Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

Nmdx - Profil | Út 29.1.2013 22:04:33

Bono 27,15 >> Jako univerzál 7x64, 8x57 a nebo tu .308w co Ti radí Výr. Jestli do toho nechceš moc vrážet, kup si tohle http://eshop.zbrojovkaholice.cz/14-kulovnice-k98.ht​ml system Mauser, osvědčenej oběma světovýma válkama :-)

    NVýr - Profil | Út 29.1.2013 21:58:21

    Bono 27,15 >> áno...

      NBono 27,15 - Profil | Út 29.1.2013 21:50:52

      Výr >> a pouzivas to na vse?

        NVýr - Profil | Út 29.1.2013 20:47:19

        Bono 27,15 >> ja mám .308W....mal som takú prvú guľovnicu a mám takú aj druhú....a meniť nebudem. Inak keď si chcel univerzál tak .308W má najväčší výber streliva a ponúka ho každý výrobca v niekoľkých variáciách....

          NBono 27,15 - Profil | Út 29.1.2013 20:42:54

          Výr >> a co poradis za tu kuli?

            NBono 27,15 - Profil | Út 29.1.2013 20:42:11

            Výr >> mas pravdu :-)

              NVýr - Profil | Út 29.1.2013 20:04:04

              ....počasie čim horšie, tým lepšie

                NVýr - Profil | Út 29.1.2013 19:43:07

                Bono 27,15 >> inak jeden nemenovaný hnidopich by ti povedal že 12/76

                  NBono 27,15 - Profil | Út 29.1.2013 11:04:03

                  Výr >> kupuji teď IŽ sporting 12/75 a tu druhou mám po dědovi dvojku, když ještě dělal hajnýho. Asi bych raději nějakou univerzál kulovnici, ale už jsem z toho vypadl, takže vůbec netuším co.

                    NVýr - Profil | Út 29.1.2013 9:29:48

                    Rasto. >> normálne mám brokovnicu alebo guľovnicu....nikdy spolu.....teraz keď idem na kormorány s brokom vezmem do auta aj malorážku ale vytiahnem ju len v prípade nutnosti.

                      NRasto. - Profil | Út 29.1.2013 9:22:01

                      Výr >> mas k tomu aj nejakeho pikolika co ti to nosi alebo si ovesany ako Rambo? :-)

                        NVýr - Profil | Út 29.1.2013 9:16:52

                        Bono 27,15 >> no každý to má inak....ja keby som mal peňazí ako pliev tak si kúpim nejakú naozaj peknú brokovnicu...kozlicu 12/76 a možno kvôli kormoránom automat....viac brokovníc je podľa mňa k ničomu....len to treba čistiť...
                        IŽ je nezničiteľná a netreba ju moc čistiť....čo trafíš to aj padne :-)
                        Guľovnice som mal dve....jednej som sa teraz zbavil....nenosil som ju a iba zavadzala....malorážku by som tiež nemal keby mi ju otec nedaroval....teraz ju nosím na dostreľovanie kormoránov...

                          NBono 27,15 - Profil | Út 29.1.2013 9:11:55

                          Výr >> IŽ si teď kupuju také :-)

                            NVýr - Profil | Út 29.1.2013 9:02:38

                            PYTLAKS >> no zataiľ mi to vychádza tak 3-4 brokové náboje na jedného... tak si ilúzie o tom ako "jednou ranou tri muchy zabil" vôbec nerobím.

                              NPYTLAKS - Profil | Út 29.1.2013 9:00:44

                              Výr >> raději tři,pošetříš střelivo a odstřel ztrojnásobíš

                                Nplacew - Profil | Út 29.1.2013 8:57:47

                                Výr >> fair enough :)

                                  NVýr - Profil | Út 29.1.2013 8:41:30

                                  Pike >> tank nie ....dokonca ani tatrovku plnú hnoja.....ale kormorány aj dva za sebou....a to stačí.

                                    NPike - Profil | Út 29.1.2013 8:36:04

                                    Výr >> pekna vzduchovka. Prostreli tank?

                                      NVýr - Profil | Út 29.1.2013 8:32:59

                                      placew >> na lietajúce ciele mám IŽ12/70

                                        NPYTLAKS - Profil | Út 29.1.2013 1:23:44

                                        Rasto. >> to je prašť jak uhoď,jeden větší kašpar jak druhý