Co nebude chybět ve vaší krabičce přívlačových nástrah při letošním zahájení pstruhové sezóny ?

Někdo už tady prohlásil, že jaro přichází tak bych nerad něco prošvihnul :-) Povolená fota vítána.
Autor diskuse: moskyt - Profil , 15.2.2012 dravci - nástrahy, návnady

Nmoskyt - Profil | Čt 16.2.2012 10:55:53

S&F - pescador >> Hele, když už se tady pohybuješ, můžu se na něco zeptat ? Trochu uklízím a našel jsem tuhle 14 cm Rapalu. Pomohl bys mi ji identifikovat, popř bych se optal jestli jsi na ní něco chytil ? Měl jsem jí přes 15 let založenou ve starém kufříku....

    Nmoskyt - Profil | Čt 16.2.2012 9:05:06

    pepa-č >> Proč mi to tady kazíš? Snažím se ti olíznout mozek a ty takhle.....:-)

      NS&F - pescador - Profil | Čt 16.2.2012 8:57:41

      pepa-č >> .. ale musí být ještě pruhoploutvá ..

        Npepa-č - Profil | Čt 16.2.2012 8:53:28

        mrtvá vranka v systémku

          Nmoskyt - Profil | Čt 16.2.2012 8:51:56

          Kalužmistr >> To je jen ždibíček....:-)))

            NKalužmistr - Profil | Čt 16.2.2012 8:39:53

            moskyt >> Teda máš toho taky požehnaně.

              Nmoskyt - Profil | Čt 16.2.2012 8:28:12

              Hugo Fisher >> Genialitě jediné nástrahy nevěřím, se mnou musí aspoň tohle :-)

                NCarchy - Profil | St 15.2.2012 23:15:26

                Salmo Fatso

                  NKalužmistr - Profil | St 15.2.2012 21:37:58

                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 21:21:11 >> Tak to tě teda chválí že jseš takovej pořádnej rybář. Ty krabky na nástrahy jsou pěkný, něco takového musím sehnat.

                    NKalužmistr - Profil | St 15.2.2012 21:36:07

                    moskyt >> To určitě ně, gumky, hornety, nynfy nebo jak se to píše a hlavně smáček. Je toho prostě dost.

                      NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 21:34:55

                      S&F - pescador >> ;-)

                        Nmoskyt - Profil | St 15.2.2012 21:33:36

                        Kalužmistr >> Martin si tě pěkně připravil :-) Neříkej, že budeš chytat jenom na chlupy :-)

                          NS&F - pescador - Profil | St 15.2.2012 21:32:51

                          moskyt >> To je bohužel japonec .... na čínu to nemá :-))

                            Nmoskyt - Profil | St 15.2.2012 21:30:31

                            S&F - pescador >> To čínské z videa už jsi zkoušel ? :-)

                              NKalužmistr - Profil | St 15.2.2012 21:27:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              moskyt >> Myslím že toho mám možná až moc, ale voni ty šutry a všelijakej binec na dně toho dost sežerou. To je jenom část všech těch hračiček.

                                Njasommato - Profil | St 15.2.2012 21:24:29

                                XD

                                  NS&F - pescador - Profil | St 15.2.2012 21:21:43

                                  Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 21:01:05 >> Marku ty máš ale nástrah :-) nádhera fakt ...
                                  Mě nebude asi chybět v krabičce wobler,třpytka a něco z gumových nástrah .. asi mympha a www.youtube.com/watch?v=NYJS4gQXkAM :-)))

                                    Nmoskyt - Profil | St 15.2.2012 21:21:12

                                    Kalužmistr >> Klidně to tady vysyp, já si to tady přeberu :-)

                                      NBambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 21:21:11

                                      Kalužmistr >> to jsem a vsechny nastrahy mam srovnany ;-) u rybariny punta jsem

                                        NKalužmistr - Profil | St 15.2.2012 21:13:08

                                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 21:06:20 >> Ty jseš ale puntičkář mít to takle srovnaný. To já to nemůžu ani v mošně najít :-))

                                          Červené karty: moskyt