Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | Po 9.2.2015 21:02:14

mildas - Quinn >> no nevím teda jestli si možu zajít s flintu kde chcu a kropit kormoše

    Nmildas - Quinn - Profil | Po 9.2.2015 19:56:03

    PYTLAKS >> uz muze strilet, kdo chce. Jsou lini nebo nemotivovani, zadna administrativa v tom neni.

      NPYTLAKS - Profil | Po 9.2.2015 19:54:05

      proč je u nás tak složité je lovit,spousta myslivců na to prdí jen kvůli administrativě:-((

        NVýr - Profil | Po 9.2.2015 14:28:33

        včera skončil jeden...dnes päť.....najaké migrujúce kŕdle sa tu zastavili......po vode plávali zabité kilové podustvy

          NJaryn 64 - Profil | Pá 6.2.2015 19:18:02

          Gašpi >> Moc hezký video. To by měli dávat
          na ČT 2 místo večerníčku, aby z juniorů nevyrůstali cíťové a nedej
          bože ochranáři.

            Nbenito - Profil | Pá 6.2.2015 12:52:13

            Páni! Dobrá práca!Ďakujem!

              NGašpi - Profil | Pá 6.2.2015 11:23:05

              Jejich logo

                NGašpi - Profil | Pá 6.2.2015 10:54:19

                To to video není pro dámičky, žádné mazlení s ptáčkama cucy pusy. Záběry přímo z lovu po 1min.

                https://www.youtube.com/watch?v=h-QQGgiSP_M

                  NGašpi - Profil | Čt 5.2.2015 11:49:47

                  Všem střelcům černé smrti jest dán ke cti tento terč.

                    NVýr - Profil | Čt 5.2.2015 11:25:15

                    Petr.OVA >> u nás už aj "zelený plebs" v TV povedal ....sú premnožené a strieľajú sa tak že všetko bude časom OK.....chýbalo mi tam iba trochu sebareflexie- niečo v duchu my zelení idioti sme to dosť dlho blokovali a nemuseli sme - nedošlo by to ža tak ďaleko

                      NMichal - Profil | Čt 5.2.2015 11:24:01

                      Gašpi >> :-)

                        NVýr - Profil | Čt 5.2.2015 11:15:29

                        Petr.OVA >> medializácia často veci zázračne urýchľuje.....

                          NGašpi - Profil | Čt 5.2.2015 11:08:01

                          Michal >> Motivace pro střelce, zabije kormorána a má i candáta nebo štiku.

                            NMichal - Profil | Čt 5.2.2015 11:04:21

                            Gašpi >> je mi to jasný, jste líní si ryby nachytat sami, tak si počkáte, až je naloví kormoráni a ty pak sejmete :-)

                              NGašpi - Profil | Čt 5.2.2015 11:04:08

                              bowman >> A pak kde jsou na Hlučíně Ti candáti, že ?

                                Nbowman - Profil | Čt 5.2.2015 10:58:05

                                Gašpi >> Hustý :-((((

                                  NGašpi - Profil | Čt 5.2.2015 10:55:11

                                  Mrtvý kormorán dobrý kormorán.

                                    NPYTLAKS - Profil | Čt 5.2.2015 10:43:51

                                    Petr.OVA >> pěkná práce:-))

                                      NVýr - Profil | Čt 5.2.2015 10:37:32

                                      Petr.OVA >> veľmi pekne....
                                      Inak by ma zaujímalo ako je to u vás teraz legislatívne s odstrelom.....furt to rozhodujú kraje...alebo už nie je chránený či ako.....a vôbec zdá sa mi nejak ticho....rybári na webe nič nehovoria...ako keby ich nebolo.....teda tu je naozaj minimum.

                                        NGašpi - Profil | Čt 5.2.2015 10:34:13

                                        Petr.OVA >> Borec na konec ! chudáčci ptáčci :D