Co nebude chybět ve vaší krabičce přívlačových nástrah při letošním zahájení pstruhové sezóny ?

Někdo už tady prohlásil, že jaro přichází tak bych nerad něco prošvihnul :-) Povolená fota vítána.
Autor diskuse: moskyt - Profil , 15.2.2012 dravci - nástrahy, návnady
66 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nmoskyt - Profil | Út 21.2.2012 20:09:28

Chose >> Zkusim to, v úspěch teda nevěrím, ale co už, když tak to zamknu :-)

    NChose - Profil | Út 21.2.2012 20:00:03

    moskyt >> Určitě to mázni a uvidíš tu změnu.Nech to co je k tématu.Mě to nevadí .

      Nmoskyt - Profil | Út 21.2.2012 19:57:20

      Mám to zkusit promazat nebo to mám nechat plavat ?

        NDomino222 - Profil | Út 21.2.2012 17:34:52

        moskyt >> Ty kks až si mi pripomenul jednu hlášku :-DD Sa ťa bojím..

          NDomino222 - Profil | Út 21.2.2012 17:30:33

          HonzaV >> Tak tak :-D Keby bol nejaký problém s nimi tak 158 :-DDD

            NHonzaV - Profil | Út 21.2.2012 17:29:22

            Domino222 >> jaj, tak tahle náramně vypečená diskuze mi unikla, díky :-))
            na muškaře si ale u vody budu dávat bacha, jsou wostrý jak mexickej kečup :-)

              Nmoskyt - Profil | Út 21.2.2012 17:05:52

              Domino222 >> Jen to otevři, ničeho se neboj :-)

                NDomino222 - Profil | Út 21.2.2012 16:59:32

                Ja najradšej nosím k vode takéto krabičky.. Šetrí to miesto a neprídem z rybačky celý dolámaný ako z roboty :-D To je iba príklad..

                  NDomino222 - Profil | Út 21.2.2012 16:51:53

                  HonzaV >> Myslím že tu sa dočítaš o tom dostatok :-DD http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=644753

                    NMates PB - Profil | Út 21.2.2012 9:07:02

                    P!F >> O tom, že vláčkař na P vodě škodí o tom jsem skálopevně přesvědčený. Rozhodně si nemyslím, že muškař je ozdobou P revíru, viděl jsem u vody tolik zvířat s muškařským prutem až hamba mluvit.

                      NPstruh27 - Profil | Út 21.2.2012 8:43:58

                      moskyt - >> Chýbať nesmie nič! Vo veste nosím 4 krabičky - v 1 mám rotačky 00, 0, 1 a woblery do 5 cm, v 2 mám hauzrovky (jiggové, nie s trojhákom), v 3 mám gumy (nymfy, ráčiky, maličké twistre), vo 4 jiggové háčiky - s olovenou aj wolframovou hlavou. Toto mi pri vode bohate stačí, ale samozrejme - podľa toho na akú vodu idem tak veci v krabičkách mením.

                        Nm@rek - Profil | Po 20.2.2012 22:42:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        moskyt >> Mas SZ.

                          Nmoskyt - Profil | Po 20.2.2012 22:34:09

                          m@rek >> Už jsi na ně něco nachytal, znám je jen z netu, osobní zkušenost nulová ...?

                            Nm@rek - Profil | Po 20.2.2012 22:17:59

                              NSMASH - Profil | Po 20.2.2012 21:08:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Nosim zo sebou hlavne nejake rotacky c.1, niekedy aj 2 alebo 00, to je taka osvedcena klasika. Velmi rad mam potapave agresivnejsie male woblery, asi tak okolo 3 az 5cm. Super skusenosti mam hlavne so Salmo Hornet. Gumy pri love pstruhov zatial pouzivam velmi malo, teda skoro vobec, este im nejak neverim. A inac na pstruhy si vzdy beriem iba zopar rotaciek a dva, tri woblery. Uplne mi to staci a nepotrebujem so sebou vlacit plnu tasku nastrah. Nech sa dari!

                                Nkamos - Profil | Ne 19.2.2012 21:06:11

                                Já mám v krabičce nějaké třpytky různých velikostí a barev, smáčky, strímry, pak nějaké tvistříky musím dokoupit a to si myslím bude pstruhům stačit :))

                                  NFlip - Profil | So 18.2.2012 23:02:18

                                  moskyt >> pane kolego nepleťe si prosím pstruha duhové s přiblblým granuláčem.Ač jde téměř podle latinského názvu o dvě totožné ryby,tak je každá ve skutečnosti jiná.

                                    NFlip - Profil | So 18.2.2012 23:00:01

                                    Bosanac >> do dnes jsem nepochopil proč v našich podmínkách je pytlovačka nasazených všežravců považována za lov lososovitých ryb.Je to devastace pstruhového lovu.Když tak koukám na tu žehlírnu na dírkách na všemožné i nemožné nastrahy tak si říkám,že by tyto ryby mohli strkat akorát pod led přes zimní období a byl by klid.

                                      NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | So 18.2.2012 22:49:56

                                      moskyt >> to si řekl přesně! :-)

                                        Nmoskyt - Profil | So 18.2.2012 22:48:24

                                        Bosanac >> No, jako vajgl bych nepoužil jako nástrahu ani na toho tebou opovrženíhodného duháka. Nemám proti této rybě vůbec nic. Naopak si myslím zaplať pánbu za něj. A jestli 1.5. bude ve vodě hovno tak jsme prostě blbci a nic jiného si nezasloužíme :-)
                                        Přeji dobrou noc ....

                                          NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | So 18.2.2012 22:37:16

                                          Bosanac >> mno potom už cokoliv,pak je to tam jen o náhodě :-)
                                          rozhodně myslím že se tam pak budou smáčet jen napodobeniny hmyzu na muškařských šňůrách :-)

                                            NBosanac - Profil | So 18.2.2012 22:30:00

                                            moskyt >> To bylo k nastraham ktere budou pouzite 16/04/2012 .
                                            Nejaky nasazeny duhacek se i chytne ale nasadaka chytnes i na vajgl .
                                            Zajima mne na co budou tyto nastrahy pouzivany od 01/05/2012 kdy ve vodach zustane ho...

                                              Nmoskyt - Profil | So 18.2.2012 22:17:05

                                              Bosanac >> To bylo k čemu ?

                                                NBosanac - Profil | So 18.2.2012 22:15:23

                                                Paneboze .

                                                  NDomino222 - Profil | So 18.2.2012 22:11:07

                                                  007krivanek >> :-DD

                                                    N007krivanek - Profil | So 18.2.2012 22:03:02

                                                    Ziltoid >> Nic proti tobě, ale měl jsi to již 2x v bazaru, tak sem nepiš, že to máš nachystáno na trhání.

                                                      Nmoskyt - Profil | So 18.2.2012 21:57:41

                                                      Ziltoid >> To ale nemáš na pstruhy, že ne :-)

                                                        Nondra-voj - Profil | So 18.2.2012 21:41:10

                                                        Ziltoid >> to prodáváš, nebo na to chytáš?????????

                                                          Nondra-voj - Profil | So 18.2.2012 21:38:55

                                                          Ziltoid >> pán se radši pojistil.... kdyby náhodou :-))))

                                                            Nstryček - Profil | So 18.2.2012 20:39:14

                                                            Ziltoid >> Tohle máš na pstruhy?

                                                              NZiltoid - Profil | So 18.2.2012 20:35:32

                                                              Klasika, počítám, že budu letos trhat.....................

                                                                NMraroz (houba) - Profil | So 18.2.2012 19:49:59

                                                                Většinou klasika rotačky,woblery,gumy a plandavky.

                                                                  NLadineeek - Profil | So 18.2.2012 17:44:24

                                                                  moskyt >> Ok, zkusím udělat nějaký detaily :-)

                                                                    Nmoskyt - Profil | So 18.2.2012 17:42:21

                                                                    Ladineeek >> Chápu, taky jsem se k tomu musel přemlouvat, co aspoň třeba pár favoritů ? Respektuji, že třeba nechceš ...:-)

                                                                      NLadineeek - Profil | So 18.2.2012 17:36:54

                                                                      moskyt >> Na to fakt nemám sílu, to z nich vyndávat, když jsem to tak pracně třídil, promin :-)

                                                                        NLadineeek - Profil | So 18.2.2012 17:36:02

                                                                        dvorák >> Občas jo :-D

                                                                          Nmoskyt - Profil | So 18.2.2012 17:23:09

                                                                          Iza >> Nejsou ryby ?

                                                                            NIza - Profil | So 18.2.2012 17:19:38

                                                                            moskyt >> nic pstruhovku neberu:-)

                                                                              Ndvorák - Profil | So 18.2.2012 12:29:40

                                                                              Ladineeek >> Taky si bereš rybařinku do postele :-)))) ?????

                                                                                NDomino222 - Profil | So 18.2.2012 12:28:43

                                                                                moskyt >> Veď o to mu ide nie? :-DD

                                                                                  Nmoskyt - Profil | So 18.2.2012 12:25:23

                                                                                  Ladineeek >> Hele, do krabiček není vidět, měl by si to trochu rozházet, jinak samozřejmě děkuji za foto :-)

                                                                                    NLadineeek - Profil | So 18.2.2012 11:36:28

                                                                                    Tak tohle je moje skromná zásobička. Ještě k tomu mám plnou bednu jigovejch hlaviček nejrůznějších velikostí, gramáží, tvarů a barev, ale to se mi už nechtělo vytahovat. Ještě chci pár wobů a gumy SAVAGE GEAR, háčky na UL gumy a tungstenový hlavičky, 1-2 menší krabičky a to bude asi vše. No padla na to značná část vejplaty.... tak ať je sezóna co nejvydařenější.

                                                                                      NDomino222 - Profil | So 18.2.2012 11:09:28

                                                                                      *76* ~ Digo Adios! >> *76* - 18.2.2012 10:59:36 >> 3 tis. za pstruhovku? U nás na jediný potok kt. je v blave stojí ročná iba 17 eur.. Ale aj tak ju nekupujem :D

                                                                                        N*76* - Profil | So 18.2.2012 10:59:36

                                                                                        moskyt >> no, to jo ale další 3 tis. za povolenku ... to by u rodičů neprošlo...

                                                                                          NHugo Fisher - Profil | Pá 17.2.2012 23:37:33

                                                                                          moskyt >> v pohode. At si ji Pepa Cadek uzije.

                                                                                            Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 22:47:49

                                                                                            *76* ~ Digo Adios! >> *76* - 17.2.2012 22:42:02 >> Tisíce to nebudou, začít můžeš i s málem a jestli tam máš pěknou vodu, tak je škoda to nevyužít....

                                                                                              N*76* - Profil | Pá 17.2.2012 22:42:02

                                                                                              já bych rád chytal pstruhy ale na mimoprstruhových vodáchj asi těžko a tisíce další k normální povolence to fakt ne... :-(

                                                                                                NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 22:35:13

                                                                                                moskyt >> Jojo, to možná mám... Je to spíš srdcová záležitost:-) Víš jak je mi na rybách dobře? Je to nádhera, zamilovala jsem se do toho:-) Bylo taky hodně věcí, na který si teď už ani nevzpomenu, ale tady se "hledali, až se našli":-)))

                                                                                                  NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 22:31:38

                                                                                                  Domino222 >> Mám stejný pocit... Asi víš jak to dopadne, když jedu náhodou kolem ryb. potřeb? Vždycky se tam stavim a s něčim odejdu:-D A nejhorší bude Brno teď v březnu... Tam budu mít problém udržet peníze:-D Stejně jako na MR:-)

                                                                                                    Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 22:27:48

                                                                                                    ZuziZuzi >> Hele ty, jestli ti je kolik píšeš, tak musím poznamenat, že máš na svůj věk neobvyklého koníčka :-) Mojí dceři to vydrželo tak do šestnácti, dneska už si na ryby moc ani nevzpomene, rybářský lístek jí ale ještě platí, co kdyby náhodou ...:-)

                                                                                                      NDomino222 - Profil | Pá 17.2.2012 22:22:39

                                                                                                      ZuziZuzi >> Mám taký pocit, že teraz si ešte nejaké veci dokúpiš :-DD Predsa do kufra sa toho zmestí..

                                                                                                        NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 22:15:18

                                                                                                        moskyt >> Jojo, to je ta závislost:-D Dřív jsem chodila na ryby se všim, co na tý fotce vidíš... Dnes už mám 2 malé krabičky a občas jednu velkou, když mám pocit, že to vážně budu potřebovat všechno:-D Zredukovalo se to tim, že jsem jezdila na každou vycházku na kole, klidně i 10km, a to pak bolely záda. Teď už mám ale auto, tak kdoví jak to dopadne:-D

                                                                                                          Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 22:06:56

                                                                                                          ZuziZuzi >> To si sice říkám taky, ale když dojde na věc, tak tam stejně víc jak deset nástrah nevystřídám. Ale sebou je mít musím, to je jasný....

                                                                                                            NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 21:57:52

                                                                                                            moskyt >> No ona je to jen část:-) Stěhovala jsem se a mám ještě něco v bydlišti č.2 :-D A problém to nebude, já je prostřídám všechny ;-)

                                                                                                              Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 21:50:43

                                                                                                              ZuziZuzi >> Problém bude, kterou asi zrovna vybrat :-)

                                                                                                                Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 21:47:43

                                                                                                                Ladineeek >> Za ty peníze nevypadají zle, akorát pro moje lovy bude stačit zatím obyčejný broďák :-)

                                                                                                                  NZuziZuzi - Profil | Pá 17.2.2012 21:43:43

                                                                                                                  Tak já mám teda sice jen MP povolenku, ale alespoň posílám foto své výbavičky, třeba se bude líbit ;-). Když mám absťák, tak začnu třídit, leštit, čistit..atd:-)))) Už aby byly ve vodě...:-)

                                                                                                                    Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 21:35:32

                                                                                                                    Hugo Fisher >> Neměl jsem v úmyslu jí prodávat, ale jeden z kolegů zde projevil úplně stejný zájem a jelikož jsem karakter a potočáky pouštím a držím slovo, tak ji mohu prodat pouze jemu .......:-´) Bohužel mě jsou tyhle velké nástrahy k ničemu, záda s nima prostě neumí žít v míru....

                                                                                                                      NHugo Fisher - Profil | Pá 17.2.2012 9:59:50

                                                                                                                      moskyt >> jinak ta velka Rapala je krasna. Take ji mam - uplne stejnou. Kdybys ji chtel prodat, hlasim se. :)

                                                                                                                        Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 9:50:43

                                                                                                                        Hugo Fisher >> Já si myslím, že jí někde mám, naučil jsem kupovat nástrahy i mojí sedmdesátiletou mámu, takže pořád něco přibejvá....:-)

                                                                                                                          Nšumava - Profil | Pá 17.2.2012 8:56:16

                                                                                                                          Hlavně je třeba opatřit nástrahu pořádným trojhákem, nejlépe více než jedním s pevnými protihroty a hlavně vše po řádné fotodokumentaci z více úhlů pustit zpět do vody. Nejsme přece žádní masaři.

                                                                                                                            NLadineeek - Profil | Pá 17.2.2012 8:54:27

                                                                                                                            moskyt >> V pondělí mi z RSP přišly nové prsačky http://www.rsp-fishing.cz/obuv/prsacky-lexpo-nylon-​s-paskem , vzal jsem velikost 44 (nohu mám 42,5) a jsou mi akorát.

                                                                                                                              Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 8:49:45

                                                                                                                              Ladineeek >> Batoh pěknej, což o to , mě ukradli broďáky, tak mě čeká investice do nových, mimochodem každý tip přivítám... foto sem samozřejmě hoď :-)

                                                                                                                                Nmoskyt - Profil | Pá 17.2.2012 8:39:47

                                                                                                                                P!F >> Mýdlo je potřeba téměř vždy, většinou bývá nejfrekventovanější součástí každé vycházky :-)

                                                                                                                                  NLadineeek - Profil | Pá 17.2.2012 8:03:05

                                                                                                                                  Přes vejkend nafotím svou zásobičku, už mám skoro vše, co jsem chtěl sehnat. Chybí mi jen háčky na nymfy a menší gumičky, tungst. hlavičky a mám zálusk na tohle a to taky budu mít, ikdyby 2 měsíce nebylo na chleba :-) http://www.rsp-fishing.cz/batohy-tasky-pouzdra/bato​h-team-dragon-chest-pack

                                                                                                                                    NKalužmistr - Profil | Pá 17.2.2012 7:44:12

                                                                                                                                    Hlavně nesmí chybět slušné chování k přírodě a hlavně k rybám.

                                                                                                                                      NCarpHouser - Profil | Pá 17.2.2012 7:25:30

                                                                                                                                      Kupa hlaviček a kupa smáčků, twistrů a letos se podívám i na ty gumový nymfy :o)

                                                                                                                                        NP!F - Profil | Pá 17.2.2012 2:10:23

                                                                                                                                        Zaklad v kazdej krabici je mydlo. Bez toho k vode neleziem.

                                                                                                                                          Nvanuz - Profil | Čt 16.2.2012 23:15:08

                                                                                                                                          moskyt >> ta uz nechyta, preto mi ju mozes kludne predat :)

                                                                                                                                            NHugo Fisher - Profil | Čt 16.2.2012 23:08:59

                                                                                                                                            moskyt >> mou nastrahu tam nemas

                                                                                                                                            ale uz jsem ji tu mozna zaledl :)

                                                                                                                                              Nmoskyt - Profil | Čt 16.2.2012 21:22:08

                                                                                                                                              met >> Vlastním ho, jsem rád, že se nebojíš to zveřejnit, pár narušených jed inců by to nazvalo propal a ještě dostaneš vynadáno že u nás nežije potočák.....takže děkuji

                                                                                                                                                Nrybačka - Profil | Čt 16.2.2012 21:16:59

                                                                                                                                                moskyt >> Aspoň, že pro tento rok v tom nejsem sám ;-) A přeji hodně úspěchů :-)

                                                                                                                                                  Nmet - Profil | Čt 16.2.2012 21:10:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                                                  Na pstruhy stacia dva woblery. Tu jeden z nich

                                                                                                                                                    Nmoskyt - Profil | Čt 16.2.2012 21:08:15

                                                                                                                                                    rybačka >> Dobře děláš, i já se chystám zkoušet :-)

                                                                                                                                                      Nrybačka - Profil | Čt 16.2.2012 21:00:14

                                                                                                                                                      Na letošek si chystám zakoupit gumové nymfy a smáčky. Hodně lidí říká, že to jsou fakt dobrý nástrahy, tak to chci vyzkoušet.

                                                                                                                                                        Nmoskyt - Profil | Čt 16.2.2012 11:04:45

                                                                                                                                                        S&F - pescador >> Mám pocit, že ani nebyla ve vodě...jinak děkuji.

                                                                                                                                                          NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 11:02:58

                                                                                                                                                          S&F - pescador >> sumcobijec? :-)

                                                                                                                                                            NS&F - pescador - Profil | Čt 16.2.2012 11:00:24

                                                                                                                                                            moskyt >> Super shad rap v barvě staré SD - pěkný kousek :-) nyní má barva nově označení OPSD - ( Original Pearl Shad )

                                                                                                                                                              Červené karty: moskyt