Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

TEZAR - Profil | Po 29.12.2014 16:51:05

Petr.OVA >>Paráda!

    Gašpi - Profil | Ne 28.12.2014 10:56:11

    lando >> Výra na ně, on by jim vačechral peří i ta jeho šikovná fenečka.

      lando - Profil | Ne 28.12.2014 10:50:04

      Toto je zaber z hrona č 5. zimovisko ryb je 200m vysšie. Tieto sa tam chodia každy den stravovat. Za par rokov tu už nebude žiadna ryba.

        Gašpi - Profil | Ne 28.12.2014 10:01:16

        Výr >> Holka šikovná.

          Výr - Profil | Pá 26.12.2014 12:19:08

          Dnes......

            Rasto. - Profil | Út 9.12.2014 6:30:03

            Hrubian >> si sa mohol ozvat...pozval by som vas aspon na grog ked uz nam to tu cistite...

              Hrubian - Profil | Út 9.12.2014 0:01:10

              Rasto. >> Bol som tam vo vašom okolí na jazerách na kačice a trocha sa nám tam priplietli aj tie čierne. Moc sa nám ale nedarilo, celkovo boli ulovené len 4 čierne kačky.

                PYTLAKS - Profil | Po 8.12.2014 20:39:05

                mildas - Quinn >> tož to je potom jiná:-)

                  mildas - Quinn - Profil | Po 8.12.2014 20:37:47

                  PYTLAKS >> tak tomu rikejme autocenzura. Ja nemuzu mit zbran.

                    Rasto. - Profil | Po 8.12.2014 20:19:14

                    Výr >> u nas na jazerach ich je dost...odhad takych 40ks..a ludia na to ebu...aj ked tam sa asi realne strielat ani neda bo by si pic.ol nejakeho domorodca

                      PYTLAKS - Profil | Po 8.12.2014 19:45:41

                      mildas - Quinn >> proč psychotesty?to se nedělá:-)

                        Výr - Profil | St 3.12.2014 11:20:11

                        Petr.OVA >> U mňa nie sú nijaké hejná,,,,ani zimujúce ani migrujúce.....aj prieskumníkov sme zastrelili......ostáva už len taktika ruskej armády.....počkať kedy primrzne.

                          Jarda Bořek Stavitel - Profil | St 3.12.2014 7:42:44

                          mildas - Quinn >> Z toho bych si, na tvém místě, hlavu nedělal. Podívej se, kdo všechno běhá s flintou po lese a kolikrát ročně je napadne, že by mohl poslat kuli támhle do toho křoví, kde se něco asi hýbe...
                          Pokud ti nebrání žádný škraloup, s chutí do toho.

                          Samozřejmě pokud máš ale o svém konnání pochybnosti, pak není co řešit a chápu.

                            mildas - Quinn - Profil | Út 2.12.2014 20:01:18

                            Jarda Bořek Stavitel >> to ne, spíš psychotesty :-)

                              Michal - Profil | Út 2.12.2014 19:41:14

                              Jarda Bořek Stavitel >> jasně, na BUK není ZP třeba :-) BUK by byl ideální, vyplašit a pak odpálit vedle hejna :-)

                                Jarda Bořek Stavitel - Profil | Út 2.12.2014 19:26:12

                                mildas - Quinn >> Já vím, ten škraloupek.
                                Naštěstí k tomu, aby šel ten parazit k zemi, není třeba ZP. :-)

                                Petr.OVA: Vidím, že jako důchodce, nemáš vůbec čas. Kolik dnes?

                                  mildas - Quinn - Profil | Út 2.12.2014 19:11:20

                                  Jarda Bořek Stavitel >> v téhle zemi není zkušební komisař, který by mi ZP vydal.

                                    Jarda Bořek Stavitel - Profil | Út 2.12.2014 13:09:02

                                    Petr.OVA >> Petře, měl bys Milánkovi už poslat kontakty na zkušební komisaře pro získání ZP. Ona je to dobrá duše, dlouho stát opodál nevydrží. Nesnesl by sám sebe.. :-)

                                    EDIT: K rybníku už trefí sám!

                                      mildas - Quinn - Profil | Po 1.12.2014 22:53:50

                                      Petr.OVA >> me trosicku seres, bo nastavujes zrcadlo memu lemplovstvi. :-)