Co nebude chybět ve vaší krabičce přívlačových nástrah při letošním zahájení pstruhové sezóny ?

Někdo už tady prohlásil, že jaro přichází tak bych nerad něco prošvihnul :-) Povolená fota vítána.
Autor diskuse: moskyt - Profil , 15.2.2012 dravci - nástrahy, návnady

NHugo Fisher - Profil | Pá 17.2.2012 9:59:50

moskyt >> jinak ta velka Rapala je krasna. Take ji mam - uplne stejnou. Kdybys ji chtel prodat, hlasim se. :)

    Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 9:50:43

    Hugo Fisher >> Já si myslím, že jí někde mám, naučil jsem kupovat nástrahy i mojí sedmdesátiletou mámu, takže pořád něco přibejvá....:-)

      Nšumava - Profil | Pá 17.2.2012 8:56:16

      Hlavně je třeba opatřit nástrahu pořádným trojhákem, nejlépe více než jedním s pevnými protihroty a hlavně vše po řádné fotodokumentaci z více úhlů pustit zpět do vody. Nejsme přece žádní masaři.

        NLadineeek - Profil | Pá 17.2.2012 8:54:27

        moskyt >> V pondělí mi z RSP přišly nové prsačky http://www.rsp-fishing.cz/obuv/prsacky-lexpo-nylon-​s-paskem , vzal jsem velikost 44 (nohu mám 42,5) a jsou mi akorát.

          Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 8:49:45

          Ladineeek >> Batoh pěknej, což o to , mě ukradli broďáky, tak mě čeká investice do nových, mimochodem každý tip přivítám... foto sem samozřejmě hoď :-)

            Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 8:39:47

            P!F >> Mýdlo je potřeba téměř vždy, většinou bývá nejfrekventovanější součástí každé vycházky :-)

              NLadineeek - Profil | Pá 17.2.2012 8:03:05

              Přes vejkend nafotím svou zásobičku, už mám skoro vše, co jsem chtěl sehnat. Chybí mi jen háčky na nymfy a menší gumičky, tungst. hlavičky a mám zálusk na tohle a to taky budu mít, ikdyby 2 měsíce nebylo na chleba :-) http://www.rsp-fishing.cz/batohy-tasky-pouzdra/bato​h-team-dragon-chest-pack

                NKalužmistr - Profil | Pá 17.2.2012 7:44:12

                Hlavně nesmí chybět slušné chování k přírodě a hlavně k rybám.

                  NCarpHouser - Profil | Pá 17.2.2012 7:25:30

                  Kupa hlaviček a kupa smáčků, twistrů a letos se podívám i na ty gumový nymfy :o)

                    NP!F - Profil | Pá 17.2.2012 2:10:23

                    Zaklad v kazdej krabici je mydlo. Bez toho k vode neleziem.

                      Nvanuz - Profil | Čt 16.2.2012 23:15:08

                      moskyt >> ta uz nechyta, preto mi ju mozes kludne predat :)

                        NHugo Fisher - Profil | Čt 16.2.2012 23:08:59

                        moskyt >> mou nastrahu tam nemas

                        ale uz jsem ji tu mozna zaledl :)

                          Nmoskyt - Profil | Čt 16.2.2012 21:22:08

                          met >> Vlastním ho, jsem rád, že se nebojíš to zveřejnit, pár narušených jed inců by to nazvalo propal a ještě dostaneš vynadáno že u nás nežije potočák.....takže děkuji

                            Nrybačka - Profil | Čt 16.2.2012 21:16:59

                            moskyt >> Aspoň, že pro tento rok v tom nejsem sám ;-) A přeji hodně úspěchů :-)

                              Nmet - Profil | Čt 16.2.2012 21:10:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Na pstruhy stacia dva woblery. Tu jeden z nich

                                Nmoskyt - Profil | Čt 16.2.2012 21:08:15

                                rybačka >> Dobře děláš, i já se chystám zkoušet :-)

                                  Nrybačka - Profil | Čt 16.2.2012 21:00:14

                                  Na letošek si chystám zakoupit gumové nymfy a smáčky. Hodně lidí říká, že to jsou fakt dobrý nástrahy, tak to chci vyzkoušet.

                                    Nmoskyt - Profil | Čt 16.2.2012 11:04:45

                                    S&F - pescador >> Mám pocit, že ani nebyla ve vodě...jinak děkuji.

                                      NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 11:02:58

                                      S&F - pescador >> sumcobijec? :-)

                                        NS&F - pescador - Profil | Čt 16.2.2012 11:00:24

                                        moskyt >> Super shad rap v barvě staré SD - pěkný kousek :-) nyní má barva nově označení OPSD - ( Original Pearl Shad )

                                          Červené karty: moskyt