Nmoskyt - Profil | Út 21.2.2012 20:09:28
Chose >> Zkusim to, v úspěch teda nevěrím, ale co už, když tak to zamknu :-)
NChose - Profil | Út 21.2.2012 20:00:03
moskyt >> Určitě to mázni a uvidíš tu změnu.Nech to co je k tématu.Mě to nevadí .
Nmoskyt - Profil | Út 21.2.2012 19:57:20
Mám to zkusit promazat nebo to mám nechat plavat ?
NDomino222 - Profil | Út 21.2.2012 17:34:52
moskyt >> Ty kks až si mi pripomenul jednu hlášku :-DD Sa ťa bojím..
NDomino222 - Profil | Út 21.2.2012 17:30:33
HonzaV >> Tak tak :-D Keby bol nejaký problém s nimi tak 158 :-DDD
NHonzaV - Profil | Út 21.2.2012 17:29:22
Domino222 >> jaj, tak tahle náramně vypečená diskuze mi unikla, díky :-))
na muškaře si ale u vody budu dávat bacha, jsou wostrý jak mexickej kečup :-)
Nmoskyt - Profil | Út 21.2.2012 17:05:52
Domino222 >> Jen to otevři, ničeho se neboj :-)
NDomino222 - Profil | Út 21.2.2012 16:59:32
Ja najradšej nosím k vode takéto krabičky.. Šetrí to miesto a neprídem z rybačky celý dolámaný ako z roboty :-D To je iba príklad..
NMates PB - Profil | Út 21.2.2012 9:07:02
P!F >> O tom, že vláčkař na P vodě škodí o tom jsem skálopevně přesvědčený. Rozhodně si nemyslím, že muškař je ozdobou P revíru, viděl jsem u vody tolik zvířat s muškařským prutem až hamba mluvit.
NPstruh27 - Profil | Út 21.2.2012 8:43:58
moskyt - >> Chýbať nesmie nič! Vo veste nosím 4 krabičky - v 1 mám rotačky 00, 0, 1 a woblery do 5 cm, v 2 mám hauzrovky (jiggové, nie s trojhákom), v 3 mám gumy (nymfy, ráčiky, maličké twistre), vo 4 jiggové háčiky - s olovenou aj wolframovou hlavou. Toto mi pri vode bohate stačí, ale samozrejme - podľa toho na akú vodu idem tak veci v krabičkách mením.
Nm@rek - Profil | Po 20.2.2012 22:42:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
moskyt >> Mas SZ.
Nmoskyt - Profil | Po 20.2.2012 22:34:09
m@rek >> Už jsi na ně něco nachytal, znám je jen z netu, osobní zkušenost nulová ...?
NSMASH - Profil | Po 20.2.2012 21:08:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nosim zo sebou hlavne nejake rotacky c.1, niekedy aj 2 alebo 00, to je taka osvedcena klasika. Velmi rad mam potapave agresivnejsie male woblery, asi tak okolo 3 az 5cm. Super skusenosti mam hlavne so Salmo Hornet. Gumy pri love pstruhov zatial pouzivam velmi malo, teda skoro vobec, este im nejak neverim. A inac na pstruhy si vzdy beriem iba zopar rotaciek a dva, tri woblery. Uplne mi to staci a nepotrebujem so sebou vlacit plnu tasku nastrah. Nech sa dari!
Nkamos - Profil | Ne 19.2.2012 21:06:11
Já mám v krabičce nějaké třpytky různých velikostí a barev, smáčky, strímry, pak nějaké tvistříky musím dokoupit a to si myslím bude pstruhům stačit :))
NFlip - Profil | So 18.2.2012 23:02:18
moskyt >> pane kolego nepleťe si prosím pstruha duhové s přiblblým granuláčem.Ač jde téměř podle latinského názvu o dvě totožné ryby,tak je každá ve skutečnosti jiná.
NFlip - Profil | So 18.2.2012 23:00:01
Bosanac >> do dnes jsem nepochopil proč v našich podmínkách je pytlovačka nasazených všežravců považována za lov lososovitých ryb.Je to devastace pstruhového lovu.Když tak koukám na tu žehlírnu na dírkách na všemožné i nemožné nastrahy tak si říkám,že by tyto ryby mohli strkat akorát pod led přes zimní období a byl by klid.
Nmoskyt - Profil | So 18.2.2012 22:48:24
Bosanac >> No, jako vajgl bych nepoužil jako nástrahu ani na toho tebou opovrženíhodného duháka. Nemám proti této rybě vůbec nic. Naopak si myslím zaplať pánbu za něj. A jestli 1.5. bude ve vodě hovno tak jsme prostě blbci a nic jiného si nezasloužíme :-)
Přeji dobrou noc ....
NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | So 18.2.2012 22:37:16
Bosanac >> mno potom už cokoliv,pak je to tam jen o náhodě :-)
rozhodně myslím že se tam pak budou smáčet jen napodobeniny hmyzu na muškařských šňůrách :-)
NBosanac - Profil | So 18.2.2012 22:30:00
moskyt >> To bylo k nastraham ktere budou pouzite 16/04/2012 .
Nejaky nasazeny duhacek se i chytne ale nasadaka chytnes i na vajgl .
Zajima mne na co budou tyto nastrahy pouzivany od 01/05/2012 kdy ve vodach zustane ho...
Nmoskyt - Profil | So 18.2.2012 22:17:05
Bosanac >> To bylo k čemu ?
N007krivanek - Profil | So 18.2.2012 22:03:02
Ziltoid >> Nic proti tobě, ale měl jsi to již 2x v bazaru, tak sem nepiš, že to máš nachystáno na trhání.
Nmoskyt - Profil | So 18.2.2012 21:57:41
Ziltoid >> To ale nemáš na pstruhy, že ne :-)
Nondra-voj - Profil | So 18.2.2012 21:41:10
Ziltoid >> to prodáváš, nebo na to chytáš?????????
Nondra-voj - Profil | So 18.2.2012 21:38:55
Ziltoid >> pán se radši pojistil.... kdyby náhodou :-))))
Nstryček - Profil | So 18.2.2012 20:39:14
Ziltoid >> Tohle máš na pstruhy?
NZiltoid - Profil | So 18.2.2012 20:35:32
Klasika, počítám, že budu letos trhat.....................
NLadineeek - Profil | So 18.2.2012 17:44:24
moskyt >> Ok, zkusím udělat nějaký detaily :-)
Nmoskyt - Profil | So 18.2.2012 17:42:21
Ladineeek >> Chápu, taky jsem se k tomu musel přemlouvat, co aspoň třeba pár favoritů ? Respektuji, že třeba nechceš ...:-)
NLadineeek - Profil | So 18.2.2012 17:36:54
moskyt >> Na to fakt nemám sílu, to z nich vyndávat, když jsem to tak pracně třídil, promin :-)
Nmoskyt - Profil | So 18.2.2012 17:23:09
Iza >> Nejsou ryby ?
NIza - Profil | So 18.2.2012 17:19:38
moskyt >> nic pstruhovku neberu:-)
Ndvorák - Profil | So 18.2.2012 12:29:40
Ladineeek >> Taky si bereš rybařinku do postele :-)))) ?????
NDomino222 - Profil | So 18.2.2012 12:28:43
moskyt >> Veď o to mu ide nie? :-DD
Nmoskyt - Profil | So 18.2.2012 12:25:23
Ladineeek >> Hele, do krabiček není vidět, měl by si to trochu rozházet, jinak samozřejmě děkuji za foto :-)
NLadineeek - Profil | So 18.2.2012 11:36:28
Tak tohle je moje skromná zásobička. Ještě k tomu mám plnou bednu jigovejch hlaviček nejrůznějších velikostí, gramáží, tvarů a barev, ale to se mi už nechtělo vytahovat. Ještě chci pár wobů a gumy SAVAGE GEAR, háčky na UL gumy a tungstenový hlavičky, 1-2 menší krabičky a to bude asi vše. No padla na to značná část vejplaty.... tak ať je sezóna co nejvydařenější.
NDomino222 - Profil | So 18.2.2012 11:09:28
*76* ~ Digo Adios! >> *76* - 18.2.2012 10:59:36 >> 3 tis. za pstruhovku? U nás na jediný potok kt. je v blave stojí ročná iba 17 eur.. Ale aj tak ju nekupujem :D
N*76* - Profil | So 18.2.2012 10:59:36
moskyt >> no, to jo ale další 3 tis. za povolenku ... to by u rodičů neprošlo...
NHugo Fisher - Profil | Pá 17.2.2012 23:37:33
moskyt >> v pohode. At si ji Pepa Cadek uzije.
Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 22:47:49
*76* ~ Digo Adios! >> *76* - 17.2.2012 22:42:02 >> Tisíce to nebudou, začít můžeš i s málem a jestli tam máš pěknou vodu, tak je škoda to nevyužít....
N*76* - Profil | Pá 17.2.2012 22:42:02
já bych rád chytal pstruhy ale na mimoprstruhových vodáchj asi těžko a tisíce další k normální povolence to fakt ne... :-(
NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 22:35:13
moskyt >> Jojo, to možná mám... Je to spíš srdcová záležitost:-) Víš jak je mi na rybách dobře? Je to nádhera, zamilovala jsem se do toho:-) Bylo taky hodně věcí, na který si teď už ani nevzpomenu, ale tady se "hledali, až se našli":-)))
NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 22:31:38
Domino222 >> Mám stejný pocit... Asi víš jak to dopadne, když jedu náhodou kolem ryb. potřeb? Vždycky se tam stavim a s něčim odejdu:-D A nejhorší bude Brno teď v březnu... Tam budu mít problém udržet peníze:-D Stejně jako na MR:-)
Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 22:27:48
ZuziZuzi >> Hele ty, jestli ti je kolik píšeš, tak musím poznamenat, že máš na svůj věk neobvyklého koníčka :-) Mojí dceři to vydrželo tak do šestnácti, dneska už si na ryby moc ani nevzpomene, rybářský lístek jí ale ještě platí, co kdyby náhodou ...:-)
NDomino222 - Profil | Pá 17.2.2012 22:22:39
ZuziZuzi >> Mám taký pocit, že teraz si ešte nejaké veci dokúpiš :-DD Predsa do kufra sa toho zmestí..
NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 22:15:18
moskyt >> Jojo, to je ta závislost:-D Dřív jsem chodila na ryby se všim, co na tý fotce vidíš... Dnes už mám 2 malé krabičky a občas jednu velkou, když mám pocit, že to vážně budu potřebovat všechno:-D Zredukovalo se to tim, že jsem jezdila na každou vycházku na kole, klidně i 10km, a to pak bolely záda. Teď už mám ale auto, tak kdoví jak to dopadne:-D
Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 22:06:56
ZuziZuzi >> To si sice říkám taky, ale když dojde na věc, tak tam stejně víc jak deset nástrah nevystřídám. Ale sebou je mít musím, to je jasný....
NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 21:57:52
moskyt >> No ona je to jen část:-) Stěhovala jsem se a mám ještě něco v bydlišti č.2 :-D A problém to nebude, já je prostřídám všechny ;-)
Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 21:50:43
ZuziZuzi >> Problém bude, kterou asi zrovna vybrat :-)
Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 21:47:43
Ladineeek >> Za ty peníze nevypadají zle, akorát pro moje lovy bude stačit zatím obyčejný broďák :-)
NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 21:43:43
Tak já mám teda sice jen MP povolenku, ale alespoň posílám foto své výbavičky, třeba se bude líbit ;-). Když mám absťák, tak začnu třídit, leštit, čistit..atd:-)))) Už aby byly ve vodě...:-)
Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 21:35:32
Hugo Fisher >> Neměl jsem v úmyslu jí prodávat, ale jeden z kolegů zde projevil úplně stejný zájem a jelikož jsem karakter a potočáky pouštím a držím slovo, tak ji mohu prodat pouze jemu .......:-´) Bohužel mě jsou tyhle velké nástrahy k ničemu, záda s nima prostě neumí žít v míru....
NHugo Fisher - Profil | Pá 17.2.2012 9:59:50
moskyt >> jinak ta velka Rapala je krasna. Take ji mam - uplne stejnou. Kdybys ji chtel prodat, hlasim se. :)
Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 9:50:43
Hugo Fisher >> Já si myslím, že jí někde mám, naučil jsem kupovat nástrahy i mojí sedmdesátiletou mámu, takže pořád něco přibejvá....:-)
Nšumava - Profil | Pá 17.2.2012 8:56:16
Hlavně je třeba opatřit nástrahu pořádným trojhákem, nejlépe více než jedním s pevnými protihroty a hlavně vše po řádné fotodokumentaci z více úhlů pustit zpět do vody. Nejsme přece žádní masaři.
Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 8:49:45
Ladineeek >> Batoh pěknej, což o to , mě ukradli broďáky, tak mě čeká investice do nových, mimochodem každý tip přivítám... foto sem samozřejmě hoď :-)
Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 8:39:47
P!F >> Mýdlo je potřeba téměř vždy, většinou bývá nejfrekventovanější součástí každé vycházky :-)
NKalužmistr - Profil | Pá 17.2.2012 7:44:12
Hlavně nesmí chybět slušné chování k přírodě a hlavně k rybám.
NCarpHouser - Profil | Pá 17.2.2012 7:25:30
Kupa hlaviček a kupa smáčků, twistrů a letos se podívám i na ty gumový nymfy :o)
NP!F - Profil | Pá 17.2.2012 2:10:23
Zaklad v kazdej krabici je mydlo. Bez toho k vode neleziem.
Nvanuz - Profil | Čt 16.2.2012 23:15:08
moskyt >> ta uz nechyta, preto mi ju mozes kludne predat :)
NHugo Fisher - Profil | Čt 16.2.2012 23:08:59
moskyt >> mou nastrahu tam nemas
ale uz jsem ji tu mozna zaledl :)
Nmoskyt - Profil | Čt 16.2.2012 21:22:08
met >> Vlastním ho, jsem rád, že se nebojíš to zveřejnit, pár narušených jed inců by to nazvalo propal a ještě dostaneš vynadáno že u nás nežije potočák.....takže děkuji
Nrybačka - Profil | Čt 16.2.2012 21:16:59
moskyt >> Aspoň, že pro tento rok v tom nejsem sám ;-) A přeji hodně úspěchů :-)
Nmet - Profil | Čt 16.2.2012 21:10:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Na pstruhy stacia dva woblery. Tu jeden z nich
Nmoskyt - Profil | Čt 16.2.2012 21:08:15
rybačka >> Dobře děláš, i já se chystám zkoušet :-)
Nrybačka - Profil | Čt 16.2.2012 21:00:14
Na letošek si chystám zakoupit gumové nymfy a smáčky. Hodně lidí říká, že to jsou fakt dobrý nástrahy, tak to chci vyzkoušet.
Nmoskyt - Profil | Čt 16.2.2012 11:04:45
S&F - pescador >> Mám pocit, že ani nebyla ve vodě...jinak děkuji.
NS&F - pescador - Profil | Čt 16.2.2012 11:00:24
moskyt >> Super shad rap v barvě staré SD - pěkný kousek :-) nyní má barva nově označení OPSD - ( Original Pearl Shad )
Červené karty: moskyt