Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NVýr - Profil | Pá 21.6.2013 20:02:14

Pstruh27 >> môj Fínsky vzor

    NPstruh27 - Profil | Pá 21.6.2013 10:23:20

    Výr >> Myslíš tohto ? :-D
    Ten by dal kormoránom riadne cez pr.el - dúfam že z teba bude podobný sniper a vyzabíjaš kormorány :-)

      NVýr - Profil | Čt 30.5.2013 11:10:34

      ...bird watching

      :-)

        NVýr - Profil | Čt 30.5.2013 11:09:38

        ....Speciall edition for

          NVýr - Profil | Po 22.4.2013 15:51:18

          Hrubian >> ochutnával som.....smrdeli tak som ich pustil...

            NRasto. - Profil | Po 22.4.2013 15:10:31

            Hrubian >> mozno len neostrihane nechty

              NHrubian - Profil | Po 22.4.2013 15:05:43

              Výr >> Prečo si tie ryby doškriabal? Určite od zlosti, že si ich nemôžeš zobrať.

                NVýr - Profil | Po 22.4.2013 13:59:05

                Pike >> terazky nerozumiem...bárs som major.

                  NPike - Profil | Po 22.4.2013 13:44:28

                  Výr >> Pánko Výr, vy Strihoruký Edward?

                    NVýr - Profil | Po 22.4.2013 13:41:27

                    ...druhá ryba......atď

                      NVýr - Profil | Po 22.4.2013 13:40:16

                      ...prvá ryba na zahájení

                        NCudla - Profil | Pá 5.4.2013 22:53:26

                        Dnes ráno foceno mobilem asi deset takových formací mířilo na teplák....je to blbě vidět ,alespoň to tolik nena.ere....

                          NPYTLAKS - Profil | Pá 5.4.2013 10:59:48

                          Petr.OVA >> znova přečteno a pochvala:-)))

                            NPYTLAKS - Profil | Pá 5.4.2013 10:59:22

                            mildas - Quinn >> jo,sory,špatně jsem četl:-)))

                              Nmildas - Quinn - Profil | Pá 5.4.2013 10:57:27

                              PYTLAKS >> precti si to jeste jednou. Myslim, ze je jich uz jen 7 :-)

                                NPYTLAKS - Profil | Pá 5.4.2013 10:50:08

                                Petr.OVA >> máš mít flintu při sobě a bylo by jich už jen osm:-))))

                                  NRasto. - Profil | Po 18.3.2013 19:43:01

                                  Petr.OVA >> jo jednou tu jsi a pak znenazdani .....

                                    NRasto. - Profil | Po 18.3.2013 11:53:02

                                    Výr >> istotne skapal na starobu :-)

                                      NVýr - Profil | Po 18.3.2013 11:14:00

                                      Petr.OVA >> zjavne starý kus.

                                        Npfly - Profil | Po 18.3.2013 8:21:35

                                        S&F - pescador >> No to buď rád,tyhle kačeny jsou ale jiná liga než kormorán.