Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | Út 5.2.2013 13:29:45

Petr.OVA >> ušlechtilá a záslužná procházka nejen pro tvé zdraví:-))))

    NVýr - Profil | So 2.2.2013 21:26:50

    Hrubian >> pokiaľ som informovaný tak Váh pri Žiline

      NHrubian - Profil | So 2.2.2013 19:45:49

      Výr >> Pekný výrad. To bol Váh alebo Orava?

        NPYTLAKS - Profil | Čt 31.1.2013 23:58:08

        o každého méně je pořád lepší než kdyby tam zůstal,0,5kg ryb denně nebo kolik toho sežere zůstane ve vodě,tak i jeden pomůže za tu dobu co tu zimujou vodě od ryb a když nebude tím líp

          NMeppsko - Profil | Čt 31.1.2013 20:32:16

          Výr >> ale zdá sa mi źe hej, skúsim o tom viac pozisťovať, oco je vo zväze tak bol pri nákupe aj odovzdávaní. A áno zo 120 o 100 menej...Tak sčítavame po celom našom úseky rieky hron naraz v ten istý čas, aby sa nestalo že jeden ich vyplaší a druhý o 500m dalej zráta...

            NVýr - Profil | Čt 31.1.2013 18:53:07

              NVýr - Profil | Čt 31.1.2013 18:48:10

              Meppsko >> o 100ks menej......ale s koľkých menej ? ak zo 120 tak je to dobré....ak z 300 tak je to skoro k ničomu....
              Okrem toho ti môžem zodpovedne povedať že sčítanie v rámci Slovenska má akú - takú výpovednú hodnotu....sčítanie v rámci lokality závisí často od poveternostných podmienok....stavu vôd v okolí apod....podľa mňa to má veľmi malú výpovednú hodnotu.

              No a konečne k tým nábojm....je to pekné že kupujete strelivo....ide len o to či ho aj dostanú tí čo naozaj strieľajú...."But the hearts of men are easily corrupted... And the ring of power has a will of its own.” :-)))

                NMeppsko - Profil | Čt 31.1.2013 18:41:28

                Výr >> naša LV organizácia kupuje polovníkom strelivo na odstrel kormorána. Môžem povedať že to vyzerá dobre. Tento rok na sčítavaní kormoránov, bolo na našom úseku o 100 kusov menej ako po minulé roky...

                  NGRUPA - Profil | Čt 31.1.2013 18:28:21

                  Výr >> na tohle:
                  http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=8798
                  Díky
                  T.

                    NVýr - Profil | Čt 31.1.2013 18:20:14

                    GRUPA >> pointa je aby rybári financovali poľovníkov.....adresne a priamo....všetci krčia plecami že veď oni nič robiť nemôžu....omyl....veľký omyl.....práve že môžu....pravda je že to chce nejakú námahu a čas.....ale prečo potom všetci čakajú od poľovníkov že oni tomu ten čas a peniaze venujú ?
                    ˇNa čo ti bude fotka síce neviem ale je ti k dispozícii.

                      NGRUPA - Profil | Čt 31.1.2013 18:08:24

                      Výr >> díík. Půjčím si tvé foto zobáku, co máš u otázky.

                        NVýr - Profil | Čt 31.1.2013 17:44:50

                        GRUPA >> tak si nájdi poľovníka a kúp zobák od neho...aby mal na náboje....najlepšie keď sa dáte 3-4 dohromady .....to už niekto poľovníka určite poznať bude.....hľadaj a nájdeš.

                          NGRUPA - Profil | Čt 31.1.2013 17:42:10

                          Výr >> já s jejich odstřelem nemám zkušenosti. A kromě tebe jsem se ještě se suvenýrem takového druhu nesetkal. Ale máme je tu. Plení Svratku i Svitavu. Stojáky chrání led.

                            NVýr - Profil | Čt 31.1.2013 17:38:37

                            GRUPA >> v Brne nie sú kormorány ?

                              NGRUPA - Profil | Čt 31.1.2013 17:37:51

                              Výr >> ahoj
                              budou prosím ještě k mání zobáky?

                                NVýr - Profil | Čt 31.1.2013 17:34:19

                                ....

                                  NVýr - Profil | Út 29.1.2013 22:20:31

                                  Bono 27,15 >> u guľovnice by som na rozdiel od brokovnice radil investovať viac...ako do zbrane tak do optiky. Ideálne jednu kvalitnú ....do smrti.

                                    NVýr - Profil | Út 29.1.2013 22:19:15

                                    strejka >> je pravda že to nepadlo v tejto diskusii ale aj tak si druhý .-)

                                      Nstrejka - Profil | Út 29.1.2013 22:14:02

                                      Výr >> a ornitologové nebudou mít co žrat...