Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NRybinoha - Profil | St 5.2.2014 18:40:41

Petr.OVA >> dají se na to chytat ryby?

    NVýr - Profil | St 5.2.2014 15:54:59

    mildas - Quinn >> určite nie

      Nmildas - Quinn - Profil | St 5.2.2014 15:52:52

      Petr.OVA >> zabiji je to alespon ?

        NHrubian - Profil | St 5.2.2014 15:38:41

        Petr.OVA >> Tvoja fotka je v každom prípade farebnejšia a podľa mňa aj krajšia. Byť vedcom, určite by som žiadal o povolenie na jej použitie vo vedeckej práci o škrkavkách.

          NRasto. - Profil | St 5.2.2014 15:35:41

          z oboch fotiek je mi k bliti

            Njehla - Profil | St 5.2.2014 15:10:54

            Petr.OVA >> no, u tohohle kormoše fakt nikdo nepolituje...ale chuť ho vochutnat by mi to teda taky drobet sebralo...hnusnej pták! :-)

            Ty máš tu fotku fakt mnohem pohlednější..:-)

              Ngeorge87 - Profil | Út 4.2.2014 16:29:34

              Petr.OVA >> očakávam,že to bude špinavá práca. Vzorky budú spadať do kategórie biologický materiál-potencionélne infekčné-možnosť kontaminácie parazitami. Ale na to sme pripravení.

                Ngeorge87 - Profil | Út 4.2.2014 15:47:48

                Výr >> záujem mám. Dúfam, že počasie výjde. Pre mňa by bolo najlepšie keby som sa mohol zúčastniť na love a hneď si odobrať vzorky. Aby to bolo aspoň ako tak relevantné potrebujem to odobrať do sterilných vzorkovníc a pokiaľ možno tak aby mi do toho nikto nekašlal atď. (prenos nechcených baktérií). Po konečných dnešných konzultáciach vypadol chlapík s hlavami. Zobral by som teda nejaké vzorky pečene, čriev a obličieka možno tuku. OBLIČKY sú pre mňa hlavné aj keď to asi bude problém. V SZ posielam moje telefónne číslo.
                Ideálne cez víkend ale v prípade potreby to pôjde aj cez pracovný týždeň (tá poľovačka, zavolať možete kedykoľvek.)

                  NVýr - Profil | Út 4.2.2014 13:46:04

                  george87 >> ak máš o tie vtáky záujem napíš ako si to predstavuješ...
                  hoci teraz to nevyzerá dobre lebo je teplo.

                    NVýr - Profil | Út 4.2.2014 13:44:56

                    Petr.OVA >> tie parazity majú všetky v žalúdku....prázdnom či plnom.....preto to kamarát nechce ani jesť....ale je to len predsudok......mäso je luxusné.

                      NBono 27,15 - Profil | Út 4.2.2014 10:06:14

                      Já ty mrchy viděl na Berounce nad Berounem. Sice jen pár kousků, ale jsou tam.

                        Njehla - Profil | Út 4.2.2014 9:20:45

                        Petr.OVA >> pak že kapr je k ničemu! :-))) Jako hrdelní ucpávka nádherně supluje lososovitou rybu...:-) Díky tomu trnu na začátku hřbetní ploutve se asi špatně vyplivuje..

                          NOkuník - Profil | Po 3.2.2014 19:21:54

                          Petr.OVA >> No tak to je opravdu zvláštní zjištění, možná i šokující. To vypadá jako nějaký parazit.

                            NVýr - Profil | Ne 2.2.2014 21:52:38

                            george87 >> tak že ako...nejaké urgány dokážem zmraziť...celé kusy nie....

                              NVýr - Profil | Ne 2.2.2014 21:51:45

                              Petr.OVA >> gratulácia......to je výkon hodný poklony.

                                Ngeorge87 - Profil | Ne 2.2.2014 10:28:04

                                Výr >> ono tie časti kormorána sa volia podľa toho kto má o čo záujem. Je to prvý pokus a idem do toho viac menej na slepo. Ale hádam ho už nejako vykuchám.

                                  NVýr - Profil | Ne 2.2.2014 1:21:38

                                  george87 >> vravel si hlavu....obličky veru nenájdem....keby tak pečeň.....niečo komplikovanejšie nemáš ?

                                    Nbowman - Profil | So 1.2.2014 21:28:34

                                    Výr >> Udělej klasický gulášek.Lepší jsi ještě nejedl :o))

                                      Ngeorge87 - Profil | So 1.2.2014 21:19:38

                                      Výr >> Na začiatok tak 3 postačia. Potrebujem prvé vzorky na základne analýzy. Potom sa uvidí či z toho niečo bude. Nie som síce odborník na anatómiu vtákov ale mám pocit, že s tým odoberaním obličiek bude problém.

                                        NVýr - Profil | So 1.2.2014 21:16:23

                                        george87 >> prepáč ja som na teba úplne zabudol.....koľko ks potrebuješ?