Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

Npeos - Profil | Út 8.1.2013 11:29:58

Tak a dejte jim co se do nich vleze mrchy vopeřený.

    NHrubian - Profil | Út 8.1.2013 11:25:30

    Výr >> Chudáci nemeckí turisti v Piešťanoch a okolí...

      NVýr - Profil | Út 8.1.2013 11:14:04

      ....v duchu odkazu Vasilija Grigorieviča

        NVýr - Profil | Út 8.1.2013 11:11:36

        ...nový pomocník.........

          NHlubočepy - Profil | Ne 6.1.2013 17:22:14

          strejka >> Ano to zní logicky.Pokud tady bude diskuze o kytkách,tak tam nikdo nečeká nanukovej dort. Jen tvrdím,že to až tak hezkej pohled na střelenýho ptáka není-byť je to škodná rybářů.Přesto to tady do té diskuze patří.

            NVýr - Profil | Ne 6.1.2013 16:51:23

            strejka >> v otázke, ktorú založil vták ...by som nič iné ako vtákoviny ani nečakal....a mal by si zvážiť predaj plyšových kormoránov....

              Nstrejka - Profil | Ne 6.1.2013 16:37:35

              Já si teda taky myslím, že by v otázce o mrtvých ptácích mrtví ptáci být neměli...

                NHlubočepy - Profil | Ne 6.1.2013 16:36:12

                Petr.OVA >> Moc pěkné foto.

                  NVýr - Profil | Ne 6.1.2013 16:16:57

                  mildas - Quinn >> pár ?...teda dve.

                    Nmildas - Quinn - Profil | Ne 6.1.2013 15:41:31

                    Výr >> pujcim Ti na par dni spratka. Mas par vlastnosti umoznujicich jeji navstevu prezit.

                      NHlubočepy - Profil | Ne 6.1.2013 15:16:39

                      Výr >> Né nadarmo sme byli jedna republika-vemena!

                        NVýr - Profil | Ne 6.1.2013 15:15:11

                        Hlubočepy >> tak.

                          NAntonM - Profil | Ne 6.1.2013 15:14:04

                          mdx >>

                          Pěkné video.

                          :-))

                            NHlubočepy - Profil | Ne 6.1.2013 15:13:41

                            Bogi >> No maj :o))

                              NHlubočepy - Profil | Ne 6.1.2013 15:13:04

                              Výr >> Takže u Vás střelej v pohodě psa a kočku která leze po stromech a vybírá hnízda -nemůžou?

                                NBogi - Profil | Ne 6.1.2013 15:11:38

                                Hlubočepy >> aha a já to pochopil tak že ti co sem píšou maj mrtvý ptáky :-)

                                  NVýr - Profil | Ne 6.1.2013 15:09:33

                                  Hlubočepy >> Psy sa zatiaľ môžu,

                                    NHlubočepy - Profil | Ne 6.1.2013 15:06:03

                                    Výr >> U nás Ty nimrodi střelej i psa , natož kočku.

                                      NVýr - Profil | Ne 6.1.2013 15:04:13

                                      Hlubočepy >> u nás sa mačky strieľať nemôžu.

                                        NHlubočepy - Profil | Ne 6.1.2013 14:58:10

                                        Výr >> Tak vydíš. Neodsuzuji to, jen to není nic pěkného na pohled. Jako by jsi zde měl myslivecké fotky na kterých by byli narovnaný střelený kočky-protože to je v lese škodná tak je to ok,ale nic pěkného to taky není.