Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

Ngeorge87 - Profil | So 1.2.2014 21:14:44

Výr >> Stále mám záujem o pár operencov. Potrebujem im ale odobrať vzorky obličiek. Pôjde to? Ak by sa plánoval ďalší lov poprosím o SZ.

    NVýr - Profil | So 1.2.2014 21:12:19

    U nás ako obyčajne - zlé počasie = dobré počasie na lov. Za dva dni asi 8. Ale zlé= dobré počasie vlastne končí.....oteplenie prinesie opäť úbytok úlovkov. Dnes však zaznamenaný prelet asi 500ks.....doteraz nevídané množstvo.


    Čo je však zaujímavé.....dnes som konečne zrealizoval dlho očakávanú degustáciu mladého kormorána....a.....výborné. Niečo ako hovedzie mäso.....
    Prsia udusené na cibuľke a cesnaku....na bielom víne....omáčka s hubami....druhá so slivkovým lekvárom.....obe veľmi dobré. Proste je to jedlé.

      NHrubian - Profil | Ne 26.1.2014 22:33:53

      Výr >> Ak by si s nimi náhodou potreboval pomôcť, daj vedieť.

        NVýr - Profil | Ne 26.1.2014 0:19:51

        Hrubian >> nájdu si kľud a žranicu....
        Tu nie je teraz nič.....ale začína mrznúť tak uvidíme

          NHrubian - Profil | Pá 24.1.2014 23:15:34

          Rasto. >> Niečo na tom bude...

            NRasto. - Profil | Pá 24.1.2014 22:40:45

            Hrubian >> nieje ryba nieje kormoran

              NHrubian - Profil | Pá 24.1.2014 22:08:43

              Výr >> Na Hrone medzi Žarnovicou a Žiarom nad Hronom je ich jak húb po daždi, stále ich tam vídam. Pred dvoma týždňami, keď som išiel okolo, sa zdvihol z hladiny pri R1 asi 50 ks kŕdeľ, som nechcel veriť vlastným očiam. Bol som cez vianočné prázdniny pozrieť aj na Váhu pod RK, ale nevidel som tam žiadneho.

                NVýr - Profil | Pá 24.1.2014 19:17:25

                Petr.OVA >> súradnice som vygooglil....
                inak tu prakticky nič

                  NVýr - Profil | Pá 24.1.2014 19:14:17

                  Petr.OVA >> len im napíš.....ja mám jeden (z troch) presne odtiaľ....a poslali mi aj dekrét nálezcu.....aj som im napísal že bol strelený....

                    NMeppsko - Profil | Pá 24.1.2014 13:34:15

                    Petr.OVA >> haha mal by si im napísať, že je dole :)
                    http://www.luomus.fi/english/zoology/contact/ringin​gcentre.htm

                      NVýr - Profil | Út 24.12.2013 15:53:40

                      Petr.OVA >> :-D :-D :-D

                      PF 2014......všetko dobré a presnú mušku :-)

                        NVýr - Profil | Út 3.12.2013 17:34:27

                        Petr.OVA >> možno nejak tušia že to miesto na spanie nie je celkom bezpečné :-D

                          NRasto. - Profil | Čt 21.11.2013 20:30:32

                          Petr.OVA >> celkom si to tu ozivil a za to ti dik

                            Nzetfly - Profil | Čt 21.11.2013 16:41:15

                            Petr.OVA >> "Medaila" dnes dorazila. Ďakujem.

                              Nbowman - Profil | St 20.11.2013 21:48:02

                              Petr.OVA >> Asi nějaká nová "viróza" ne ??? S těma se letos roztrhl doslova pytel :o))))

                                NRasto. - Profil | Po 18.11.2013 20:27:30

                                Výr >>podla mna par adeptov na vykostenie by sa aj tu na webe naslo ;)

                                  NVýr - Profil | Po 18.11.2013 18:38:14

                                  Petr.OVA >> za fľašku sa možno s nejakým patológom dohodneš :-D

                                    NRasto. - Profil | Po 18.11.2013 17:18:08

                                    Výr >> len pokus o vtip :-)

                                      NVýr - Profil | Po 18.11.2013 17:06:20

                                      Rasto. >> no veď to vidím....na Váhu som videl vydru a tá mala hlavu ako môj pes

                                        NRasto. - Profil | Po 18.11.2013 17:05:33

                                        Výr >> sak to je len hlava!