- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nákup - 2 ks odhozových kaprových dvojdílů 12ft, 2,75-3,25 lb v ceně kolem 5000 Kč/ks
Dobrý den kolegové, chystám se koupit dva nové kaprové pruty v ceně kolem 5000 kč/ks. Pročítal jsem starší diskuse, ale protože se objevují nové a nové pruty, tak vás prosím o vaše názory a rady. Pruty budu používat z 95% na odhoz s celkovou zátěží 100 g na 10 ha vodách a na Orlíku. Neházím plnou silou. V hledáčku mám Free Spirity E-classy 2,75 nebo 3,25, ale pokud bude ve stejné cenové a kvalitativní hladině jiný prut, rád se na něj podívám a osahám si ho. Jsou to pro mne pruty na několik let a tak bych nerad šlápl vedle. Navijáky k nim mám již doma Shimano medium baitrunner XT-A. Díky za návrhy a rady. MíraP
Autor diskuse: MíraP - Profil , 6.3.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
Pruty v hledáčku:
A) Free Spirit eclass http://www.kl-angelsport.cz/gscarp/eshop/1-1-Pruty-rybarske/0/5/3887-Free-Spirit-E-class-12-ft-3-25-lbs75%
B) Century FG http://www.sportcarp.cz/obchod/pruty/kaprove-pruty/fg-original-prut-century.aspx?variant=fg-12-2-75-lb10%
C) Daiwa Ryukon http://www.kl-angelsport.cz/gscarp/eshop/1-1-Pruty-rybarske/0/5/2985-Daiwa-Ryukon-Carp-Set-12-ft-3-00-lb8%
D) Nash Entity http://www.as-fish.cz/11797,cz_nash-prut-kaprovy-entity-12-3-00lb.html7%
Od 7.3.2012 hlasovalo 363 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
Erva - Profil | St 7.3.2012 20:36:22
Kose - Ahoj ,já si zase říkám že jsem prodr..l víc peněz než za tyhle pruty :-))
loda30 - Profil | St 7.3.2012 19:47:58
MíraP >> Myslím, že při kombinaci z většími cívkami navijáků smysl má. Snížením tření vlasce při náhozu lze získat nějaké metry navíc, což se může hodit. Já je bral i proto, že se mi prostě ty větší očka líbily.
Hermis_s - Profil | St 7.3.2012 15:29:47
Erva >> Jasny,kazdy mu se libi neco jinyho.Ja se na to muset divat na svych prutech,tak me poskace smrt.
Erva - Profil | St 7.3.2012 15:25:03
Hermis_s - Tyhle očka jsou i nového FBS ,ale tam je možnost výběru,tedy i klasika.
Unkas - Profil | St 7.3.2012 15:23:21
Erva >> No jo, vypadá to jako kdyby si na to někdo sednul. :-))
Erva - Profil | St 7.3.2012 15:22:07
Hermis_s - Ahoj, ano to je na těch C2 to je jen o zvyku,je to prostě něco nového ,ale u Sportexu Brillant je dávají už docela dlouho ,mě se líbily hned jak jsem je uviděl .
Erva - Profil | St 7.3.2012 15:15:11
Ahoj, dnes už výrobci nahrazují 50mm očka u odhozových prutů očkama velikosti 40 z označením K-GUIDES .
Honza.Š - Profil | St 7.3.2012 8:04:41
MíraP >> v tvé anketě jsem nehlasoval.Popravdě bych investoval jinak, co třeba tohla:
http://www.as-fish.cz/4349,cz_leon-hoogendijk-prut-black-power-12ft-3lb-alps-special-sic-lite.html
Nash prut bych vyřadil.
http://www.as-fish.cz/4349,cz_leon-hoogendijk-prut-black-power-12ft-3lb-alps-special-sic-lite.html
Nash prut bych vyřadil.
MíraP - Profil | St 7.3.2012 7:30:29
Tak jsem přidal anketu. Vyřadil jsem z hledáčku Sportexy, Sonik Harrison Torrix pro jejich vzhled blanku. V sobotu si začnu osahávat první pruty.
Halen - Profil | Út 6.3.2012 22:40:04
Franc49 >> Jo, jen kdyby nebyla tak drahá, nechal bych si je osadit na své staré Sportexy. Mám je na repasu a očko 50mm mi bylo rozmluveno.
------------------
Ale k těm prutům - Sportex přece nezačíná na řadě Morion či Zylon, ještě je tu řada Competition. Měl jsem v ruce 365cm/3,25lbs a jsou to moc pěkný, lehký, povedený proutky. Dají se pořídit za 3400,- kus a to není vůbec špatná cena. Kdybych nebyl prutově vybaven, sám bych do nich šel.
------------------
Ale k těm prutům - Sportex přece nezačíná na řadě Morion či Zylon, ještě je tu řada Competition. Měl jsem v ruce 365cm/3,25lbs a jsou to moc pěkný, lehký, povedený proutky. Dají se pořídit za 3400,- kus a to není vůbec špatná cena. Kdybych nebyl prutově vybaven, sám bych do nich šel.
Greysmen - Profil | Út 6.3.2012 22:36:03
uklife >> myslím že když už najdeš někoho kdo ty pruty má a je ochotnej ukázat u vody tak asi nebude problém se domluvit a motadlo do sedla zkusit
uklife - Profil | Út 6.3.2012 22:25:12
Greysmen >> to je určitě dobré řešení,ale ještě by to chtělo je vyzkoušet přímo se svým navijákem
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
6:05Krátkodobá kaprařina x 9970
ČtLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17












