Jaké kaprovky ?

Ahoj kolegové rybáři, potřeboval bych poradit od zkušenějších, jaké pořídit spolehlivé kaprové pruty. Měli by být hlavně třídílné, 360cm, možná i 390, ale chytám i v méně přístupných místech, takže možná spíše ty 360cm. 2,75lb - raději měkčí. Pro zážitek ze zdolávání i menších ryb, ale i větších. Měl by být pro přesné krátké i delší hody, ale ne na moc velké vzdálenosti, ale v případě potřeby by to měl umět švihnout i daleko:).. A samozřejmě by měli mít i hezký a zajímavý design.. Neměl bych se s ním bát nahodit pořádné olovo i s PVA sáčkem.. Cenu si představuji tak okolo 3000Kč/kus.. Ale čím méně a čím lepší kvalita, tím lépe:D
Děkuji moc za rady:-)
Autor diskuse: Luky61 - Profil , 14.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NLuky61 - Profil | Út 14.2.2012 12:07:33

Pája35 >> Skvělá cena za dva - 1400,-

    Nviceroy - Profil | Út 14.2.2012 12:01:39

    Pája35 >> ale v poho :)))))))

      NPája35 - Profil | Út 14.2.2012 12:00:51

      viceroy >> Promiň já zapoměl :-)

        NLuky61 - Profil | Út 14.2.2012 12:00:50

        Špek >> Vzhledově velice hezký.. Ještě si ho ošahat, dnes jdu do rybářství, tak snad ho tam budou mít. Měl jsem asi 7 - 8 let Mitchell power cross carp a včera mi tam uletěla špička, sotva jsem se jí dotkl, tak jsem chtěl něco jiného.. Jak dlouho je máš?

          Nviceroy - Profil | Út 14.2.2012 11:58:55

          Pája35 >> pajo porad nevim ktere to jsou asi to nemas uplne

            NPája35 - Profil | Út 14.2.2012 11:56:47

            Luky61 >> Já mám tyhle a vůbec je nešetřím a držej v pohodě. Kamarád kupoval od Shimana za trojku jeden a když vzal tyhle do ruky tak byl v šoku jak se s nima dobře nahazuje.

              Nviceroy - Profil | Út 14.2.2012 11:56:01

              Slavíček >> ja se nebojim ani na tu 3lb nalozit 110g a litaji suprove ale pouzivam je spise na vyvazku na odhoz mam radsi ty 390 v 3,5lb , jednak je mam uz idealne vyhazene a vim kam az muzu jit , mne osobne se lepe haze s 390 , jsem mensi 174cm na vysku a s kratsim prutem se mi hazi trochu hure , mozna o zvyku

                NLuky61 - Profil | Út 14.2.2012 11:53:40

                Neznaboh:-D >> Na ty jsem se taky díval, ale jsou jen 2-dílné.. Potřebuju skladnější..

                  NSlavíček - Profil | Út 14.2.2012 11:52:41

                  viceroy >> Dřív jsem měl century 3.9 m 3 lb na házení byli lepší .Při silném větru jsem tomu naložil klidně i 120 g olovo a ten prut to dokázal odhodit . Záleží na konstrukci síle materiálu co má od toho se samozřejmě odvíjí i cena .

                    Nviceroy - Profil | Út 14.2.2012 11:47:03

                    Slavíček >> to ja vim ze kazdy prut je jiny neni 3lb ja 3lb ja znacku moc radit nechtel nejlepe osahat ja mam CHUBY v 3lb a jsou trochu tvrdsi , jinak na odhoz pouzivam 3,90 a 3,5lb kdyz to potrebuju ohulit

                      NSlavíček - Profil | Út 14.2.2012 11:44:17

                      viceroy >> Záleží na výrobci mám 3.6 m 2.75 lb od shimana a v pohodě . Každý prut není stejný .

                        NNeznaboh:-D - Profil | Út 14.2.2012 11:43:57

                        Ahoj. Když se koukneš tak zrovna na mrku lítá baner třeba prodigy sx myslím kolem 5000Kč dva kusy... jinak já mám outcasty 3,9m a 3,5lbs a můžu říct,že jsou daleko měkčí než kdejaké shimano...

                          NGrasel - Profil | Út 14.2.2012 11:42:00

                          Luky61 - >> No ještě jsi tam měl připsat hodinky s vodotryskem :))
                          Ale za sebe doporučuji Shimano BeastMaster,ten by ti mohl vyhovovat..

                            NKotrč™ - Profil | Út 14.2.2012 11:32:41

                            :-D no požadavků na ten proutek más docela dost, já bych se být tebou podíval na Mivardi Genesis nebo na Daiwa Mission X měl jsem oba v ruce myslím si, že by mohly být ok. ale je to jen můj názor

                              Nviceroy - Profil | Út 14.2.2012 11:32:06

                              Luky61 - >> tak poradne olovo s PVA sackem na 2,75 lb bych ja osobne nedal na takove hazeni bych radsi volil 3,5lb ale bude to na ukor akce prutu v tomhle rozmezi jake mas ty je tezke si zvolit optimalni prut snad zlata stredni cesta 3lb cusek

                                NŠpek - Profil | Út 14.2.2012 11:30:57

                                mitchell Kaprový prut Mitchell Elite Carp 363 koukni na ne... sou super

                                  NŠpek - Profil | Út 14.2.2012 11:29:59

                                  ahoj já mam tyto a sem apsolutně spokojeny c http://www.zachytame.cz/img/p/466-942-large.jpg

                                    Ndosec - Profil | Út 14.2.2012 11:28:28

                                    Luky61 - >> podle toho co čtu tak chceš takovej univerzál co zvládne všechno :-))