Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NVýr - Profil | Út 29.1.2013 0:06:46

jehla >> máme tu aj bobrov......ale tie len hryžú

    Njehla - Profil | Po 28.1.2013 22:16:44

    Výr >> do vody si zacvič bobra...mohla by se nachladit...stačí, že hrýže...

      Nplacew - Profil | Po 28.1.2013 22:04:22

      Výr >> akurat sa mi natiska otazka, nebol by lepsi kolimator?

        Nplacew - Profil | Po 28.1.2013 22:03:25

        Výr >> presne taku mame doma,super stroj...

          NVýr - Profil | Po 28.1.2013 21:55:40

          Up grade

            NVýr - Profil | Po 28.1.2013 18:44:14

            jehla >> z vody ich nosiť už teraz nechce....ale hrýzť by ju to bavilo furt

              Njehla - Profil | Po 28.1.2013 15:08:03

              Výr >> psíka pořád baví je sápat na kusy? Správnej lovec...nebo lovkyně? :-))

                NVýr - Profil | Ne 27.1.2013 17:30:21

                ....malá časť dnešného úlovku

                  NVýr - Profil | Ne 27.1.2013 17:29:12

                  ...čerstvo zabitá kormoránom

                    NBono 27,15 - Profil | Ne 27.1.2013 16:52:44

                    Petr.OVA >> a kde to strilis. Chtel bych taky pomoci, i strelivo si zafinancuji sam, ale nevim kde je povoleny odstrel a kde o to maji zajem.

                      NRasto. - Profil | So 26.1.2013 23:33:40

                      Petr.OVA >>ten druhy by bol lepsi?neviem len sa pytam...z blata do kaluze povedal by som..aj ked na toho nasho einsteina asi nemaju ;) asi je lepsie strielat kormosov ako riesit hlavy statu

                        NVýr - Profil | Ne 20.1.2013 21:01:18

                        Petr.OVA >> o korekcii paralaxy som dosť čítal ale neviem koľko to naozaj môže robiť v praxi....chcel som mil dot v nejakom prijateľnom zväčšení....zdá sa mi že je toho na trhu pomerne málo....

                          NPYTLAKS - Profil | Ne 20.1.2013 20:49:07

                          Výr >> tak určitě :-)))

                            Nhivi - Profil | Ne 20.1.2013 20:47:47

                            Výr - 20.1.2013 20:28:13 >len tak dalej...

                              NVýr - Profil | Ne 20.1.2013 20:47:35

                              gibbon >> pomaly ale isto

                                NVýr - Profil | Ne 20.1.2013 20:47:23

                                PYTLAKS >> najťažšie je získať povolenie :-))

                                  Ngibbon - Profil | Ne 20.1.2013 20:45:36

                                  Výr >> ...parádny výrad...

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 20.1.2013 20:42:52

                                    Výr >> lovecké už mám udělané

                                      NVýr - Profil | Ne 20.1.2013 20:41:45

                                      PYTLAKS >> zbroják je len prvý malý krok

                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 20.1.2013 20:40:30

                                        Výr >> pěkné,akorát bych to neměl na co dát,nejdřív musím ten zbroják udělat