Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NS&F - pescador - Profil | So 16.3.2013 17:29:24

Kormoráni sice jsou již pryč i u nás ale pozorovat jak je efektivní v tůních při lovu párek morčáků velkých je taky zajímavé. Ostatně zobák jako kormorán má velice podobný.
Dnešní foto.

    NVýr - Profil | So 16.3.2013 9:55:06

    PYTLAKS >> určite odlietajú....

      NPYTLAKS - Profil | So 16.3.2013 9:53:41

      Výr >> spíš už všechno vyžrali a letěli jinam,ale někde jsem četl,že už odlétají na sever

        NVýr - Profil | So 16.3.2013 6:20:32

        Petr.OVA >> možno len z teba majú strach

          Nbowman - Profil | Čt 14.3.2013 17:57:32

          Petr.OVA >> :o))) Tady není nic co by mohli vyžrat.To už udělali ti bílí kormoráni:-(( A ty černí?? Dneska jsou u vás na ostravsku a zítra třeba na mělnicku.Takže dobrá zpráva to je i pro ostatní:-))

            Nbowman - Profil | Čt 14.3.2013 12:44:09

            Petr.OVA >> Díky této zprávě mám hned lepší náladu :o)))

              NPYTLAKS - Profil | Čt 14.3.2013 10:45:14

              Petr.OVA >> čau,někdo na ostravě-diskusi sháněl zobák:-)))

                NVýr - Profil | Po 11.3.2013 19:09:01

                ...u mňa definitívne koniec......kalná voda ich vytlačila na jazero kam ja nemôžem.......

                  NVýr - Profil | Pá 8.3.2013 6:37:20

                  bowman >> a to by bola chyba....... :-)

                    Nbowman - Profil | Čt 7.3.2013 12:55:34

                    Petr.OVA >> :o))))) Toho jednoho už nech na semeno:-))

                      NZdencek - Profil | St 6.3.2013 14:42:52

                      no konecne pekna diskuse aspon je videt ze se s tema ludrama neco dela ;-) jen tak dal chlapi drzim pesti at jich popada co nejvic!!!

                        NVýr - Profil | Po 18.2.2013 10:25:09

                        Petr.OVA >> volavka s počíta ale len za 0,01 kormorána :-))

                          NPYTLAKS - Profil | Čt 14.2.2013 16:44:33

                          Výr >> tak to se teda pěkně činíš,lovu zdar

                            NVýr - Profil | Čt 14.2.2013 16:42:57

                            PYTLAKS >> jo....letos....a pribúdajú

                              Njambo - Profil | Čt 14.2.2013 14:09:40

                              Výr - >> už nakoupil ,ale kormorán ode mně ,přesně na hlavu. :-))

                                NPYTLAKS - Profil | Čt 14.2.2013 13:37:08

                                Výr >> kopa letos?

                                  Ncandát 820 - Profil | Čt 14.2.2013 13:30:13

                                  kde se to kupuje?

                                    Nnofish - Profil | Út 12.2.2013 17:55:10

                                    gibbon >> i to chápu, to se neboj. Psal jsem, že jde jen o knstatování. Pěkně vyfocený mrtvý kapr= nelíbí. Nic moc vyfocený kormorán= líbí. Pčitom je oboje úlovek lovce. Jde o prd, enutím nikoho zamýšlet se nad tím.

                                      Ngibbon - Profil | Út 12.2.2013 17:28:04

                                      nofish >> ....možno je to "líbí" prípadne "nelíbí" za činnosť a nie za fotku, čo ty na to?

                                        Nnofish - Profil | Út 12.2.2013 17:20:15

                                        Výr >> no to je taky pravda.