Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

Ngeorge87 - Profil | Čt 14.11.2013 19:05:14

Výr >> dobrý deň, zháňam tak 5-10 kormoránich mŕtvoliek na účely výskumu rezistencie baktérií v táviacom trakte vodných vtákov. Ideálne v zime, na strelivo prispejem.

    NHrubian - Profil | Út 12.11.2013 16:16:27

    Michal >> Presne tak, zdravú populáciu ostatných druhov vtákov je potrebné chrániť.

      NMichal - Profil | Út 12.11.2013 16:05:48

      Výr >> a když se objeví epidemie, je nutno vybít celé stádo ...

        NVýr - Profil | Út 12.11.2013 15:22:57

        Petr.OVA >> infekcia si nevyberá.....5ks je už hotová epidémia.

          NHrubian - Profil | Út 12.11.2013 14:09:07

          Petr.OVA >> To tak obvykle dopadne, keď sa vták nenaučí poriadne lietať...

            NJettys - Profil | Po 11.11.2013 20:24:31

            Petr.OVA >> to bude infekce z olova.....

              NRasto. - Profil | St 23.10.2013 10:54:45

              Výr >> jj to som myslel dik

                NVýr - Profil | St 23.10.2013 10:53:11

                Rasto. >> znenie výninky so všetkými dodatkami je na stránke SRZ Rada.....odstrel sa robí stále v zimnom období - v čase od 1.10-do 31.3

                Čiže už sa strieľať môže.

                  NRasto. - Profil | St 23.10.2013 10:51:25

                  Výr >> ale moze sa strielat celorocne? Myslel som ze su nejake mesiace (zimne) na to vyclenene

                    NVýr - Profil | St 23.10.2013 10:49:12

                    Rasto. >> výnmka platí do 31.3.2014

                    P.S:
                    Konečne začali žrať aj kapre....hurá.......

                      NRasto. - Profil | St 23.10.2013 10:42:01

                      Odkedy je zas platna vynimka na odstrel? Plasit ich asi moc zmysel nema http://www.srztrnava.sk/?p=3295

                        NHrubian - Profil | So 19.10.2013 16:15:16

                        Výr >> U nás sa síce môže, ale sám vieš, ako sa to realizuje. Nedá sa jesť, tak sa nestrieľa, okrem teda niektorých výnimiek.

                          Nmildas - Quinn - Profil | Pá 18.10.2013 14:42:32

                          Výr >> ano. ONO se muze. ONI muzou strilet. MELO BY SE TO zaridit a tak.

                            NVýr - Profil | Pá 18.10.2013 11:36:31

                            mildas - Quinn >> ako u vás na Čechoch už sa to predsa môže loviť na voľno...či nie ???

                              Nmildas - Quinn - Profil | Čt 17.10.2013 22:39:57

                              Petr.OVA >> já byl na houbách u Želivky a tam už je tak dvousethlavé hejno. Kéž vám ty tři kusy vydrží až do dubna.

                                NHrubian - Profil | Čt 17.10.2013 21:45:34

                                Bdelosť sa udržuje. Včera som bol pol dňa na strelnici zastrieľať si s kamošom a hlavne vyskúšať nový prírastok (aj keď nie na kormorány).

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 13.10.2013 19:05:01

                                  Petr.OVA >> přes týden jak jsme jeli do starého města,tak nad náma přeletěli čtyři

                                    NVýr - Profil | Po 30.9.2013 8:27:19

                                    Na Bešeňovej 300+.......

                                      NRasto. - Profil | Pá 27.9.2013 22:32:40

                                      Hrubian >>na Kralovej su uz zda sa celorocne...a uz ich neplasia ani nedaleke clny

                                        NHrubian - Profil | Pá 27.9.2013 20:34:25

                                        Tak už ich tu máme zase. Dnes skoro ráno pri Žiari nad Hronom na R1 asi 25 kusový kŕdeľ. Leteli takmer nad cestou, na dostrel. V severných okresoch (Poprad, Dunajec) som zatiaľ žiadnych nevidel.