Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NmarasOV - Profil | St 11.3.2015 17:50:27

Petr.OVA >> Sice chápu,že to kilo by bylo lepší,ale i tak moooc pěkné ,záslužná činnost to se cení...

    NVýr - Profil | St 11.3.2015 8:41:56

    Petr.OVA >> netreba hádzať fluntu do žita :-).......tie symbolické tri kúsky sa iste ešte nájdu.....verím že sa určite objavia preťajujúce hejná.....tu sa teraz objavilo hejno, ktoré bolo celú zimu niekde inde...len chýbajú zamrznuté veľké plochy....

      NPYTLAKS - Profil | St 11.3.2015 8:30:25

      Petr.OVA >> i tak je to úctyhodné číslo:-)

        NPYTLAKS - Profil | Út 3.3.2015 21:59:36

        Petr.OVA >> :-)

          NJaryn 64 - Profil | Út 3.3.2015 21:54:08

          Petr.OVA - 3.3.2015 21:17:28 >> Já Ti věřím, že tu stovku pokoříš.
          Za ten obětovanej čas a za tu píli si to zasloužíš! Držím palce, ale
          i kdyby to nevyšlo, tak jsi odvedl fantastický výkon!





























          §

            NPYTLAKS - Profil | Út 3.3.2015 21:47:08

            Petr.OVA >> to příjde:-)

              NJaryn 64 - Profil | Út 3.3.2015 19:58:58

              Výr >> Střelci jako jste Ty a Petr si nezaslouží medaili,
              Vy si zasloužíte ŘÁD !!!

                NPYTLAKS - Profil | Po 2.3.2015 22:30:24

                Výr >> moc šikovný pejsek.-)

                  NBono 27,15 - Profil | Po 2.3.2015 9:32:32

                  Výr >> sikovny(a)

                    NRasto. - Profil | Ne 22.2.2015 8:26:08

                    Hrubian >> príď ku mne ..tu ich je dost..a máš to kúsok...len sa nemôže strieľať.ale z toho sa možno ty vysekas :-)

                      NOkuník - Profil | So 21.2.2015 21:10:00

                      Petr.OVA >> Parádní číslo tak ještě 10ks ať se zadaří.

                        NJaryn 64 - Profil | Út 17.2.2015 22:06:11

                        Petr.OVA >> To už je fakt super číslo.
                        Mít na hlavě, tak smekám.

                          NVýr - Profil | Út 17.2.2015 21:56:46

                          Hrubian >> je ich stále menej :-)

                            NHrubian - Profil | Út 17.2.2015 15:22:41

                            Petr.OVA >> +Výr: Páni, úprimne Vám závidím, že ich máte v revíri. Samozrejme z poľovníckeho a nie rybárskeho hľadiska.

                              NVýr - Profil | Út 17.2.2015 11:51:11

                              Klobúk dole....

                                NVýr - Profil | Út 10.2.2015 12:22:47

                                ....dnes jeden

                                  Nbowman - Profil | Po 9.2.2015 22:19:06

                                  Gašpi >> Pěkné video člověka vždy potěší :-))

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 9.2.2015 21:40:41

                                    mildas - Quinn >> zbroják,lovecký lístek mám,jen nejsem členem žádného sdružení

                                      Nmildas - Quinn - Profil | Po 9.2.2015 21:23:45

                                      PYTLAKS >> no, to fakt nemuzes. Jestli mas za administrativni problemy tohle, tak se omlouvam, jsem neduvtipny.