nekaprařím, takže toho už za krmení a návnady moc neutratím :-) ale ještě loni jsem bral od MikBaits mraženky Odyssey XXX, přičemž kilo mě vyšlo na 250,- Kč... s tím, že se nemusím jebat s výrobou koulí a také nemusím investovat do vybavení, které je k tomu třeba. A tím mám také jistotu, že to neposeru :-) Pokud za rok spotřebuju 20kg koulí, tak "přeplatím" 1.400,- Kč oproti samovýrobě... a teď mi řekni, jestli se mi oplatí si válet koule sám. Odpovím si za sebe - neoplatí :-) Samozřejmě jiný případ by byl, kdybych si koupil 20kg koulí při ceně 450,- Kč anebo pokud bych ročně zkrmil metráky koulí... Ale zase: pokud ročně zkrmím řekněme 100kg koulí a více, tak si budu dělat zalevno krmné koule a trochu dráž koule chytací.
Jako přijde mi, že se v podstatě rozčiluješ nad nehoráznými cenami některých výrobců, ale zároveň nevidíš "svoje náklady": že musíš jet do Německa / projedeš benzín / ztratíš čas / nakoupíš věci na koule a pak to šouláš, což zase znamená strávený čas a práci / výdaje za "šoulozařízení" / musíš to mít kde sušit atd. atd. Tohle všechno bys pak měl zahrnout do SVOJÍ kalkulace ceny SVÝCH koulí a možná bys zjistil, že koupit hotovky / mraženky je rozumější :-) On totiž výrobce všechny tyto náklady (a další navíc - obaly, reklama, skladování) do ceny koulí MUSÍ promítnout, zatímco ty srovnáváš POUZE "cenu nakoupených surovin / kila vyrobených koulí"... což je NESROVNATELNÉ.
Na druhou stranu chápu, že kupovat koule v ceně 500,- Kč a víc za kilo koulí je nesmysl... ale když to lidé kupují, tak bys byl hloupý obchodník, kdybys cenu snížil :-) proto je mi sympatická obchodní strategie MikBaits (výrazné množstevní slevy) nežli třeba Nikla...
PS: např. Hinders.cz dělá každým rokem výprodeje skladových zásob, přičemž třeba 10kg směsi tě vyjde na 500,- Kč :-) jinak lze samozřejmě dělat koule v ceně pár desítek korun za kilo (např. viz. "Fishkyho" koule), které ti nachytají stejně jako koule x-krát dražší - a zase jsi s cenou někde úplně jinde :-)
NSargi - Profil | Pá 6.4.2012 8:46:08
NMa_verick - Profil | Pá 6.4.2012 8:39:39
Jinak je pravda, že se nevyplatí co válet doma při takové ceně směsy a dalších věcí, plus k tomu čas a tak dále.To plně s Tebou souhlasím.
NSlavíček - Profil | Pá 6.4.2012 4:58:52
NELITE - Profil | Čt 5.4.2012 22:22:39
NSargi - Profil | Čt 5.4.2012 17:51:48
NHalen - Profil | Čt 5.4.2012 17:48:20
Nkrejca90 - Profil | Čt 5.4.2012 17:25:57
Nalda2211 - Profil | Čt 5.4.2012 17:09:42
NMa_verick - Profil | Čt 5.4.2012 17:08:17
No a k těm plovkám nevím jak často jezdíš na ryby, ale krabičku plovek na dvě sezony, tak to nevím no..:DDD
Jinak abych ti odpověděl, při koupy směsy a dalších přísad(luquid, vejce atd.) Nás vyjde kilo METEOR-160KČ a ODYSSEY XXX - 180kč.
PS: ALE JAK UŽ JSEM NAPSAL RYBÁŘSKÁ VÝSTAVA V PASOVĚ VÁM OTEVŘE OČI PÁNOVÉ A DÁMY.MOC RÁD UKÁŽI VÝROBKY KTERÉ VOZÍM A KDO BUDE MÍT ZÁJEM V OKOLÍ PLZNĚ, TAK SE RÁD DOMLUVÍM A PŘIVEZU.
Nalda2211 - Profil | Čt 5.4.2012 15:25:31
NSargi - Profil | Čt 5.4.2012 15:11:28
Nkrejca90 - Profil | Čt 5.4.2012 14:41:54
NBrtek - Profil | Čt 5.4.2012 14:41:48
NFRANK71 - Profil | Čt 5.4.2012 14:00:08
Nmeteor - Profil | Čt 5.4.2012 8:54:22
Jinak ušetřit 100,- Kč za plovky je asi fajn, pokud bych kvůli tomu nemusel do Německa :-) nehledě na fakt, že krabičku plovek máš na 1 až 2 sezony (na rozdíl od "normálních" koulí, že ano)...
NRick - Profil | Čt 5.4.2012 8:01:18
NSargi - Profil | St 4.4.2012 23:48:01
NELITE - Profil | St 4.4.2012 22:52:38
NLukasHejc - Profil | St 4.4.2012 22:23:33
!!!
Kde to žije - kaprařina
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoNLabe fishing store 18
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNKyjský rybník, Džbán 50904
PoNKrátkodobá kaprařina x 9912
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...
















