Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

Nmildas - Quinn - Profil | Po 1.12.2014 20:35:27

Petr.OVA >> ušetřils cca 400 kg ryb. Za sebe Ti (bez ironie) děkuji.

    NVýr - Profil | Pá 14.11.2014 11:18:58

    http://www.ta3.com/clanok/1050346/aplikacia-o-berli​nskom-mure-kormorany-komplikuju-vylov.html
    o kormoránovi od 5:30min.
    Pekná reprortérska sra*ka.......buď to mám zlé informácie alebo súdruhovia niekde urobili chybu......"do Čiech priletí zimovať 100.000 kormoráních párov"...."vedci si nárast populácie kormorána nevedia vysvetliť"......to sú skutočné informačné perly.....

    Ja osobne držím kormoránom palce aby komplikovali výlovy čoraz viac.....

      Njehla - Profil | Pá 26.9.2014 12:40:31

      Výr >> Není nad správnou registraci černejch...:-)))

        NVýr - Profil | Pá 26.9.2014 8:54:38

        Myslím že tie ani neodleteli....

          Ntilak - Profil | Pá 26.9.2014 7:14:55

          Výr >> nestraš,už nebodaj prilietajú?

            NVýr - Profil | Čt 25.9.2014 23:18:31

            ....ja som zaregistroval prvého prieskumníka a kamarát tiež zaregistroval prvého prieskumníka.....tak sme ich odregistrovali.

              NMichal - Profil | Čt 25.9.2014 20:44:27

              Petr.OVA >> jo takhle to máš vymyšlený :-) tak ne že to pak budeš flákat :-)

                NMichal - Profil | Čt 25.9.2014 20:18:37

                Petr.OVA >> průzkumníka ?! zab ho, aby nemohl předat zprávy :-)

                  Nbowman - Profil | St 20.8.2014 18:11:57

                  Výr >> Pěkný výřad.Některé kousky jsou přímo" kapitální" :-) Držím palce ať tě to nepřestane bavit.

                    N85 32 56 - Profil | St 20.8.2014 17:15:45

                    Výr >> velmi pekné

                      NVýr - Profil | St 20.8.2014 17:13:25

                      85 32 56 >> ...a aby si si nemyslel že sa mi ľahko hovorí alebo že neviem o čom hovorím....toto je moja práca s pred dvoch rokov.

                        NVýr - Profil | St 20.8.2014 17:07:25

                        Petr.OVA >> Mladý kormorán je z gastronomického hľadiska rovnocenný s hovädzím mäsom.....jedol som .....a ak budem mať možnosť ....mladého už nikdy neodhodím.

                          NVýr - Profil | St 20.8.2014 17:04:58

                          85 32 56 >> Lov týchto vtákov je finančne náročný-treba vela patronov a minie sa aj dosť benzínu......to je pravda.....keby ale všetci rybári na Orave zaplatili za uloveného vtáka 10,-EUR (20 ?...30?).....lov by začal byť zaujímavý......na Slovensku je 50.000 poľovníkov......a viac ako 100.000 rybárov......keby dal každý na odstrel 1,5 EUR čo myslíš ?.....dalo by sa z toho zafinancovať odstrel 2-3000ks kormoránov ?......určite áno.....ALE nikomu sa NECHCE....
                          ....a prepáč...KAŽDÝ má "tvoju" výhovorku......zaplať si odstrel jedného kormorána.....daj za jedného fľašu koňaku....10 EUR alebo dve krabice nábojov.....hocičo čo bude pre poľovníka kamaráta zaujímavé....keď sa ti to zdá veľa poskladajte sa 2-3-5......všetko ostatné sú len PLANÉ VÝHOVORKY ľudí, ktorím sa nechce.....a stojí im to max. za pár nadávok na webe....v krčme alebo na schôdzi....taká je pravda. Pre poľovníka streliť 10ks nie je kumšt....keď chce alebo je motivovaný.
                          "Kúp si svojho kormorána".....ak nechceš.....nenadávaj na EU....tých.....hentých....a tak podobne.....každý to má za seba vo svojich rukách.

                            N85 32 56 - Profil | St 20.8.2014 15:22:49

                            Petr.OVA >> oni skor vysokú zver,trofeje na stenu ,lov z posedu.Lov týchto vtákov je finančne náročný-treba vela patronov a minie sa aj dosť benzínu.To mi vravel brat,je polovník

                              Nmildas - Quinn - Profil | St 20.8.2014 13:44:14

                              85 32 56 >> aha.

                                N85 32 56 - Profil | St 20.8.2014 13:08:36

                                mildas - Quinn >> Kamarádov mám 5.Ale je problém ich presvedčiť,kormorán nieje pre nich zaujímavá polovačka:(

                                  N85 32 56 - Profil | St 20.8.2014 12:43:47

                                  Výr >> asi najviac ma sere zničená Orava :(

                                    Nmildas - Quinn - Profil | St 20.8.2014 12:42:51

                                    85 32 56 >> ale muzes. Nemas kamarady ?

                                      N85 32 56 - Profil | St 20.8.2014 12:40:48

                                      mildas - Quinn >> Aha dakujem :) ja asi nie,nemožem zariadiť,nemám flinku a niesom u polovníkov:)

                                        Nmildas - Quinn - Profil | St 20.8.2014 12:31:12

                                        85 32 56 >> to bylo pro Tebe.