Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

Výr - Profil | Út 5.2.2013 15:44:18

Hrubian >>zo sčítania tento rok si myslím že to tento rok vyjde asi tak že sto takých ako ja a nebolo by tu NIČ.....preto sa vynára básnická otázka....je to taký problém ?

    Výr - Profil | Út 5.2.2013 15:42:08

    Kajman60 >> ľudia nie vždy to čo povedia alebo napíšu myslia doslovne..... dnes to je už jedno.

      Hrubian - Profil | Út 5.2.2013 15:41:36

      Výr >> Sto takých, ako Ty, a bolo by to na revíroch cítiť. Zase na druhej strane si môžeš povedať, že si (takmer) jedinečný. Aj keď by sme asi všetci boli radšej, keby si jedinečný nebol.

        Kajman60 - Profil | Út 5.2.2013 15:32:53

        Výr >> ...ale že bojoval za práva "ptáčků".....byli mu milejší, než nějaké děti....(...co měly chcípnout...vůl)))

          bowman - Profil | Út 5.2.2013 15:32:29

          Výr >> Jak který. U nás "zástřelné" proplácíme:-)

            Výr - Profil | Út 5.2.2013 15:29:01

            bowman >> my tiež....ale až potom čo som to presadil :-))
            U rybárov nemajú kachle :-(

              bowman - Profil | Út 5.2.2013 15:27:41

              Výr >> My jsme to vždycky na výroční schůzi pálili v kamnech :o))

                Výr - Profil | Út 5.2.2013 15:27:32

                Petr.OVA >> od apríla sa vám vraj bude ľahšie dýchať :-)
                a kormoránom ťažšie :-)

                  Výr - Profil | Út 5.2.2013 15:23:59

                  bowman >> myslím že to je jediná spoľahlivá cesta zvlášť ak je odstrel financovaný.

                    Výr - Profil | Út 5.2.2013 15:22:53

                    Kajman60 >> tým že v Čechách od apríla bude kormorán zaradený na zoznam lovnej zvery si veľa ľudí bude musieť na podobné foto zvyknúť :-)

                      Rasto. - Profil | Út 5.2.2013 15:21:44

                      Kajman60 >> to by ani tak nevadilo :-)

                        Výr - Profil | Út 5.2.2013 15:20:41

                        boriak >> áno...akcia zobák skončila .....pointa je aby rybári financovali poľovníkov.....adresne a priamo...vo svojom okolí
                        ....všetci krčia plecami že veď oni nič robiť nemôžu.........práve že môžu....pravda je že to chce nejakú námahu a čas.....ale prečo potom všetci čakajú od poľovníkov že oni tomu ten čas a peniaze venujú ?

                          bowman - Profil | Út 5.2.2013 15:02:09

                          Výr >> Znám.Kdysi jsem nimrodil:-) I tak je to pěkné.

                            Kajman60 - Profil | Út 5.2.2013 15:01:22

                            Výr >> ...pěkný "výřad"....to vidět bývalý člen MRKu - XAXAP....tak ho jebne,,,pamatuješ?..-:)

                              boriak - Profil | Út 5.2.2013 15:01:16

                              Výr >> akcia zobak za peniaze už padla?

                                Výr - Profil | Út 5.2.2013 14:58:42

                                bowman >> po predložení našim rybárom ich plánujem pred svetkami zničiť

                                  bowman - Profil | Út 5.2.2013 14:55:34

                                  Výr >> To bude pěkný náhrdelník:-)

                                    gibbon - Profil | Út 5.2.2013 14:53:36

                                    Výr >> rozhodne biť :-)

                                      Výr - Profil | Út 5.2.2013 14:48:14

                                      veľký otáznik....Biť či nebiť...

                                        bowman - Profil | Út 5.2.2013 13:41:13

                                        Petr.OVA >> To je ovšem potěšující zpráva :-)