Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NVýr - Profil | Ne 20.1.2013 20:38:58

placew >>cena a kvalita zvykne byť ruka v ruke....uvidíme.

    Nplacew - Profil | Ne 20.1.2013 20:37:22

    Výr >> meopta artemis ;) Mal som v rukach Tasco, Bushnell (sice vsetko skor stredne az nizsie rady), ale ta meopta, to bolo diametralne inde. Sice aj cenou...

      NVýr - Profil | Ne 20.1.2013 20:35:33

      Petr.OVA >> javí sa ako starší jedinec.

        NPYTLAKS - Profil | Ne 20.1.2013 20:33:46

        Petr.OVA >> jo,jo ogaři,jen tak dál,kdybych nebyl tak líný se učit na ten zbroják

          NVýr - Profil | Ne 20.1.2013 20:28:13

          ...Vytrvalostí spěj k cíli...překonáš i dlouhou míli... Ota Pavel ©

            NPYTLAKS - Profil | Ne 20.1.2013 19:56:55

            Výr >> když se daří,tak se daří

              NVýr - Profil | Ne 20.1.2013 19:48:44

              ....stará osvedčená overu-under gun....

                NVýr - Profil | Út 15.1.2013 8:02:03

                george87 >> zabudni na ploskačky,,,,dnes si to už nikto nedovolí.

                  NVýr - Profil | Út 15.1.2013 8:01:22

                  Petr.OVA >> snežilo....tak sedeli na strome.

                    Ngeorge87 - Profil | Po 14.1.2013 23:39:42

                    Petr.OVA >> lovec si zabudol ploskacku a triasli sa mu ruky.

                      NVýr - Profil | Po 14.1.2013 21:08:23

                      Rasto. >> bez polovneho listku strielat nemoze

                        NRasto. - Profil | Po 14.1.2013 20:47:37

                        Výr >> mam znameho jedneho snajpera.....zbrani aj streliva ma ako dreva...predpokladam ale ze bez polovneho listku strielat nemoze co? O polovnikoch viem pramalo..strielanie mu celkom ide :-) ..trenovali sme s Winchesterovkou malorazkou nejakou..taketo nieco http://outdoorsupply.ecwz.com/profile/%7B38C52C99-7​36D-4E22-A387-974173CE03CD%7D/pimages/113/wildcat.j​pg ..Vravel ze na kormosa to musi stacit..vidim ze staci

                          Ngibbon - Profil | Po 14.1.2013 18:20:25

                          Výr >> veľká vďaka za dobrú robotu ktorú odvádzaš

                            NVýr - Profil | Po 14.1.2013 17:22:40

                            LSD >> zatiaľ nič neskúšam...teraz hľadám aký nový puškohľad

                              NLSD - Profil | Po 14.1.2013 17:13:46

                              Výr >>
                              a střelivo?
                              nezkoušels STINGER 22 EX LR?

                                NVýr - Profil | Po 14.1.2013 16:46:45

                                LSD >> 60-70m...fúkalo tak chodil v puškohľade ako kyvadlo v hodinách... :-)

                                  NLSD - Profil | Po 14.1.2013 16:14:52

                                  Výr >>
                                  na jakou vzdálenost tou malorážkou?

                                    NVýr - Profil | Po 14.1.2013 15:50:48

                                    Cal 22 LR otestovaný.....za tú ranu by sa ani Zajcev nehanbil.

                                      NDomino.S - Profil | So 12.1.2013 3:19:31

                                      mdx >> Krásný pohled ale tohle nic neřeší...