Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NVýr - Profil | Po 18.11.2013 17:04:33

woe....tá vydra je dáka malá
Inak bociana čierneho by som nehádal lebo je ich tak málo že som nepredpokladal že z neho máš zobák.

    NHrubian - Profil | Ne 17.11.2013 23:00:08

    zetfly >> Bol som teraz cez víkend v Tatrách, tak som skočil pozrieť aj môj domovský revír v Kežmarku. Zatiaľ tam ešte neboli, ale jeden kamoš, čo má záhradku nad Turbínou, mi vravel, že už tam jedného čierneho prieskumníka videl lietať. V každom prípade, u nás sme na nich pripravení. Streliva je dosť. Len by to bolo potrebné koordinovať aj so susednými revírmi.

      Nzetfly - Profil | Ne 17.11.2013 16:48:28

      Hrubian >> Na Poprade v Orlove. To je môj domovský a najviac navštevovaný revír. Aj keď čoraz častejšie ide skôr len o tréning hodov ako o lov :-((
      Film "Mucha" začína pasážou ako pohľadná slečna "muškári" v telocvični, myslím si, že ak sa "nezaktívnime" a nevezmeme rozum do hrsti a nepriložíme svoj diel k dielu, a zostaneme v pozícií "čakateľa", tak nám zostane asi len toto.

        NHrubian - Profil | Ne 17.11.2013 16:37:18

        zetfly >> Kde na Poprade? Keďže sa momentálne dá loviť už len od Strážok dole, predpokladám, že to bolo niekde nižšie.

          Nzetfly - Profil | Ne 17.11.2013 16:05:50

          LSD >> Tady vládne pasivita ...... toto mi čosi pripomína - nie je to náhodou môj názor na "aktivitu" nás slovákov ? :-))))))

            Nzetfly - Profil | Ne 17.11.2013 16:02:30

            Petr.OVA >> Ďakujem za gratuláciu k úspechu :-) Naviedol si ma vlastne svojími indíciami Ty.
            Mimochodom dnes som počas lovu na Poprade niekoľkokrát pozoroval letku čiernych kandidátov na materiál na "medaily". Smutný pohľad, aj keď pred cca desiatimi rokmi som sa pohľadu na kormoša dá sa povedať, že tešil.

              Nzetfly - Profil | Ne 17.11.2013 15:57:03

              Rasto. >> aj mňa ten zamietnutý čáp pomýlil. No na druhej strane mi po opätovnom prečítaní vychádzalo len toto. A trochu pomohla vedomosť o rozdielnych stravných skladbách bieleho a čierneho bociana.

                NLSD - Profil | Ne 17.11.2013 15:37:41

                Petr.OVA >>
                jj, přistoupili k soutěži aktivně
                tady vládne pasivita, jako ve všem

                PS zobák jako přívěšek mám
                :-)

                  NRasto. - Profil | Ne 17.11.2013 15:32:55

                  Petr.OVA >> samozrejme mas pravdu treba to presne specifikovat...kazdopadne ja nelutujem ja uz svoj privesok z kormorana mam :-)

                    NLSD - Profil | Ne 17.11.2013 15:31:40

                    Rasto. >>
                    já taky, proto jsem tam místo kormoše napsal toho morčáka
                    :-(

                      NRasto. - Profil | Ne 17.11.2013 15:29:50

                      Petr.OVA >> no to si nas dostal :-) hlavu som si polamal ked si napisal ze gibbon nemal pravdu..

                        NLSD - Profil | Ne 17.11.2013 15:23:42

                        vydra
                        morčák
                        volavka
                        čáp

                        :-)

                          NRasto. - Profil | Ne 17.11.2013 15:19:49

                          zetfly >> tiez som to tak povodne tipoval ale ked zamietol capa tak som spochybnel

                            Nzetfly - Profil | Ne 17.11.2013 14:43:30

                            Petr.OVA >> Zdravím,
                            tak teda skúsim (aj keď len doplnením názvu toho čápa :-)) :
                            vydra, kormorán, volavka a bocian čierny.

                              NRasto. - Profil | Ne 17.11.2013 7:41:33

                              Petr.OVA >> 1 vydra, 2 kormoran , 3.potapka chocholata,4 volavka popolava

                                NVýr - Profil | So 16.11.2013 21:04:01

                                Petr.OVA >> Volavka popolavá.....to druhé neviem....že by biela ?....kormorán....a norok

                                  Ngibbon - Profil | So 16.11.2013 12:36:38

                                  Petr.OVA >> vydra, kormorán, volavka, bocian (čáp) čo som vyhral :-)))))

                                    Ndada11 - Profil | Pá 15.11.2013 21:39:34

                                    Petr.OVA >> To bejt u nás, tak máme vystaráno na pár let.

                                      Ngeorge87 - Profil | Pá 15.11.2013 20:21:14

                                      Výr >> O vtip sa nejdná. SZ odoslaná.

                                        NVýr - Profil | Pá 15.11.2013 11:17:30

                                        george87 >> tak teraz neviem či to je vtip....ak nie tak napíš SZ....