Seberou mi papíry?

Nikde jsem nenašel odpověď,zda po skončení doby lovu s vytáhnutými pruty můžu zavážet návnadu.Prosím pouze o relevantní odpovědi,nejlépe členové RS.díky
Autor diskuse: martin1893 - Profil , 6.3.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NBarbusek - Profil | Út 6.3.2012 23:01:40

Delwin >> ty vole, jsi mě zabil :)))) prej zakrmovat slepicema - to si budu dlouho pamatovat :))))) díky! :)

    NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 23:01:21

    Rumpeľ >> klidně můžeš i někoho zabít... lov skončil a přes to nejede vlak...

      Nkefod - Profil | Út 6.3.2012 23:00:40

      Delwin >> Vzal jsi mi to z huby :o)

        NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 23:00:39

        Sven >> tak třeba by se našla i nejaká kořalka... na zapití... a rybnik s neomezenym množštvim cejnů do 20 cm.... :-)

          NRumpeľ - Profil | Út 6.3.2012 23:00:14

          pokial si skoncil lov a mas vytiahnute pruty,tak mozes zavazat navnadu...pre teba lov skoncil a ty mozes krmit,sondovat,kupat sa,zakotvit cln pr.v strede nadrze a schlastat sa na ...atd.

            NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 22:59:21

            elhierro >> aha... takže budeme řešit jen ty nejpalčivější otázky? v tom případě je uplně ukradený, jestli a jaký ryby budou v revírech... kašlem na to... Navíc tě můžu upozornit, že jsou místa, kde by se lidem mohla jevit garsoniéra a stav, kdy neumíraj hlady, jako ráj. Tak proč řešíš níže uvedený? :-)

              NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 22:59:14

              že jsem tu vůbec zase vlezl :-))))))))))))))
              už tu byly kolečka suti v lese,kamion housek ve vodě,a ted tu sou slepice a vajca,venco ještě tu napiš že zakrmuješ slepicema a už se ničemu divit nebudu :-))))))))))))))

                Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 22:58:00

                Za sebe se omlouvám zadavateli otázky za zas...í této otázky slepicema. Zmínil jsem se jen ze srandy, netušil jsem, že se zde najdou odborníci na chov slepic. I když mohl jsem to předpokládat, tady se naleznou odborníci téměř na vše. Ještě jednou se omlouvám.

                  Njaryn82 - Profil | Út 6.3.2012 22:57:28

                  kontrolovat

                  1.osoby lovící ryby nebo vodní organizmy, zda jsou k tomuto lovu oprávněné a zda provádí lov řádně a způsobem, který umožňuje tento zákon,

                  2.osobám lovícím ryby nebo vodní organizmy rybářské nářadí, obsah rybářské loďky, nádrže nebo jiného zařízení užitého k uchování ryb a rybářské úlovky, z hlediska dodržení rybářského práva,

                  3.osoby lovící ryby pomocí elektrického proudu, zda vlastní povolení příslušného rybářského orgánu k tomuto způsobu lovu, jakož i zda vlastní potřebné osvědčení prokazující jejich způsobilost k práci s elektrickým zařízením při lovu ryb a osvědčení dokladující bezpečnou použitelnost elektrického zařízení k lovu ryb,

                  4.užívání jezů, stavidel, zdymadel, výpustí a jiných zařízení z hlediska dodržování právních předpisů a opatření na ochranu výkonu rybářského práva,

                  5.způsob a rozsah užívání vod a jejich kvalitu;
                  b) požadovat

                  1.od osoby lovící ryby nebo vodní organizmy prokázání její totožnosti, předložení platného rybářského lístku a platné povolenky k lovu,

                  2.od osoby důvodně podezřelé ze spáchání přestupku nebo trestného činu v bezprostřední blízkosti rybářského revíru předložení rybářského lístku, popřípadě povolenky k lovu nebo jiného dokladu opravňujícího osobu k lovu anebo dokladu o nabytí ryby nebo vodního organizmu,

                  3.součinnost, popřípadě pomoc orgánů Policie České republiky, popřípadě obecní policie, nemůže-li zajistit vlastními silami a prostředky výkon funkce rybářské stráže;
                  c) zadržet

                  1.povolenku k lovu osobě, která se dopustila porušení povinnosti stanovené tímto zákonem, a tuto doručit nejpozději do 5 pracovních dnů tomu, kdo povolenku vydal,

                  2.úlovek, rybářské nářadí nebo nástroj osobě, která tím spáchala přestupek nebo trestný čin, nebo z jehož spáchání je důvodně podezřelá;
                  d) vstupovat na pozemky, stavby, jezy, rybí přechody a jiná zařízení v souvislosti s výkonem funkce rybářské stráže, a to v rozsahu nezbytně nutném, a užívat k tomu v nezbytné míře existující přístupové cesty;
                  e) ukládat a vybírat pokutu v blokovém řízení za spáchání přestupku podle tohoto zákona a podle zákona o přestupcích.

                  § 17

                    NSven - Profil | Út 6.3.2012 22:55:47

                    Venca888 >> dík za pozvání :-))) I když právě na vejce mě moc nenalákáš :-)

                      Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 22:55:02

                      Venca888 >> Já nesrovnával lidi a slepice. Poukazoval jsem jen na palčivější problémy, než jsou problémy slepic. Pokud se ti bude lépe spát, tak máš ve všem pravdu.

                        NBarbusek - Profil | Út 6.3.2012 22:54:39

                        Sven >> laboratorní možná ne, ale chuťový rozdíl to je, kolego :) Na druho stranu zase než starý domácí, radši řčerstvý drůbežářský - asi tak.

                          NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 22:52:21

                          elhierro >> já jsem srovnával člověka se slepicí?! ale kdež... to jsi udělal ty, chlapče... :-)

                            Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 22:50:37

                            Venca888 >> On je ale asi rozdíl mezi člověkem a slepicí. Pokud u tebe ne, je mi to líto. Měj se krásně. Kvok. :-)

                              NBláža - Profil | Út 6.3.2012 22:50:09

                              Sven >> Máš velkou pravdu, mnoho lidí to tak praktikuje.Na ty testy jsem již níže narážel.

                                NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 22:48:21

                                elhierro >> jednoduchý řešení... :-) slepice nevolily vůbec...

                                  NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 22:48:04

                                  Sven >> přijeď někdy na míchaný vajíčka... konkrétně tebe pozvu rád... nepotřebuju laboratorní rozbor. :-) Před odjezdem si udělej ty svoje doma.

                                    Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 22:47:54

                                    Venca888 >> Nejsem politik, tak pro ně nic dělat nemůžu. Já si tuhle garnituru opravdu nevolil.

                                      Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 22:46:25

                                      Barbusek >> Politicky korektně? Prosííím?

                                        NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 22:45:45

                                        elhierro >> tohle nemůžeš myslet vážně. mně trápěj slepice, tebe lidi v garsoniérách? Já jsem pro slepice udělal to, že kupuje vejce a maso z volnejch chovů. Co ty jsi udělal pro lidi v garsoniérách, když tě to tak trápí? :-)