Jakého výrobce boilie upředňujete? | MRK.cz

Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

Martík - Profil | So 19.10.2013 17:25:27

Dan.J >> Můj boilies je kvalitní vyváženou potravou, vyznačující se velkou atraktivitou při překvapivé selektivitě. Byl prověřen dlouhodobým testováním a mým testerům přinesl přímo pohádkové úspěchy, kdy si i někteří z nich opakovaně zvedli svůj osobní rekord. Je složen na rybím základě spolu s enzymatickými moučkami, kvalitními mléčnými proteiny,extrakty a několika tajnými ingrediencemi, které si necháváme pro sebe.. :)))

:) jinak Jaryn82 se trefil naprosto přesně do černého, v tomto je krevní moučka, s tekutými játry a máselná kys s mravenčí. Ještě to je pokryté obalovačkou stejného složení.

    Dan.J - Profil | So 19.10.2013 17:19:22

    jaryn82 >> Třeba :-)

      jaryn82 - Profil | So 19.10.2013 17:16:50

      Dan.J >> To bude krevní moučkou.

        Dan.J - Profil | So 19.10.2013 17:16:23

        Kaprnak 17 >> Hmm tak to nic ale dík za info.

          Dan.J - Profil | So 19.10.2013 17:15:42

          Martík >> Podle těch masařek to má grady,neříkají ti hovnivál? :-)

            kalfos - Profil | So 19.10.2013 17:05:37

            Já chytám na Václavíka a nedám na něho dopustit krásné ryby,boilies boss2.

              Kaprnak 17 - Profil | So 19.10.2013 16:58:28

              Dan.J >> Podívej se na facebook Dragon Baits sk/cz tam najdeš vše a objednat se to dá přes zprávy po fb a od příštího roku bude i e-shop :)

                Martík - Profil | So 19.10.2013 16:56:24

                Sám sebe! Tj. Martík Baits! ;)

                  Dan.J - Profil | So 19.10.2013 16:45:52

                  Kaprnak 17 >> Ty Pop-Up vypadají mooc dobře,dá se to sehnat i tady?

                    Kaprnak 17 - Profil | So 19.10.2013 16:44:01

                    Súspěchem Německou firmu DragonBaits.

                      alda2211 - Profil | So 19.10.2013 15:33:17

                      bremic >> tak koho jestli to neni tajne..........

                        bremic - Profil | So 19.10.2013 15:31:15

                        Z ČR určitě nikoho !

                          alda2211 - Profil | So 19.10.2013 15:19:17

                          Petr.J >> no plastelina byla kdysi davno a i dnes bych ji tam i kdyz bych jel jen na noc nedal uz jedu boilie ktere ma nejmene 20% extraktu ...............o)

                            šťovíček - Profil | So 19.10.2013 15:16:35

                            Petr.J >> Ne, všechno, co je levné stojí za houno :) U halibutek to platí dvojnásob..

                              Blumik - Profil | So 19.10.2013 15:15:02

                              Uzbek - >> Jak to tady čtu ty řadky ,tak je to pořad dokola.Mikbaits se u nas zviditelnil hodně videem a rybaři k němu tahnou,proto ma tady největší počet hlasu.

                                Kaprnak 17 - Profil | So 19.10.2013 15:09:25

                                Já upřednostnuju tuto firmu www.DragonBaits.de vstupuje na náš i slovenský trh tady je jejich facebook vypadá to velmi dobře https://www.facebook.com/dragonbaitsskcz?ref=hl

                                  Petr.J - Profil | So 19.10.2013 15:08:47

                                  alda2211 >> Tak takové se určitě hodí na dlouhodobé zakrmování, kapři to žerou pořád a ne jako navoněnou pastelínu :-) Musí se na to sice naučit, ale potom je to mazec.

                                    alda2211 - Profil | So 19.10.2013 15:05:02

                                    Petr.J >> jenom za 400+ ja od 1000+............o)))

                                      Petr.J - Profil | So 19.10.2013 15:03:56

                                      šťovíček >> No cena 100-180 za kilo, to musí bejt pěknej šunt, to já kupuju až od 400 a jsem spokojenej :-)

                                        šťovíček - Profil | So 19.10.2013 14:53:38

                                        Uzbek >> A v ceně je taky dost rozdíl, ono dát za kilovku 100 kč a 180 kč je taky rozdíl