Co nebude chybět ve vaší krabičce přívlačových nástrah při letošním zahájení pstruhové sezóny ?

Někdo už tady prohlásil, že jaro přichází tak bych nerad něco prošvihnul :-) Povolená fota vítána.
Autor diskuse: moskyt - Profil , 15.2.2012 dravci - nástrahy, návnady

Nstryček - Profil | St 15.2.2012 20:11:15

Hugo Fisher >> Hornet BT?

    NTomas.K - Profil | St 15.2.2012 20:10:43

    na začátku sezony budu zkoušet plandavky letos na ně sázím.. koupil jsem pár tutovek tak uvidim :)

      NHugo Fisher - Profil | St 15.2.2012 20:02:54

      moskyt >> aneb ještě jinak: projeď si starší otázky, čti, hledej, pátrej. Koukej na fotky, najdi si úspěšné rybáře podle ML a projeď jim zápisy, fotky v kartě. Najdeš neskutečné množství relevantních informací, na co kdo dost solidně chytá pstruhy ..

      Jen prostě dostat to naservírované pod nos je nuda a hloupost těch, kdož ti to tak naservírují. Nemyslíš?

        NHugo Fisher - Profil | St 15.2.2012 20:00:30

        moskyt >> bylo to právě psáno s neskutečným nadhledem.

        Jen tyhle zkoumací otázky - "ukažte mi krabičku" - nemám rád. Tak jsem ti to napsal. To je ta krása MRKu, mohu celkem svobodně vyjádřit názor, který nemusí vůbec korespondovat s tím, co si zadavatel otázky tajně přál. :)

          Nmoskyt - Profil | St 15.2.2012 19:50:43

          Hugo Fisher >> Jinak, vůbec nechápu co tě donutilo ten příspěvek poslat, měl jsem na mysli spíš nějaké nevyzkoušené novinky a po tvých tutovkách fakt nepátrám....trocha nadhledu by ti neuškodila..

            Nmoskyt - Profil | St 15.2.2012 19:39:53

            Hugo Fisher >> dík

              NHugo Fisher - Profil | St 15.2.2012 19:37:05

              Dobrý pokus, jak nasosat ty nejlepší informace.

              Tůůůůdle-nůůůůdle. :)

              A to mi v pstruhové krabičce stačí jedna jediná věc.

                NFeroo - Profil | St 15.2.2012 19:05:25

                moskyt >> ups tak to som nejako prehliadol že sa jedná o pstruhy... ale možno by nejaký zakúsol :)

                  Nsalamander - Profil | St 15.2.2012 19:01:03

                  Feroo >> to su presne moje najoblubenejsie farby :) ale nie na pstruhy

                    Nmoskyt - Profil | St 15.2.2012 19:00:47

                    Feroo >> Na pstruhy ? Není to nějak velký a nemá to moc trojháků ?

                      NFeroo - Profil | St 15.2.2012 18:58:28

                      moskyt - >> moji traja favoriti... X-Rap Deep a X-Rap

                        NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 15.2.2012 18:58:08

                        moskyt >> jj tak na pstruhy je to hodně dobrý,to mám odzkoušený,je to lususní a levná nástraha.Ono na ně stačí aji jen srpky z kohouta a lametka...

                          Nmoskyt - Profil | St 15.2.2012 18:56:57

                          P.R.E.D.A.T.O.R >> Streamery na jighlavách, pstruhy jsem na to ještě nezkoušel....

                            NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 15.2.2012 18:53:51

                            moskyt >> :-) nebudu ti to tu přece kazit ne?co ty plánuješ do krabičky,ať novýho tak starýho...?

                              Nmoskyt - Profil | St 15.2.2012 18:52:40

                              P.R.E.D.A.T.O.R >> Jseš milej,přesně takhle jsem si to představoval :-)

                                NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 15.2.2012 18:52:04

                                Tak ne,z5 k tématu,určitě tam nebudou chybět nějaké kopyta od relaxu,nějaké streamery,wobloše,možná přibyde i nějakej ten umotanej streamer...

                                  NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 15.2.2012 18:51:02

                                  Nat >> mno ten by mohl být na kšiltovce :-)

                                    NDomino222 - Profil | St 15.2.2012 18:50:57

                                    Nat >> Pre šťastie :-))

                                      NNat - Profil | St 15.2.2012 18:50:28

                                      zobák z kormorána. ..

                                        NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | St 15.2.2012 18:49:44

                                        moskyt - >> mno nástrahy tam určitě chybět nebudou bo bez nich by to asi ani nešlo... :-))

                                          Červené karty: moskyt