Řeka Morava a parmy

Ahoj chci se zeptat zda je lepší parmy na řece Moravě chytat normálně v mírném proudu a nebo přímo pod jezem?? dekuji
Autor diskuse: pšonek - Profil , 29.2.2012 všeobecné - ostatní
9 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Npšonek - Profil | St 29.2.2012 19:43:32

děkuji všem za rady :-)

    Njasommato - Profil | St 29.2.2012 17:37:12

    S&F - pescador >> dobre vediet lebo som si nebol isty ako je to u vas

      NKozič origin - Profil | St 29.2.2012 17:07:22

      pšonek - >> Jdi pod jez. Jestli chceš ale patřit mezi parmoloveckou elitu, zajdi na rybník. Na řece chytí parmu kdekdo.

        NS&F - pescador - Profil | St 29.2.2012 16:59:39

        jasommato >> U nás je parma od 16.3 do 15.6 hájená a cílemý lov hájené ryby je zakázám.


        >>pšonek doporučuju podjezí s tažnou vodou ... tam je najdeš na Moravě vždy.

          Nthim - Profil | St 29.2.2012 16:49:54

          já jsem chytil i v mirném proudu ale v tomto ti moc nepomohu

            Njasommato - Profil | St 29.2.2012 14:31:52

            no teras na jar hlbsiu ale na leto skus najst plitsie miesto zo silnejsim prudom na take sa chodia krmit tam ich nachitas

              Npšonek - Profil | St 29.2.2012 11:10:41

              dobře vyzkouším a uvidim :-)

                NP3 - Profil | St 29.2.2012 10:46:43

                jak tu psal kolega,ale bacha na cedule těsně pod jezama(ždimadlama atd.) se chytat věčinou nesmí.a ty proklaté cedule nejdou kolkrát ani vidět :-))

                  NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 29.2.2012 10:35:05

                  pšonek - >> mno tak jestli chceš chytat parmy tak hledej nějaké hluboké táhlé proudy a kde budou kameny na dně,tam pak bude aji parma.Pod jezem nevím moc,ale jestli tady u nás jsou ostrý pod jezem tak by tam aji parmy mohly být... :-) ať se daří!