Prosím o vyplnění dotazníku pro bakalářskou práci

Chtěl bych poprosil všechny rybáře, jestli by mi nepomohli a neodpověděli na otázky v dotazníku. Je to pro moji osobní potřebu, na vytvoření bakalářky na téma Marketingový projekt pro ZOO Brno. Vím, že to nesouvisí s rybařením, ale určitě s přírodou. Děkuji moc za pomoc

odkaz:


https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dDdBaWladjFkNlQ1YXpRcTV4TmdBSWc6MQ
Autor diskuse: Bartold - Profil , 1.4.2012 všeobecné - ostatní

NStopař - Profil | Ne 1.4.2012 19:31:36

Bartold - >> Máš to hotové :-)

    NPavel Z - Profil | Ne 1.4.2012 19:30:21

    máš to tam

      NGoce - Profil | Ne 1.4.2012 19:26:14

      Máš to tam ;). Kapry ještě v ZOO Brně nemáte?

        Nenteron - Profil | Ne 1.4.2012 19:25:00

        Hotovo, ať se dílo daří.-).

          Nscorpi - Profil | Ne 1.4.2012 19:24:02

          Bartold - >> Máš to tam vyplněné,hodně úspěchů.

            NCalex - Profil | Ne 1.4.2012 19:21:38

            Bartold - >> poslal a ty dikobrazy CHCI, hodně dikobrazů na ostny.8-)

              NBomber76 - Profil | Ne 1.4.2012 19:21:15

              Tak jsem zaúkoloval děcka, aby ti to vyplnili. Čus.

                NChosé 2 - Profil | Ne 1.4.2012 19:20:48

                Bartold - >> Tak jsem se také snažil vyplnit a přispět a máš to tam.

                  NPetr26 - Profil | Ne 1.4.2012 19:19:32

                  Vyplněné a poslané :-)

                    NZdenál1 - Profil | Ne 1.4.2012 19:18:36

                    hotovo...

                      Nbomba77 - Profil | Ne 1.4.2012 19:13:00

                      Máš to tam.

                        NKeliš - Profil | Ne 1.4.2012 19:05:04

                        Hotovo,máš to tam.

                          NMike1977 - Profil | Ne 1.4.2012 19:04:57

                          Bartold - >> Máš to tam. A vidíš, sic Moravák, ale v Brněnské Zoo jsem ještě nebyl, a mám to kósek. Ale i podstatně menší mám obježděné. Kdybych měl udělat žebříček, tak nejkrásnější zoo : Zlín, Praha, Dvůr Králové

                            Nbrašul - Profil | Ne 1.4.2012 19:00:59

                            máš to tam.

                              NIza - Profil | Ne 1.4.2012 18:59:47

                              Bartold - >> máš to tam:-) Ať se daří.

                                Nnofish - Profil | Ne 1.4.2012 18:59:40

                                strejka >> ok, i tak jsem rád že jsem ze sebe takhle udělal vola. Alespoň si to člověk na chvilku zapamatuje a bude psát správně :-)

                                  NBoris1 - Profil | Ne 1.4.2012 18:57:29

                                  Máš to tam.

                                    Nstrejka - Profil | Ne 1.4.2012 18:54:52

                                    nofish >> nepamatuješ :-)
                                    http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=575
                                    EDIT: edit po editu...

                                      Nheras77 - Profil | Ne 1.4.2012 18:48:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      máš vyplněno a odesláno

                                        Nfoxxx - Profil | Ne 1.4.2012 18:48:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak jsem to taky vyplnil.