Kbelik na smes

Potrebuji kbelik na 15kg suche smesi,bude me 30l kbelik stacit?
Autor diskuse: Pítrsák - Profil , 19.3.2012 kaprařina - nástrahy, návnady
12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NAnýzový dědek - Profil | Po 25.6.2012 7:35:40

machacek.pepa >> Probůh, v každém bufetu nebo kdekoliv prodávají saláty, tak mají spoustu kyblíků, tak se poptej tam jistě ti ochotně nějaký přenechají.

    NGreysmen - Profil | Po 25.6.2012 0:07:54

    machacek.pepa >> kbelík od vazeliny vejde se mi do něj 18 kg kukuřice a nebo 18 kg řepky

      Nmachacek.pepa - Profil | Ne 24.6.2012 23:48:57

      potřebuji v něčem uzavřít 10 kg bilie, kde byste sháněli nový větší kýbl s víkem? dík

        Noskus - Profil | Po 23.4.2012 8:01:08

        tatnda >> no ty rozhodně ne ....

          Ntatnda - Profil | Po 23.4.2012 7:49:05

          a uvezu to pane Lorenc??

            NAnýzový dědek - Profil | Po 19.3.2012 17:27:51

            hraji >> Já vím a dělal jsem si jen legraci....-:O))))
            Se smajlem na konci.

              NPítrsák - Profil | Po 19.3.2012 17:27:00

              LosPafkos >> No to urcite..Na IN zvysoka...

                NLosPafkos - Profil | Po 19.3.2012 17:22:46

                kup si vystajlovanej od Krásy ať si IN :-(((((

                  Nhraji - Profil | Po 19.3.2012 17:22:18

                  Anýzový dědek >> ale on nepsal nic o tom, že mu nestačí kbelík od Primalexu, ptal se na objem krmení v suchém stavu.

                    NAnýzový dědek - Profil | Po 19.3.2012 17:19:50

                    hraji >> Ať si koupí kalibrovanej od Senzasu či jiné firmy, když mu nestačí kýbl od primalexu....o))))

                      NHlubočepy - Profil | Po 19.3.2012 17:15:24

                      hraji >> Není co dodat -diskuse se může zavřít. Petrův zdar

                        Nhraji - Profil | Po 19.3.2012 17:06:44

                        kilogram suché směsi je na objem cca 1,5 litru. zbytek je matematika