10 much ?

Kdybyste měli mít jen 10 mušek, jaké by to byly?

Tato otázka budiž majákem v temnotě pro líné vazače nebo majitele malinkatých krabiček nebo maximinimalisty.

(megalomani mohou i 15)
Autor diskuse: pepa-č - Profil , 19.2.2012 muškaření - nástrahy, návnady

10 much ?

A) to by mi nestačilo ani na tři náhozy5%

B) to bych byl většinu času u vody bezradný4%

C) při troše skromnosti bych si i s tím v klidu chytal47%

D) je ideální množství18%

E) ani jich tolik nepotřebuju14%

F) tolik much jsem v životě neviděl pohromadě13%

Od 19.2.2012 hlasovalo 136 čtenářů.

NChose - originál - Profil | Ne 19.2.2012 23:44:40

jehla >> poznám jen, že tohle není moje práce :-) V pátek ji určitě dám. Jednoduchou, nepotopitelnou a účinnou...

    Njehla - Profil | Ne 19.2.2012 23:41:54

    Chose - originál >> nepoznas svoji práci? dobře, podám to jinak..(budeš to vázat v pátek?)

      NChose - originál - Profil | Ne 19.2.2012 23:36:59

      jehla >> to jsi vázal ty, nebo je to přímo ta darovaná?

        NŘízek 29,76 - Profil | Ne 19.2.2012 23:26:53

        pepa-č >> to sou tajný mouchy, to fakt nejde:-)

          Npepa-č - Profil | Ne 19.2.2012 23:24:12

          Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 19.2.2012 23:20:52 >> ja se smat nebudu a kdo se bude smat, dostane cervenou. Fot.

            Njehla - Profil | Ne 19.2.2012 23:23:53

            Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 19.2.2012 22:57:31 >> kdepak, ty nezklameš...:-))) a co ty uherákem dipovaný krevety na Ohři? :-)))

              NŘízek 29,76 - Profil | Ne 19.2.2012 23:21:43

              vanuz >>dobrý výběr. a to jako fakt.

                NŘízek 29,76 - Profil | Ne 19.2.2012 23:20:52

                pepa-č >> ne, nic sem fotit nebudu, by ste se mi zase smáli:-))

                  Nvanuz - Profil | Ne 19.2.2012 23:14:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  do prdele, hlavicka samozrejme medena, oprava

                    Npepa-č - Profil | Ne 19.2.2012 23:11:05

                    Řízek 5,125 >> Řízek 29,76 - 19.2.2012 22:57:31 >> no toto? Obrazky co je co jsou kde? :)

                      NŘízek 29,76 - Profil | Ne 19.2.2012 22:57:31

                      1)černohlavá buchtička
                      2) černohlavá buchtička
                      3) černohlavá buchtička
                      4) měděnohlavá buchtička
                      5)měděnohlavá buchtička
                      6) mědenohlavý přiblblo
                      6) kočí
                      7) rozdrbany chrostík
                      8)pupa univerzál
                      9) tatranka
                      10)jahoda flash

                        Njehla - Profil | Ne 19.2.2012 22:52:42

                        Chose - originál >> jdu do mejlu..fotku mám, dám ti vybrat, kterou tam dáš, hned posilam...sem ne, at jukne verejnost a elita i na Labskou stranku...nez to smaznou (i admin musi spat), flaknu sem odkaz...sejmu obrazovku a pak uvidime...:
                        http://www.labskapstruhova.cz/novinky/

                        jo, tak to všecko je a zbytek brzo bude...ale jo, náznak sem dám, origoš si každej dohledá,,,,:-)))

                        jo soudruh fotošoup je občas xindl, i na hamsterch se objeví, nebojte, moji věrní...:-)))

                          Nvanuz - Profil | Ne 19.2.2012 22:50:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          hehe,
                          10ks pheasant tail nymph s gold hlavickou, 14. finito

                            NRashid 28.93 - Profil | Ne 19.2.2012 22:46:41

                            Pockejte, az nam na tohlenctu diskuz narazi pan Baron, ten nam to vytmavi? Slavistou..... :-)

                              NChose - originál - Profil | Ne 19.2.2012 22:24:45

                              jehla >> Jmenuje se Labská jepice a mám od tebe zatím jen text, fotky chybí. A ty máš ode mě email s jednou soutěžní... :-)

                                Njehla - Profil | Ne 19.2.2012 22:22:21

                                Chose - originál >> welcome, doufám, že jsem tě nenasral provalenou a vyfocenou "Chose" do květnovýho Raubířství...už to visí na Labský i s obrázkama? Nebo jsem ti ještě toho moc neposlal? no jo, už jsem si tě skouknul v profilech...pak že se sem stydíš..:-)))

                                  Njehla - Profil | Ne 19.2.2012 22:18:57

                                  pepa-č >> díky..ale nebyla, ne? jdu vložit hlas...

                                    NChose - originál - Profil | Ne 19.2.2012 22:14:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Labská jepice - vel.14,16
                                    Redtag - vel.14
                                    CDC smetí - vel.20
                                    Olivový blešivec s růžovým srdíčkem - vel.10
                                    Růžovo-stříbrná zlatohlavá nymfa - vel.16
                                    Woolly bugger - brutálně přetížená Labská tutovka - vel.12
                                    Starožlutá až okrová lura - vel.12
                                    Bažantní zlatohlavá nymfa - vel.16
                                    Streamer Labská střevle - vel.8

                                    Jiné ani v podstatě nevážu, když pominu výjimku - suchá moucha Promile, vázaná ve stavu, o kterém její název vypovídá vše a která mě zachránila od zera na zahájení 2007 :-)

                                      Nmedvěd - Profil | Ne 19.2.2012 22:04:28

                                      pepa-č >> vím

                                        Npepa-č - Profil | Ne 19.2.2012 22:03:57

                                        medvěd >> mam dvoudverovou satni skrin plnou wobleru, zvladl bych to :)