- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Co nebude chybět ve vaší krabičce přívlačových nástrah při letošním zahájení pstruhové sezóny ?
Někdo už tady prohlásil, že jaro přichází tak bych nerad něco prošvihnul :-) Povolená fota vítána.
Autor diskuse: moskyt - Profil , 15.2.2012 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
8x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
libryb - Profil | St 15.2.2012 21:09:56
Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 21:06:20 >> Ty jsou roztomilý! A máš to až nechutně srovnaný! :-)
Hugo Fisher - Profil | St 15.2.2012 21:06:29
moskyt >> dobra, tak ja slevim, budu hodnejsi (bez ironie).
Zahajim malou gumovou nastrahou. Neobvykle barvy i tvaru. :)
Az pokud narazim na cerstve nasazene duhaky, kteri nebudou chtit dobirat, dam plandavku. To je jistota.
Zahajim malou gumovou nastrahou. Neobvykle barvy i tvaru. :)
Az pokud narazim na cerstve nasazene duhaky, kteri nebudou chtit dobirat, dam plandavku. To je jistota.
libryb - Profil | St 15.2.2012 21:05:00
Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 20:32:58 >> Ty sis vyplácal svůj nejlepší růžovej lak na nehty?!
moskyt - Profil | St 15.2.2012 20:59:28
Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 15.2.2012 20:32:58 >> Naprosto ti rozumím, na svoje nástrahy bych potřeboval nosiče :-)
moskyt - Profil | St 15.2.2012 20:57:22
Hugo Fisher >> Hele Hugo, do nasrání mám daleko, jen jsi mě trochu popíchnul :-) Říkám, že po tvé tutovce dál nepátrám, ani jsem nečekal, že by někdo pustil své knou hau. Na druhou stranu, proč nenapsat třeba malé woblery té a té barvy. Tobě to nic neudělá a každá voda je stejně jiná. Jenže ty prostě poradit z principu nechceš. Mám nástrah na dva životy a stejně žádná z nich nebude fungovat všude. Mimochodem houbařím a své top fleky bych neprozradil páč žádné nemám. Potočáka bych nevzal, duháka bych zkousnul. Teď už mi o tuhle otázku nejde, jde mi o tvúj přístup. Když by všichni odpovídali jako ty tak proč se tady vůbec na něco ptát? Zařízneš zájem hned v zárodku ...
Bambus...Tacklesmani - Profil | St 15.2.2012 20:32:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Hugo Fisher - Profil | St 15.2.2012 20:28:00
moskyt >> vem to z jineho pohledu - myslis, ze ma byt ta cesta k uloveni ryby skutecne tak snadna, ze se zeptas "na co berou, kde, kdy, u ktereho stromu a pri jake teplote vody" - dostanes zde odpoved (protoze pokud ne, budes jak pises znechuceny) a odejdes spokojene na lov?
Jinak tu modrou jsem si vybojoval lety prozitymi na MRKu, tim se mi ale presto dostava leda jedine vysady - par lidi me zna a tudiz mi obcas rekne, co je fakt dobra vec ci kde je zajimavy revir. Ale to je cele o nejakem kreditu, ktery si musis proste ziskat casem. To ze se zaregistrujes, a je uplne jedno, zda je ti 20 nebo 60 a chces odpovedi na otazky, ktere maji odtajnit to, co si rybari nechavaji pro sebe (mimochodem - houbaris? Take bys jen tak nekomu prozradil, kde a kdy rostou tvoji oblibeni kremenaci?), je z meho pohledu moc okate a proste mi to nesedi. Ale tim jsem nikoho neodrazoval. Jen jsem napsal, myslim docela nadnesene, ze ti nic nereknu, ze na to jdes moc jednoduse. Je to proto spatne? Ja myslim, ze ne. Lide by si meli chranit tezce ziskane zkusenosti, na co jim to bere, kdy, kde, proc .. a pokud je sdilet, tak s temi, kterym duveruji. Neb ja te neznam - co ja vim, treba jsi typek, co zabije kazdeho potocaka, ktery jen lizne miru. Stoji mi za to ti rici, nac berou? Rozhodne ne.
PS: Na MRKu jsem proto, abych nasraval lidi a tropil si z nich legraci. :)
Jinak tu modrou jsem si vybojoval lety prozitymi na MRKu, tim se mi ale presto dostava leda jedine vysady - par lidi me zna a tudiz mi obcas rekne, co je fakt dobra vec ci kde je zajimavy revir. Ale to je cele o nejakem kreditu, ktery si musis proste ziskat casem. To ze se zaregistrujes, a je uplne jedno, zda je ti 20 nebo 60 a chces odpovedi na otazky, ktere maji odtajnit to, co si rybari nechavaji pro sebe (mimochodem - houbaris? Take bys jen tak nekomu prozradil, kde a kdy rostou tvoji oblibeni kremenaci?), je z meho pohledu moc okate a proste mi to nesedi. Ale tim jsem nikoho neodrazoval. Jen jsem napsal, myslim docela nadnesene, ze ti nic nereknu, ze na to jdes moc jednoduse. Je to proto spatne? Ja myslim, ze ne. Lide by si meli chranit tezce ziskane zkusenosti, na co jim to bere, kdy, kde, proc .. a pokud je sdilet, tak s temi, kterym duveruji. Neb ja te neznam - co ja vim, treba jsi typek, co zabije kazdeho potocaka, ktery jen lizne miru. Stoji mi za to ti rici, nac berou? Rozhodne ne.
PS: Na MRKu jsem proto, abych nasraval lidi a tropil si z nich legraci. :)
moskyt - Profil | St 15.2.2012 20:19:49
Hugo Fisher >> Všimni si jedné věci, takové odpovědi jako je ta tvoje dokáží otrávit spoustu lidí, kteří se chtějí na něco zeptat. Proč by to dělali, když jim pak nějaký modře zbarvený chytrák napíše tohle. Už tedˇmě mrzí, že jsem se zeptal. Spíš by mě zajímalo co tady na Mrku hledáš ty, poučení, zábavu ? Je mi čím dál jasnější, že přiučit se tady něco nebude asi jednoduchý, takže zvolím asi jenom tu zábavu. Je mi skoro padesát a a kvúli téhle otázce se mi svět nezhroutí, jen se mi opět malinko víc znechutí. Přeji ti hodné velkých pstruhú na tajnou nástrahu, žij v míru a pokoji....
Hugo Fisher - Profil | St 15.2.2012 20:18:22
stryček >> muskaril..no..ja bych to tak nenazval, ale nejaky zaklad jsem mel.
Prut jsem prodal.
Vlastne jsem vse prodal.
A koupil nove jen UL sestavu na vlacku a to me naplni maximalne. :)
Prut jsem prodal.
Vlastne jsem vse prodal.
A koupil nove jen UL sestavu na vlacku a to me naplni maximalne. :)
Hugo Fisher - Profil | St 15.2.2012 20:12:54
stryček >> uz davno ne
moc jsem je na MRKu proflak
jedu v necem strasne jednoduchem, co ma dnes uz asi kazdy, ale porad je to ucinne
moc jsem je na MRKu proflak
jedu v necem strasne jednoduchem, co ma dnes uz asi kazdy, ale porad je to ucinne
Červené karty: moskyt
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33408
Fotky ryb pouze na přívlač107172
Výroba woblerů31008
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Lodě a jejich úprava1035
Straty a nalezy woblerov a inych nastrah na privlac1596
Jak udržovat gumové nástrahy30
Slapy - Dravci2009
Rare woblery - Rapala14053
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . Skladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











