Co nebude chybět ve vaší krabičce přívlačových nástrah při letošním zahájení pstruhové sezóny ?

Někdo už tady prohlásil, že jaro přichází tak bych nerad něco prošvihnul :-) Povolená fota vítána.
Autor diskuse: moskyt - Profil , 15.2.2012 dravci - nástrahy, návnady

Ndvorák - Profil | So 18.2.2012 12:29:40

Ladineeek >> Taky si bereš rybařinku do postele :-)))) ?????

    NDomino222 - Profil | So 18.2.2012 12:28:43

    moskyt >> Veď o to mu ide nie? :-DD

      Nmoskyt - Profil | So 18.2.2012 12:25:23

      Ladineeek >> Hele, do krabiček není vidět, měl by si to trochu rozházet, jinak samozřejmě děkuji za foto :-)

        NLadineeek - Profil | So 18.2.2012 11:36:28

        Tak tohle je moje skromná zásobička. Ještě k tomu mám plnou bednu jigovejch hlaviček nejrůznějších velikostí, gramáží, tvarů a barev, ale to se mi už nechtělo vytahovat. Ještě chci pár wobů a gumy SAVAGE GEAR, háčky na UL gumy a tungstenový hlavičky, 1-2 menší krabičky a to bude asi vše. No padla na to značná část vejplaty.... tak ať je sezóna co nejvydařenější.

          NDomino222 - Profil | So 18.2.2012 11:09:28

          *76* ~ Digo Adios! >> *76* - 18.2.2012 10:59:36 >> 3 tis. za pstruhovku? U nás na jediný potok kt. je v blave stojí ročná iba 17 eur.. Ale aj tak ju nekupujem :D

            N*76* - Profil | So 18.2.2012 10:59:36

            moskyt >> no, to jo ale další 3 tis. za povolenku ... to by u rodičů neprošlo...

              NHugo Fisher - Profil | Pá 17.2.2012 23:37:33

              moskyt >> v pohode. At si ji Pepa Cadek uzije.

                Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 22:47:49

                *76* ~ Digo Adios! >> *76* - 17.2.2012 22:42:02 >> Tisíce to nebudou, začít můžeš i s málem a jestli tam máš pěknou vodu, tak je škoda to nevyužít....

                  N*76* - Profil | Pá 17.2.2012 22:42:02

                  já bych rád chytal pstruhy ale na mimoprstruhových vodáchj asi těžko a tisíce další k normální povolence to fakt ne... :-(

                    NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 22:35:13

                    moskyt >> Jojo, to možná mám... Je to spíš srdcová záležitost:-) Víš jak je mi na rybách dobře? Je to nádhera, zamilovala jsem se do toho:-) Bylo taky hodně věcí, na který si teď už ani nevzpomenu, ale tady se "hledali, až se našli":-)))

                      NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 22:31:38

                      Domino222 >> Mám stejný pocit... Asi víš jak to dopadne, když jedu náhodou kolem ryb. potřeb? Vždycky se tam stavim a s něčim odejdu:-D A nejhorší bude Brno teď v březnu... Tam budu mít problém udržet peníze:-D Stejně jako na MR:-)

                        Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 22:27:48

                        ZuziZuzi >> Hele ty, jestli ti je kolik píšeš, tak musím poznamenat, že máš na svůj věk neobvyklého koníčka :-) Mojí dceři to vydrželo tak do šestnácti, dneska už si na ryby moc ani nevzpomene, rybářský lístek jí ale ještě platí, co kdyby náhodou ...:-)

                          NDomino222 - Profil | Pá 17.2.2012 22:22:39

                          ZuziZuzi >> Mám taký pocit, že teraz si ešte nejaké veci dokúpiš :-DD Predsa do kufra sa toho zmestí..

                            NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 22:15:18

                            moskyt >> Jojo, to je ta závislost:-D Dřív jsem chodila na ryby se všim, co na tý fotce vidíš... Dnes už mám 2 malé krabičky a občas jednu velkou, když mám pocit, že to vážně budu potřebovat všechno:-D Zredukovalo se to tim, že jsem jezdila na každou vycházku na kole, klidně i 10km, a to pak bolely záda. Teď už mám ale auto, tak kdoví jak to dopadne:-D

                              Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 22:06:56

                              ZuziZuzi >> To si sice říkám taky, ale když dojde na věc, tak tam stejně víc jak deset nástrah nevystřídám. Ale sebou je mít musím, to je jasný....

                                NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 21:57:52

                                moskyt >> No ona je to jen část:-) Stěhovala jsem se a mám ještě něco v bydlišti č.2 :-D A problém to nebude, já je prostřídám všechny ;-)

                                  Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 21:50:43

                                  ZuziZuzi >> Problém bude, kterou asi zrovna vybrat :-)

                                    Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 21:47:43

                                    Ladineeek >> Za ty peníze nevypadají zle, akorát pro moje lovy bude stačit zatím obyčejný broďák :-)

                                      NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 21:43:43

                                      Tak já mám teda sice jen MP povolenku, ale alespoň posílám foto své výbavičky, třeba se bude líbit ;-). Když mám absťák, tak začnu třídit, leštit, čistit..atd:-)))) Už aby byly ve vodě...:-)

                                        Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 21:35:32

                                        Hugo Fisher >> Neměl jsem v úmyslu jí prodávat, ale jeden z kolegů zde projevil úplně stejný zájem a jelikož jsem karakter a potočáky pouštím a držím slovo, tak ji mohu prodat pouze jemu .......:-´) Bohužel mě jsou tyhle velké nástrahy k ničemu, záda s nima prostě neumí žít v míru....

                                          Červené karty: moskyt