Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

Nmildas - Quinn - Profil | St 20.8.2014 12:29:34

Kdyby kazdy z nas zaridil smrt jednoho ptaka, je po problemu. A to neni pro nikoho problem ani casovy ani financni.

    NVýr - Profil | St 20.8.2014 9:32:34

    85 32 56 >> snaha riešiť tento problém je .....ale minimálna.....zo strany rybárov. Tento problém je problém rybárov a nie problém EU.....rybári by ho vyriešiť dokázali ale museli by chcieť.

      N85 32 56 - Profil | Po 18.8.2014 16:36:45

      Výr >> asi nieje za tie roky snaha tento problém riešiť,v EU maju asi ine starosti :)

        NVýr - Profil | Po 18.8.2014 16:13:34

        Petr.OVA >> no práve že som nad vecou.....a viem že u niektorých jedincov je to marné...je to marné.....je to marné.....tak to vyriešim ako mi sedliacky rozum káže.

          NVýr - Profil | Po 18.8.2014 16:12:28

          Hrubian >> :-D

            NVýr - Profil | Po 18.8.2014 16:11:48

            85 32 56 >> kormorán k nám nelieta preto že má v mori málo rýb ale preto že more zamrzne a on tiahne na juh....v minulosti tu boli rieky zamrznuté tak tu nemal čo hľadať....a samozrejme ich stav bol výrazne nižší lebo sa lovil a vajcia sa konzumovali.....

            Odstrel pomože AK SA BUDE robiť v miere, ktorú si vyžaduje momentálny stav......vystrieľať sa dá všetko.....aj snežný leopard......ide len o to komu na tom záleží a koľko mu je to hodné.....rybárom na tom nezáleží (väčšine) lebo kapra sa to týka len okrajovo....

              N85 32 56 - Profil | Po 18.8.2014 15:07:25

              Výr >> Ale ako docieliť aby kormorán k nám vobec nelietal?Asi bude aj problém v moriach je málo rýb,vela sa lovia trolingovými sietami.Potom nemá kormorán inú možnosť ako hladať potravu aj vo vnútrozemí:( Podla Teba odstrel a ničenie vajec niečomu pomože?Je ich strašne vela :(

                NPctrosak - Profil | Ne 17.8.2014 21:08:08

                :-ddddddddddddddddddddd

                  NHrubian - Profil | Ne 17.8.2014 20:23:11

                  Výr >> Dávaj si naňho pozor. Je to inštalatér s katanou a má problém so zemepisom a pravopisom (asi preto, že sa rýmujú).

                    NVýr - Profil | So 16.8.2014 15:05:58

                    Blue >> Idiotov tebe podobných je plný web........ani vysvetľovať už to nemám chuť.....vráť sa k svojim kaprom a namasti si mozog ty namastená kapsa.

                      NRasto. - Profil | So 16.8.2014 7:10:40

                      Blue >> a mapu poznas ked uz o kormoranoch toho moc nevies?

                        NBlue - Profil | So 16.8.2014 1:51:44

                        Výr >> Vrat se za Dunaj když se neumíš chovat.

                          NVýr - Profil | Pá 15.8.2014 22:33:51

                          Blue >> a podľa mňa si len idiot :-)

                            NBlue - Profil | Pá 15.8.2014 19:51:10

                            Dle mě dobrý pokus jak si namastit kapsu :-)

                              NVýr - Profil | Pá 15.8.2014 17:29:55

                              .

                                NVýr - Profil | Út 20.5.2014 14:09:22

                                inak ja som sa pripojil....

                                http://www.straka.eu/tag/rybari/

                                "Existuje tedy podle Vás nějaké řešení?

                                Mým cílem je účinný a celoevropský management populace kormorána, zahrnující i likvidaci vajec a přímý odstřel. Zároveň mám na zřeteli implementaci příslušných směrnic EU do naší národní legislativy – vždyť například na Slovensku se kormorán může lovit bez zbytečných formalit díky paušální výjimce."

                                  Nmildas - Quinn - Profil | St 5.3.2014 18:09:19

                                  Hrubian >> vidíš je, kurvy mazaný ?!

                                    NRasto. - Profil | St 5.3.2014 15:11:38

                                    ked sa budu maskovat ako papagaje vlnkovane tak by sme ich mohli odchytavat a predavat

                                      NHrubian - Profil | St 5.3.2014 14:42:04

                                      mildas - Quinn >> Ale maskovali sa parádne. Ešte aj z blízka vyzerali ako kormorány.

                                        Njehla - Profil | St 5.3.2014 14:26:42

                                        mildas - Quinn >> v takovým množství lítají jen na podzimní akce okolo Sv. Martina..:-))