- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kúp si svojho kormorána
Vážení priatelia,Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní
Máte radi kormorána ?
A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%
B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%
C) Kormorán mi je ukradnutý.2%
D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%
E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%
F) Kormorána treba chrániť.5%
Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
62x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
Nmildas - Quinn - Profil | Po 1.12.2014 20:35:27
Petr.OVA >> ušetřils cca 400 kg ryb. Za sebe Ti (bez ironie) děkuji.
NVýr - Profil | Pá 14.11.2014 11:18:58
http://www.ta3.com/clanok/1050346/aplikacia-o-berlinskom-mure-kormorany-komplikuju-vylov.html
o kormoránovi od 5:30min.
Pekná reprortérska sra*ka.......buď to mám zlé informácie alebo súdruhovia niekde urobili chybu......"do Čiech priletí zimovať 100.000 kormoráních párov"...."vedci si nárast populácie kormorána nevedia vysvetliť"......to sú skutočné informačné perly.....
Ja osobne držím kormoránom palce aby komplikovali výlovy čoraz viac.....
o kormoránovi od 5:30min.
Pekná reprortérska sra*ka.......buď to mám zlé informácie alebo súdruhovia niekde urobili chybu......"do Čiech priletí zimovať 100.000 kormoráních párov"...."vedci si nárast populácie kormorána nevedia vysvetliť"......to sú skutočné informačné perly.....
Ja osobne držím kormoránom palce aby komplikovali výlovy čoraz viac.....
NVýr - Profil | Čt 25.9.2014 23:18:31
....ja som zaregistroval prvého prieskumníka a kamarát tiež zaregistroval prvého prieskumníka.....tak sme ich odregistrovali.
NMichal - Profil | Čt 25.9.2014 20:44:27
Petr.OVA >> jo takhle to máš vymyšlený :-) tak ne že to pak budeš flákat :-)
NMichal - Profil | Čt 25.9.2014 20:18:37
Petr.OVA >> průzkumníka ?! zab ho, aby nemohl předat zprávy :-)
Nbowman - Profil | St 20.8.2014 18:11:57
Výr >> Pěkný výřad.Některé kousky jsou přímo" kapitální" :-) Držím palce ať tě to nepřestane bavit.
NVýr - Profil | St 20.8.2014 17:13:25
85 32 56 >> ...a aby si si nemyslel že sa mi ľahko hovorí alebo že neviem o čom hovorím....toto je moja práca s pred dvoch rokov.
NVýr - Profil | St 20.8.2014 17:07:25
Petr.OVA >> Mladý kormorán je z gastronomického hľadiska rovnocenný s hovädzím mäsom.....jedol som .....a ak budem mať možnosť ....mladého už nikdy neodhodím.
NVýr - Profil | St 20.8.2014 17:04:58
85 32 56 >> Lov týchto vtákov je finančne náročný-treba vela patronov a minie sa aj dosť benzínu......to je pravda.....keby ale všetci rybári na Orave zaplatili za uloveného vtáka 10,-EUR (20 ?...30?).....lov by začal byť zaujímavý......na Slovensku je 50.000 poľovníkov......a viac ako 100.000 rybárov......keby dal každý na odstrel 1,5 EUR čo myslíš ?.....dalo by sa z toho zafinancovať odstrel 2-3000ks kormoránov ?......určite áno.....ALE nikomu sa NECHCE....
....a prepáč...KAŽDÝ má "tvoju" výhovorku......zaplať si odstrel jedného kormorána.....daj za jedného fľašu koňaku....10 EUR alebo dve krabice nábojov.....hocičo čo bude pre poľovníka kamaráta zaujímavé....keď sa ti to zdá veľa poskladajte sa 2-3-5......všetko ostatné sú len PLANÉ VÝHOVORKY ľudí, ktorím sa nechce.....a stojí im to max. za pár nadávok na webe....v krčme alebo na schôdzi....taká je pravda. Pre poľovníka streliť 10ks nie je kumšt....keď chce alebo je motivovaný.
"Kúp si svojho kormorána".....ak nechceš.....nenadávaj na EU....tých.....hentých....a tak podobne.....každý to má za seba vo svojich rukách.
....a prepáč...KAŽDÝ má "tvoju" výhovorku......zaplať si odstrel jedného kormorána.....daj za jedného fľašu koňaku....10 EUR alebo dve krabice nábojov.....hocičo čo bude pre poľovníka kamaráta zaujímavé....keď sa ti to zdá veľa poskladajte sa 2-3-5......všetko ostatné sú len PLANÉ VÝHOVORKY ľudí, ktorím sa nechce.....a stojí im to max. za pár nadávok na webe....v krčme alebo na schôdzi....taká je pravda. Pre poľovníka streliť 10ks nie je kumšt....keď chce alebo je motivovaný.
"Kúp si svojho kormorána".....ak nechceš.....nenadávaj na EU....tých.....hentých....a tak podobne.....každý to má za seba vo svojich rukách.
N85 32 56 - Profil | St 20.8.2014 15:22:49
Petr.OVA >> oni skor vysokú zver,trofeje na stenu ,lov z posedu.Lov týchto vtákov je finančne náročný-treba vela patronov a minie sa aj dosť benzínu.To mi vravel brat,je polovník
N85 32 56 - Profil | St 20.8.2014 13:08:36
mildas - Quinn >> Kamarádov mám 5.Ale je problém ich presvedčiť,kormorán nieje pre nich zaujímavá polovačka:(
N85 32 56 - Profil | St 20.8.2014 12:40:48
mildas - Quinn >> Aha dakujem :) ja asi nie,nemožem zariadiť,nemám flinku a niesom u polovníkov:)
Čtenáři této diskuse také sledují
NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla53132
NO muškách, umělých34433
NPovídání JEN o vázání a muškách22019
NGalerie muškařských navijáků602
NSměnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek1316
NMuškaři a bigbít7854
NBambusák a vyroba797
NSpey & Salmon516
NKarel Křivanec - Legenda36
NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří??153
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
PoNO muškách, umělých 34433
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














